اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بلوتوث Airblue Sharing برای کلیه آی دیوایس ها بروی iOS 7.1.X آپدیت شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من امروز نسخه _1.5.1 رو از سیدیا خریدم ولی هر کار میکنم اکتیو نمیشه .7.1.1 ///میگفتن کار میکنه که

نظر

• نوشته اصلی توسط iman نمایش پست ها
      ایربلو برای ۷.۱.۱ و ۷.۱.۲ فقط ورژن ۱.۵.۱ بخوبی ساپورت میکنه. ورژنهای قبلی کرش میکنه.
      بحث حمایت و اینا رو که بزاریم کنار، دولپرش ۱ هفته دستش بند بود تا آپدیت 1.5.1 رو بده بیرون پس حتما تغییراتی بوده!
      والا ما روی 4 تا دیوایس تست کردیم که یکی از این 4 تا دیوایس بصورت رسمی از سیدیا حریداری شده! و 3 دیوایس دیگه از نسخه کرک استفاده میکنم! اما واقعآ هیچ فرقی ندارن! صمن اینکه نسخه های کرک دردسر اکتیو کردن رو ندارن!

اما بزرگترین بدیی که توی ورژن 7.1.2 وجود داره اینه که نمیشه فایلهایی که داخل ویدیو هستن رو سند کرد! خیلی بده!
      ویرایش توسط ai_khujaste : https://i-phone.ir/forums/member/115462-ai_khujaste در ساعت 11-07-2014, 02:59 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط 4karino نمایش پست ها
        موفقیت باشی
        دیوایستون و ورژن iosتون چیه؟
        چطوری اکتیو شد؟
        5اس و ورژن هم 7.1.2
        با فندق شکن
        نوشته اصلی توسط ALEN DELON نمایش پست ها
        من امروز نسخه _1.5.1 رو از سیدیا خریدم ولی هر کار میکنم اکتیو نمیشه .7.1.1 ///میگفتن کار میکنه که
        با فندق شکن اکتیو کنید

نظر

• سلام ، من برای 7.1.1 خریدم و نصب کردم ، ارسال فایل خیلی خوب انجام میشه ولی برای دریافت نمیتونم فعالش کنم
          duble click زوی status bar هم جواب نمیده ، ضمنا" activation method توی ستینگش هم غیر فعاله...چیکار باید بکنم ؟ لطفا" راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط hooman1334 نمایش پست ها
            سلام ، من برای 7.1.1 خریدم و نصب کردم ، ارسال فایل خیلی خوب انجام میشه ولی برای دریافت نمیتونم فعالش کنم
            duble click زوی status bar هم جواب نمیده ، ضمنا" activation method توی ستینگش هم غیر فعاله...چیکار باید بکنم ؟ لطفا" راهنمایی کنید
            دلیل اینکه نمیتونین فعالش کنید اینکه هنوز اکتیویتور به تور کامل برای 7.1.x اپدیت نشده منظر باشین.

Sent from my iPad Air

نظر

• نوشته اصلی توسط hooman1334 نمایش پست ها
              سلام ، من برای 7.1.1 خریدم و نصب کردم ، ارسال فایل خیلی خوب انجام میشه ولی برای دریافت نمیتونم فعالش کنم
              روی آیکون خود برنامه رو تپ کنید و از منوی اون (بالا سمت چپ) فعالش کنید. نوشته enable receving.
              .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                روی آیکون خود برنامه رو تپ کنید و از منوی اون (بالا سمت چپ) فعالش کنید. نوشته enable receving.
                من هم روی 5s با ios 7.04 نصب کردم ولی امکان دریافت نداره. از تو خود برنامه هم فعالش enable reciving کردم و اون عکس موشک کوچیک تو استتوس بار اومد ولی از تو مک بوک پرو نه پیر میشه نه امکان ارسال فایل به گوشی وجود داره. ولی روی آیفون ۴ که نصب کردم٬ میشه فایل دریافت کرد.

نظر

• نوشته اصلی توسط imaan نمایش پست ها
                  من هم روی 5s با ios 7.04 نصب کردم ولی امکان دریافت نداره. از تو خود برنامه هم فعالش enable reciving کردم و اون عکس موشک کوچیک تو استتوس بار اومد ولی از تو مک بوک پرو نه پیر میشه نه امکان ارسال فایل به گوشی وجود داره. ولی روی آیفون ۴ که نصب کردم٬ میشه فایل دریافت کرد.
                  مشکل اکتیو نشدن با استتوس بار پا برجاست اما روی 5اس ۷.۱.۲ هم فایل دریافت و هم سند میشه تو مک هم راهت پیر میشه.

Iphone 5s

نظر

• دوستان من از سورس ripbigboss ورژن 1.5.1ًرو نصب کردم ولی کرش میکنه میپره بیرون. کسی تالا از این سورس تست کرده؟ ios 7.1.2

نظر

• نوشته اصلی توسط ali4 نمایش پست ها
                      دوستان من از سورس ripbigboss ورژن 1.5.1ًرو نصب کردم ولی کرش میکنه میپره بیرون. کسی تالا از این سورس تست کرده؟ ios 7.1.2
                      این برنامه از طریق سرور خود سازنده چک میکنه و باید خریده باششید تا کار کنه

نظر

• سلام روی iphone 4s 32gig با ios 7.1.2 کار میکنه به راحتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط farzad_lan نمایش پست ها
                          سلام روی iphone 4s 32gig با ios 7.1.2 کار میکنه به راحتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                          دوست عزيز ربطي به مقدار حافظه دستگاه كه نداره:d

بله شما نسخه ي اخر يعني ١.٥.١ رو نصب كنيد بدون مشكل كار ميكنه

نظر

• من تا چند روز قبل از سورس hackyouriphone میتونستم airblue رو اکتیوکنم ولی الان 2 روزه دیگه اکتیو نمیکنه علت چیه ؟؟؟ کسی میدونه کمکم کنه؟ شرمنده که دنبال خریدنی نرفتم .

نظر

• من روو 5s 7.1.2 نصب کردم.
                              اما وقتی آهنگ یا عکس براش میفرستم ، بعد از اینکه ارسال تموم شد میخواد وارد گالری کنه ، میزنه unable to download

دوبار هم نصب کردم/ appsync هم نصب کردم بازم نشده

نظر

• سلام من ي سوال داشتم
                                وقتي برام فيلم ميفرستن فيلم ها ميره تو Music !!!! چرا اينجوريه؟؟؟ من ميخوام بره تو Camera roll

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X