اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iGotYa ایمیل کردن عکس ، پس از زدن رمز اشتباه, و خاموش کردن دستگاه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من نصب کردم اشتباه زدم رمزو ترکید بعد خاموش روشن کردم رمزو زدم رفتم تو گوشی دیدم همه چیز پرید برنامه هم غیر فعال کردم ولی دیگه درست نشد ریستور کردم
    ویرایش توسط mparvin : https://i-phone.ir/forums/member/625-mparvin در ساعت 24-10-2010, 11:22 PM

نظر

از معرفی این برنامه ممنون ولی بعضی از برنامه هایی که تو ایران به درد نمیخورند رو لطف کنید پیشنهاد ندید که وسوسه بشیم یا بشن بعد باعث ریستور یا غیره بشیم چو این برنامه تو نوکیا هم بود ولی کارایی نداشت.

نظر

نوشته اصلی توسط m.najafi نمایش پست ها
        نصبش کردم ... خیلی کرش میکنه !!! مشکلی برای این نیست ؟؟ الان میخوام رمز بزنم کار نمیکنه یه جورایی کرش میکنه !!!!
        مشکل کرکه اون دومی را استفاده یکنید من خودم تست کردم
        with

نظر

نوشته اصلی توسط skywalker نمایش پست ها
          البته این برنامه تو ایران زیاد به درد نمیخوره
          ما که شبکه مون 3g نیس که همه ش اینترنت پرسرعت داشته باشه
          این برنامه باید به اینترنت وصل شه که عکسو ایمیل کنه
          جی پی ار اس که بیشتر شوخیه.مگه میشه باهاش عکس ایمیل کرد؟؟
          ماله همراهه اول که خوبه من امسال باهاش از گوگل مپ استفاده می کردم البته توی تهران پر سرعت تره چون من اصفهان هم تست کردم
          with

نظر

لطفا هرکدوم که درست کار میکنه فایل deb ش رو آپ کنید.ممنون.

نظر

لطفا دوستانی که از سورس من نصب کردند فیدبک بدند ببینم مشکلی نداره؟ چون از جایی که گرفتمش نوشته بود 99 درصد درست کار می کنه.

نظر

نوشته اصلی توسط professional نمایش پست ها
                لطفا دوستانی که از سورس من نصب کردند فیدبک بدند ببینم مشکلی نداره؟ چون از جایی که گرفتمش نوشته بود 99 درصد درست کار می کنه.
                من از سورس شما هم گرفتم ولی باز مشکل دارم .. همش کرش میکنه ولی کار میکنه وقتی گیر میکنه بعد چند دقیقه عکس و موقعیت من برام میل میشه ( دقیق هم نشون میده ) تنها مشکل کرش کردنشه ( ۲-۳ بار ریست کردم )

نظر

سلام ، مشکله این برنامه اینه که ، من یه چند باری می*خواستم این برنامه رو امتحان کنم ، بعد هی* رمزو اشتباه زدم ، ولی* بد که درست زدم ، همه ایکون هارو از فلدر در اورد

نظر

نوشته اصلی توسط mparvin نمایش پست ها
                    من نصب کردم اشتباه زدم رمزو ترکید بعد خاموش روشن کردم رمزو زدم رفتم تو گوشی دیدم همه چیز پرید برنامه هم غیر فعال کردم ولی دیگه درست نشد ریستور کردم
                    همین بلا هم سر من اومد بیچاره شدم باید ریستور کنم کلی هم برنامه دارم واسه نصب.ای خدااااااااااااا
                    نوشته اصلی توسط Professional نمایش پست ها
                    دادا رضا از سورس شما نصب کردم و گوشی ترکیداین برنامه مشکل داره و کرش میکنه و....

نظر

از شما بعیید بود professional

با خیال آسوده نصب کردیم گند خورد به همه کار هامون .

نظر

من igotya رو نصب کردم به همین مشکل خوردم هر کاری کردم بر نمیگشت
                        خاموش روشن کردم کد امنیتی غلطی که ست کرده بودم رو زدم دوباره برگشت.
                        فولدر ها هم سره جاشه

نظر

من تست کردم به خوبی کار می کنه عالیه مکان رو هم دقیق نشون میده

نظر

چند بار کد رو اشتباه دادم گوشیم رو کلا پک کرد کل اطلاعاتم رو پروند

نظر

این برنامه امنیتی هستش دیگه کد رو اشتباه بدی اطلاعات رو مخفی میکنه

اطلاعاتت با ریستور بکاپ برمیگرده

نظر

منم دانلود کردم و راضیم البته 2تا نکته را توجه کنید
                                روی گوشی من اگه گوشیمو خاموش روشن کنم اول میره به حالت safe mode بعدش که ریستارت میکنم درست میشه و کلا قسمت secure mode رو خاموش کردم تا اطلاعاتم مخفی نشه....
                                وقتی نمی دونی چرا داری آی فون می خری , آی فون نخر

نظر

صبر کنید ..
                                X