اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بلوتوث Airblue Sharing برای کلیه آی دیوایس ها بروی iOS 6.X آپدیت شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چگونگی نسب دوباره airblue sharing خریداری شده

با سلام
    من برنامه airblue sharing رو از سیدیا ستور خریداری کردم و استفاده هم کردم(راضی بودم) اما بعد از پاک کردن برنامه activator از سیدیا airblue هم اتوماتیک پاک شد برای نصب مجدد ان باید چکار کنم؟

نظر

• معلومه به صفحه ایربلو در سیدیا رفته و نصبش کنید بدون اکتیویتورهم نمیشه
      Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• نوشته اصلی توسط I-MAD نمایش پست ها
        معلومه به صفحه ایربلو در سیدیا رفته و نصبش کنید بدون اکتیویتورهم نمیشه
        خوب مشکلم همینه دیگه!!! من یه بار خریدمش و شماره سریالم هم ثبت شده حالا دوباره برم بخرم این که نمیشه

نظر

• نوشته اصلی توسط alipersia نمایش پست ها
          خوب مشکلم همینه دیگه!!! من یه بار خریدمش و شماره سریالم هم ثبت شده حالا دوباره برم بخرم این که نمیشه
          نه خیر دوست عزیز لازم به خریدن نیست صبر کنید کامل صفحه لود که شد بعد نصبش کنید
          Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• نوشته اصلی توسط I-MAD نمایش پست ها
            نه خیر دوست عزیز لازم به خریدن نیست صبر کنید کامل صفحه لود که شد بعد نصبش کنید
            مرسی دوست عزیز با موفقیت نصب شد.

نظر

• دوستان اصلا چجوری میشه از سایت بخری؟؟ یعنی یه اکانتی بهت میده که تو سیدیا باید وارد کنی بعد نصب میشه یا خود فایل رو میاد که دانلود کنی بعد از طریق ifunbox نصب کنی؟؟
              یا وقتی گوشیت ریستور کردی باید از اول پول بدی و بخری؟جریان چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط i_walid نمایش پست ها
                دوستان اصلا چجوری میشه از سایت بخری؟؟ یعنی یه اکانتی بهت میده که تو سیدیا باید وارد کنی بعد نصب میشه یا خود فایل رو میاد که دانلود کنی بعد از طریق ifunbox نصب کنی؟؟
                شما خرید رو که انجام دادید به شما یه Gmail میده که شما وارد میکنی و گزینه install واستون میاد.
                یکبار واسه همیشه خرید میکنید و هر زمانی هم که ریستور کنید در صورت داشتن جلبریک به راحتی میتونید نصب کنید.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط i_walid نمایش پست ها
                دوستان اصلا چجوری میشه از سایت بخری؟؟ یعنی یه اکانتی بهت میده که تو سیدیا باید وارد کنی بعد نصب میشه یا خود فایل رو میاد که دانلود کنی بعد از طریق ifunbox نصب کنی؟؟
                شما خرید رو که انجام دادید به شما یه Gmail میده که شما وارد میکنی و گزینه install واستون میاد.
                یکبار واسه همیشه خرید میکنید و هر زمانی هم که ریستور کنید در صورت داشتن جلبریک به راحتی میتونید نصب کنید.

نظر

راهنمای نصب http://www.fastget.cydiastore.ir/guide.html
                  ویرایش توسط iman : https://i-phone.ir/forums/member/21-iman در ساعت 20-04-2013, 02:00 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط iman نمایش پست ها
                    مرسی کاملا متوجه شدم.اما باید همین یکی رو واسه فعال شدن بلوتوث دانلود کنیم یعنی همین airblue sharing؟؟ دیگه نیاز ب دانلود چیز دیگه نیست ؟

نظر

مرسی کاملا متوجه شدم.اما باید همین یکی رو واسه فعال شدن بلوتوث دانلود کنیم یعنی همین airblue sharing؟؟ دیگه نیاز ب دانلود چیز دیگه نیست ؟
                      اگه دنبال ماجراجویی نیستی بله. اینقدر سخت نگیر داداش !

نظر

• نوشته اصلی توسط iman نمایش پست ها
                        اگه دنبال ماجراجویی نیستی بله. اینقدر سخت نگیر داداش !

نظر

• به ورژن 1.0.21 آپدیت شد.

نظر

• لحظاتی پیش برنامه محبوب AirBlue Sharing به ورژن 1.0.25 آپدیت شد.
                            تغییرات ایجاد شده در این ورژن عبارتند از :

Fixed P2P WiFi setup on iOS 6
                            Tap and hold to send from Musics app
                            Import mp3 files without converting to m4a

ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 21-04-2013, 02:26 AM

نظر

• سلام
                              دوستان من میخواستم خریداری کنم با رفتن به سایت یه شماره بود تماس گرفتم انگار شماره درست نیستش چجوری میتونم باهاشون تماس بگیرم و خریداری کنم؟؟ با چه آی دی میشه مکاتبه کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط __saeed__ نمایش پست ها
                                سلام
                                دوستان من میخواستم خریداری کنم با رفتن به سایت یه شماره بود تماس گرفتم انگار شماره درست نیستش چجوری میتونم باهاشون تماس بگیرم و خریداری کنم؟؟ با چه آی دی میشه مکاتبه کرد؟
                                اون شماره فقط واسه وایبر هستش. شما نیازی به ساپورت ندارید واسه خرید. سیستم خودکار کدها رو بهتون میده

نظر

صبر کنید ..
                                X