اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بلوتوث Airblue Sharing برای کلیه آی دیوایس ها بروی iOS 6.X آپدیت شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من اصلش رو خریدم
    اما يك مشكل

فایلهای آهنگ و فیلم که Recive کرده رو می نویسه Import Complete ولی به Music یا Video اضافه نمیشه ولی ایمپورت عکس درسته
    Lib Statusbar آپدیت کردم Afc2add هم نصب كردم ولى مشكل حل نشد
    ورژن آيپد 5.0.1 هست
    ویرایش توسط Audiocenter : https://i-phone.ir/forums/member/26454-audiocenter در ساعت 08-04-2013, 04:46 PM

نظر

• در ورژن جديد اين مشكل ديده ميشه بايد منتظر اپديت اساسي موند

نظر

• من قبلا کرک شده نصب کرده بودم و الان خریدم ولی هرکاری میکنم برنامه روشن نمیشه ( دوبار روی استاتوس بار میزنم هیچی نمیشه )

نظر

• سلام خدمت دوستان من یک مشکل دارم با این air blue . از وقتی نصبش کردم سنسور خاموش کردن صفحه در هنگام تماس فعال نمیشه و حتما باید یک بار یا شایدم بیشتر بلوتوث رو خاموش کنم تا مشکلش برطرف بشه و در روز باید چند بار این کارو بکتم .ورژن دستگاه 6.1.2 هستش

نظر

• سلام به همه دوستان عزیز
            گوشی من آیفون 3G 16gig با ios 4.2.1 هست
            من ورژن اصلی این نرم افزار را خریداری کردم ولی متاسفانه درست کار نمی کنه
            با کوشی های قدیمی به خصوص سونی اریکسون مثل w800 مشکلی نداره ولی با گوشی های جدید pair نمی شه و ارور failed to retrieve OBEX service information میده
            برنامه را هم از سورس اصلی این برنامه apt.if0rce.com نصب کردم
            به نظر شما مشکل از کجاست؟

نظر

• من به مشکل خوردم.تو نصبش بار اول همه نوشته ها قرمز شد و چیزی نصب نشد.بار دوم که اینستال زدم یه چیزای نصب شد والان حجم اینستال رسیده به 705kb
              دیگه هرکاری میکنم نصب نمیشه.نسخه اصلی هم خریداری کردم
              وی پ ان هم ندارم

نظر

• نوشته اصلی توسط Lord-sh نمایش پست ها
                من به مشکل خوردم.تو نصبش بار اول همه نوشته ها قرمز شد و چیزی نصب نشد.بار دوم که اینستال زدم یه چیزای نصب شد والان حجم اینستال رسیده به 705kb
                دیگه هرکاری میکنم نصب نمیشه.نسخه اصلی هم خریداری کردم
                وی پ ان هم ندارم
                سلام.
                شما برنامه را از داخل سیدیا پاک کنید.
                بعد با برنامه iCleaner تمام فایلهای اضافی را پاک کرده و یکبار گوشی را ریبوت کنید. و دوباره اقدام به نصب نمایید. و اگر دوباره با همان مشکلات روبرو شدید، بهتر است در ساعاتی دیگر امتحان کنید.

Sent from my  iPhone  using Tapatalk 2

نظر

• من مشکلم حل شد.مشکل از اینترنت مزخرف مخابرات بود که خیلی از چیزا توش قطعه مثل اسکایپ و این.رفتم جای دیگه نصبش کردم
                  ولی حالا که نصب کردم اصلا جالب نیست و نا مفهومه.روشن شدن و دریافت و اینکه پیدا نمیکنه
                  به نظرم سلست خیلی بهتر بود.قبلا روی گوشی دیگه نصب کرده بودم .

نظر

• سلااام آقا خواهشا کمک کنید
                    من میخوام روی آیفون 4s با ios 6.0.1 برنامه ایر بلو رو نصب کنم داخل سیدیا وقتی میخوام در manage accont وارد sign in with google بشم اصلا وارد نمیشه مشکل از کجاست-؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟
                    با گوشی دیگه امتحان کردم رفت
                    خواهشا کمک کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط samisamuel نمایش پست ها
                      سلااام آقا خواهشا کمک کنید
                      من میخوام روی آیفون 4s با ios 6.0.1 برنامه ایر بلو رو نصب کنم داخل سیدیا وقتی میخوام در manage accont وارد sign in with google بشم اصلا وارد نمیشه مشکل از کجاست-؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟
                      با گوشی دیگه امتحان کردم رفت
                      خواهشا کمک کنید
                      وارد setting دستگاه بشید. گزینه Safari رو بزنید. سپس گزینه clear cookies and data رو بزنید. دستگاه رو خاموش روشن کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط iman نمایش پست ها
                        وارد setting دستگاه بشید. گزینه Safari رو بزنید. سپس گزینه clear cookies and data رو بزنید. دستگاه رو خاموش روشن کنید.
                        آقا باز هم نشد چه مشکلی داره یعنی؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iman نمایش پست ها
                          بعضی اوقات اینطوری میشه !
                          راه حلی نداره یعنی؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط samisamuel نمایش پست ها

راه حلی نداره یعنی؟؟؟
                            با یه اینترنت دیگه تست کن

نظر

• به ورژن 1.0.20 آپدیت شد دوستان.

نظر