اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بلوتوث Airblue Sharing برای کلیه آی دیوایس ها بروی iOS 7.1.X آپدیت شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام من ایربلو نصب کردم رو 5s کامل نصب میشه حتی پیدا میکنه ولی ارسال و دریافت نمیکنه چیکار کنم؟

نظر

• کسی نیست راهنمایی کنه؟

نظر

• سلام . من ایر بلو شیرینگو خریداری کردم ولی هرچی اینستالو میزنم آیکون برنامه تو منو نمیاد . چکار کنم؟

نظر

• سلام
          من ایربلوشیرینگ رو به صورت خریداری شده روی ipod touch 5 با ios 7.0.4 دارم
          همیشه هم با اومدن ورژن جدید، برنامه رو آپدیت کردم
          اولها خوب کار میکرد
          ولی چن مدته بعضی گوشی های مقابل منو نمیشناسن (ولی برای send کردن مشکلی ندارم)
          یه مقدار که باهاش وررفتم و بررسی کردم به این نتایج رسیدم:
          ۱- در بعضی موارد اگه بار اول اتصال باشه، منو پیدا نمیکنن، ولی اگه یه چیزی براشون بفرستم و با هم pair بشیم ازون به بعد منو میشناسن
          ۲- روی گوشی هایی که لیست دستگاها رو نشون میدن، کنار اسم همه گوشی های دیگه، عکس گوشی نشون میدن(همون طور که کنار عکس لپتاپ ها عکس لپتاپ نشون میدن)، ولی کنار اسم آیپاد من عکس یه هدفون هست
          که به این معنیه که اونو به عنوان یه audio device میشناسن نه گوشی
          و احتمالا به همین دلیله که اکثر گوشی ها نشونش نمیدن، چون اساسا یه audio device نیازی به ارسال و دریافت فایل نداره

جالبیش اینه که همون دسگاها، یه آیفون ۵ که ایربلو شیرینگ داره، کنارش عکس گوشی میارن

چند بار هم هر سه تا توییک مربوط به ایربلوشیرینگ رو پاک کردم و دوباره نصب کردم، هم از if0rce و هم از bigboss ولی هیچ تغییری ایجاد نشد

کسی همچین مشکلی داشته؟

ممنون میشم راهنماییم کنین!

نظر

• سلام
            دوستانی که استفاده کردند میخواستم بدونم روی آیپد3 ورژن 7.0.4 درست کار میکنه یا نه؟
            ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid_jam2 نمایش پست ها
              سلام
              دوستانی که استفاده کردند میخواستم بدونم روی آیپد3 ورژن 7.0.4 درست کار میکنه یا نه؟
              ممنون
              ممنون از جواب هاتون :دی
              کار کرد مرتب و ردیف :پی

نظر

• من خریدم طبق دستورالعمل تا صفحه installable purchases رفتم لینک رو کلیک کردم ولی صفحه بعدی یعنی purchases ظاهر نمی شود در سعی مجدد دیگه کد را قبول نمی کنه لطفا راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط eshkalak نمایش پست ها
                  من خریدم طبق دستورالعمل تا صفحه installable purchases رفتم لینک رو کلیک کردم ولی صفحه بعدی یعنی purchases ظاهر نمی شود در سعی مجدد دیگه کد را قبول نمی کنه لطفا راهنمایی کنید
                  در وایبر با ما تماس بگیرید.

نظر

• من همه راهها رو رفتم، از سورس بیگ باس برنامه رو نصب میکنم (قبلاً خریدم و زیر صفحه برنامه نوشته officially purchased و مشکلی نداره.
                    اما هر کاری میکنم بلوتوثش فعال نمیشه و چیزی توی استاتوس بار نمیاد، نه میتونم چیزی بفرستم و نه چیزی بگیرم، چون اصلا فعال نمیشه.
                    لطفا راهنمایی گنید، چون خیلی کلافه شدم سر این قضیه...

نظر

• نوشته اصلی توسط toooool نمایش پست ها
                      من همه راهها رو رفتم، از سورس بیگ باس برنامه رو نصب میکنم (قبلاً خریدم و زیر صفحه برنامه نوشته officially purchased و مشکلی نداره.
                      اما هر کاری میکنم بلوتوثش فعال نمیشه و چیزی توی استاتوس بار نمیاد، نه میتونم چیزی بفرستم و نه چیزی بگیرم، چون اصلا فعال نمیشه.
                      لطفا راهنمایی گنید، چون خیلی کلافه شدم سر این قضیه...
                      مشخصات دستگاه اعم از ورژن و مدل رو بفرمایید

نظر

• نوشته اصلی توسط behnam2125 نمایش پست ها
                        سلام من ایربلو نصب کردم رو 5s کامل نصب میشه حتی پیدا میکنه ولی ارسال و دریافت نمیکنه چیکار کنم؟
                        دقیقاً من هم این مشکل رو دارم روی 5s
                        من ایربلو رو روی 5sنصب کردم، کامل نصب شد و تمام آیتم ها و اطلاعات لازم رو داره، ولی موقع ارسال یا دریافت با این که دیوایس مورد نظر رو پیدا میکنه یا کسی گوشی رو پیدا میکنه، متاسفانه ارسال و دریافت صورت نمیگیره! مورد از چی میتونه باشه؟
                        اینها همه نصب هست:
                        AirBlue Sharing
                        AirBlue NG
                        AirBlue Stack
                        Activator

در ضمن روی 5 به خوبی مثل بنز کار میکنه!
                        ویرایش توسط Markus : https://i-phone.ir/forums/member/26468-markus در ساعت 10-05-2014, 12:34 PM

نظر

• سلام گوشی باید حتما جلبریک باشه تا این اپ نصب شه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط payadesign نمایش پست ها
                            سلام گوشی باید حتما جلبریک باشه تا این اپ نصب شه ؟
                            بله دوست عزیز حتما باید جیلبریک باشه

نظر

• سلام برای نصب ایربلو ای اواس 7.0.4 به بالا با جه ورزن eva باید جیل کرد که گوشی خاموش نکنه؟

نظر

صبر کنید ..
                              X