اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بلوتوث Airblue Sharing برای کلیه آی دیوایس ها بروی iOS 7.1.X آپدیت شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

این برنامه با 5s سازگار نیست و متاسفانه نمیدونم چرا برای من کار نمیکنه رینستال کردم ریمو کردم اصلا جواب نمیده

نظر

نوشته اصلی توسط kaivanika نمایش پست ها
      من خرید کردم
      ولی اصلن به این پیغام شما دقت نکردم

طبق عکس ها پیش رفتم و در نهایت به گزینه close رسیدم
      نه ازم کد verfiy خواست نه هیچی ؟؟
      بعد توییک رو نصب کردم و گوشی رو ریستارت کردم ولی ایکون ایر بلو تو منو هست ولی میخوام چیزی بفرستم یا ببینم مینویسه اکتیووووو و وقتی اکتو میزنم اکتیو نمیشه
      لطفن یکی من رو راهنمایی کنه

چیکار کنم این بلوتوث نوشتید 12 ساعت اعتبار داره

و الان نمیدونم چیکار کنم توییک رو دانلود کردم

دلیلش اینه که شما هنوز لایسنس رو ثبت نکردید. اول تشریف ببری طبق آموزش زیر لایسنس رو ثبت کنید. باید از صفحه اصلی سیدیا قسمت manage account بری جلو

Instructions | راهنمای نصب
      ویرایش توسط iman : https://i-phone.ir/forums/member/21-iman در ساعت 05-01-2014, 07:14 AM

نظر

نوشته اصلی توسط saman24 نمایش پست ها
        این برنامه با 5s سازگار نیست و متاسفانه نمیدونم چرا برای من کار نمیکنه رینستال کردم ریمو کردم اصلا جواب نمیده
        من روی 5s نصب کردم و بدون مشکل داره کار میکنه

نظر

نوشته اصلی توسط ehsan0641 نمایش پست ها
          دوستان زمانی که موزیک دریافت میکنید مستقیما نمیره تو موزیک پخش هم نمیشه شما هم اینجوره ؟
          من این مورد را تست کردم و جواب داده ظاهرا در ارسال ویدئو از ویدئو پلیر مشکل هست که من چک نکردم

نظر

با تشکر به راحتی خریداری شد در 7.0.4 کار کرد

نظر

من خريداري كردم. ميتونم فايل دريافت كنم، اما هر كاري ميكنم، نميتونم چيزي واسه طرف مقابل بفرستم، همش ارور ميده.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دیروز از گوشی ان 8 برای خودم یه عکس فرستادم اومد!
                امروز خواستم برای دوستم یه عکس بفرستم نشد!!!!!!!!!!!!!!!!
                اصلا گوشی اونو نمیشناخت!!!!!!!!!!!

نظر

برای منم علی رغم اینکه لایسنس رو ثبت کردم ولی روی 5s کار نمیکنه ولی مشکل از برنامه نیست بلکه از activator هست که نمیدونم چرا روی بعضی از 5sها وقتی بازش میکنی هنوز دیسایبله ممنون میشم اگه کسی از دوستان منجمله آقا ایمان بتونن کمک کنن (روی گوشی 4s که دارم عالی کار میکنه چون اکتیویتور روی اون مشکلی نداره)

نظر

سلام من خريدياري كردم بلوتوس اما هنگام نصب اين اررور ميده

نظر

این برنامه رو از سورس بیگ باس خیلی پیش خریدم و الان چه رو آیفون و چه رو آیپد نصب و اکتیو میشه اما موقع روشن کردنش ارور میده که
                      AirBlue sharing daemon not found!
                      از سورس اصلی برنامه نویس هم نصب کردم باز همین ارور رو داد.
                      البته موقع نصب چند خطی قرمز میشه که معلومه خطایی چیزی داده. راه حلی سراغ دارید؟
                      با تشکر

Sent from my iPad using Tapatalk
                      .There is no knowledge that is not power

نظر

سلام من خريد كردم از سايت اما اين اررور ميده

نظر

من نصب كردم و كار ميكنه، اما بعد از يه مدتي، خود برنامه airblue sharing كرش ميكنه و ديگه كار نميكنه.
                          دليلش چيه؟ لطفاً راهنمايي كنين.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام خدمت دوستان زحمتکش سایت
                            من آیفون 5 رو تو ios6 دادم بیرون برام ایربلو خریدن الانم به 7 آپدیت کردم اما نمیدونم باید چیکار کنم و مطمئن نیستم که ایربلو رو برام خریدن یا کرک نصب کردن!!لطفا منو راهنمایی کنید که الان چیکار کنم که مطمئن بشم رو گوشیم هست یا نیست؟؟اگه هست از کجا باید بفهمم خریداری شده؟؟آیا فرق میکنه از چه سورسی نصخه اصلی رو الان نصب کنی و باهر سورسی (باتوجه به خرید تو ios6)الان فعال میشه؟؟و آیا بعد از نصب ایربلو باید تو خود برنامه هم فعالسازی کرد چون من ازیه سورسی نصب کردم ولی هرکار کردم نه ارسال کرد ونه دریافت؟؟؟لطفا منو راهنمایی کنید چون واقعا نمیدونم طرف گولم زده واسه نسخه اورجینال یا نه
                            ممنون از جواب کامل ودقیقی که میخواین بدین

نظر

نوشته اصلی توسط kkiiaa نمایش پست ها
                              سلام من خريد كردم از سايت اما اين اررور ميده
                              دستگاهتون چیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohamadb24 نمایش پست ها
                                سلام خدمت دوستان زحمتکش سایت
                                من آیفون 5 رو تو ios6 دادم بیرون برام ایربلو خریدن الانم به 7 آپدیت کردم اما نمیدونم باید چیکار کنم و مطمئن نیستم که ایربلو رو برام خریدن یا کرک نصب کردن!!لطفا منو راهنمایی کنید که الان چیکار کنم که مطمئن بشم رو گوشیم هست یا نیست؟؟اگه هست از کجا باید بفهمم خریداری شده؟؟آیا فرق میکنه از چه سورسی نصخه اصلی رو الان نصب کنی و باهر سورسی (باتوجه به خرید تو ios6)الان فعال میشه؟؟و آیا بعد از نصب ایربلو باید تو خود برنامه هم فعالسازی کرد چون من ازیه سورسی نصب کردم ولی هرکار کردم نه ارسال کرد ونه دریافت؟؟؟لطفا منو راهنمایی کنید چون واقعا نمیدونم طرف گولم زده واسه نسخه اورجینال یا نه
                                ممنون از جواب کامل ودقیقی که میخواین بدین
                                سلام
                                پست اول رو نگاه کن یکی از عکسها داخلش یه مستطیل سبز رنگ هست. اگه اونو توی ایربلوشیرینگ شما داره و میزاره اینستال کنی یعنی قبلا خریداری شده.

نظر

صبر کنید ..
                                X