اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بلوتوث Airblue Sharing برای کلیه آی دیوایس ها بروی iOS 6.X آپدیت شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بلوتوث Airblue Sharing برای کلیه آی دیوایس ها بروی iOS 6.X آپدیت شد

ساعت ۷ بامداد اکتیو شد .ImageUploadedByTapatalk1362022677.611634.jpg
    سرورش واسه ابدیت خیلی شلوغ بوده انگار .شمام امتحان کنید جواب میده .

نظر

• بلوتوث Airblue Sharing برای کلیه آی دیوایس ها بروی iOS 6.X آپدیت شد

منم همین الان اکتیو کردم
      و به راحتی انجام شد
      ظاهراً مشکل رفع شده

نظر

• Active Succeed !
        فایل های پیوست شده
        ویرایش توسط Amanita : https://i-phone.ir/forums/member/42799-amanita در ساعت 28-02-2013, 12:42 PM

نظر

• سلام من الان خریدم نصب کردم فقط موزیک و فیلم واسم میاد پیغام دریافت میده ولی موزیک و فیلم در کار نیست چه کنم ؟ میگین ریبوت کنم چطوری ریبوت میکنن؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط superstars نمایش پست ها
            سلام من الان خریدم نصب کردم فقط موزیک و فیلم واسم میاد پیغام دریافت میده ولی موزیک و فیلم در کار نیست چه کنم ؟ میگین ریبوت کنم چطوری ریبوت میکنن؟؟؟
            دکمه home و power رو با هم نگه دارید تا گوشی ریبوت بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط superstars نمایش پست ها
              سلام من الان خریدم نصب کردم فقط موزیک و فیلم واسم میاد پیغام دریافت میده ولی موزیک و فیلم در کار نیست چه کنم ؟ میگین ریبوت کنم چطوری ریبوت میکنن؟؟؟
              شما حتما بایذ از طریق آیتونز کامپیوترتون یه حد اقل یه دونه موزیک و یه دونه ویدئو سینک کنید تو دیوایستون. بعد این همه موزیک ها و ویدئو ها بعد از دریافت می رن سر جاشون

نظر

• سلام من نرم افزارو خريدم و نصب كردم سريالش هم براي گوشيم فعال شد ولي هيچ ديوايسي رو نمي شناسه اپديتش هم كردم ولي فايده اي نداره لطفاً كمك كنيد گوشي من ايفون ٥با ورژن ٦.١ هستش

نظر

• نوشته اصلی توسط rena نمایش پست ها
                  سلام من نرم افزارو خريدم و نصب كردم سريالش هم براي گوشيم فعال شد ولي هيچ ديوايسي رو نمي شناسه اپديتش هم كردم ولي فايده اي نداره لطفاً كمك كنيد گوشي من ايفون ٥با ورژن ٦.١ هستش
                  احتمالا کرک شده نصب نکرده بودید قبلا؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iman نمایش پست ها
                    احتمالا کرک شده نصب نکرده بودید قبلا؟
                    نه نصب نکرده بودم ممنون میشم راهنمایی کنید
                    ویرایش توسط rena : https://i-phone.ir/forums/member/53234-rena در ساعت 03-03-2013, 03:21 PM

نظر

• سلام من خریداری کردم این برنامه را
                      میل هم برام امد

ولی وقتی می خوام وارد سیدیا وارد کنم پیغام iman dehghani میاد و limited می زنه

راهنماای کنید

09352645022

بد جور گیر کردم

نظر

• شماره تماس پشتيبان اين فروشگاه چنده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mammadrdd نمایش پست ها
                          شماره تماس پشتيبان اين فروشگاه چنده؟
                          آقای محترم دیشب فرستادم روی وایبرت. زنگ زدم برنداشتی ایمیل دادم جواب ندادی. روی همین شماره توی وایبر واست ارسال کردم. حالا ۱۰۰۰ جا دیگه هی پست بزن. چه خبرته هرجا میرسی پست میزنی؟ طبق قوانین فروشگاه ایمیل که میزنی ۲۴ ساعت باید صبر کنی

نظر

• اقا من الان خریدم ولی میگه تموم شده پولم از حسابم کم شده الان باید چکار کنم یکی جواب مارو بده اخر شماره کارتمم ۵۲۲۹ ۱۶۷۴

- - - - - - - - - -

اقا من الان خریدم ولی میگه تموم شده پولم از حسابم کم شده الان باید چکار کنم یکی جواب مارو بده اخر شماره کارتمم ۱۶۷۴

نظر

• اقا من 1 بار خریدم خطا سیستمی داد بعد پولم کم کرد ولی دفه بعدیش ok بود , چقدر دیگه برمیگرده تو حساب ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط qaqaq نمایش پست ها
                                اقا من الان خریدم ولی میگه تموم شده پولم از حسابم کم شده الان باید چکار کنم یکی جواب مارو بده اخر شماره کارتمم ۵۲۲۹ ۱۶۷۴

- - - - - - - - - -

اقا من الان خریدم ولی میگه تموم شده پولم از حسابم کم شده الان باید چکار کنم یکی جواب مارو بده اخر شماره کارتمم ۱۶۷۴
                                در جواب ایمیل شما گفتیم تشریف بیارید وایبر یا یاهو مسنجر

نظر

صبر کنید ..
                                X