اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بلوتوث Airblue Sharing برای کلیه آی دیوایس ها بروی iOS 6.X آپدیت شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• remove imported
    یعنی وقتی به جای درست ترنسفر شد فایل از فایل های سیستمی پاک بشه ، شما که میخواید بعدا به کامپیوتر انتقال بدید باید خاموشش کنید که پاک نشه
    Import received
    یعنی ترنسفر شدن فایل ها پس از دریافت از بلوتوث ، یعنی یه فایل موزیک بهت بلوتوث میشه بره توی موزیک ، باید on باشه

نظر

• دوستان چرا وقتی یک فایل mp3 میفرستم به یک گوشی دیگه یا لب تاپ فرمتش عوض میشه و فایل اجرا نمیشه و فقط با لب تاپ اونم با کدک خاص اجرا میشه؟

نظر

• با سلام من الان می خواستم از سایت خرید کنم متاسفانه قسمت انتخابش فعال نیست

نظر

• الان چرا بین آیفون - آیفون سرعت بالا نیست؟ هردو آیفون 5 ان ورژنشون ۶.۱.۲ ، هردوتاشونم یه آخرین ورژن AirBlue رو دارن !!

- - - - - - - - - -

الان چرا بین آیفون - آیفون سرعت بالا نیست؟ هردو آیفون 5 ان ورژنشون ۶.۱.۲ ، هردوتاشونم یه آخرین ورژن AirBlue رو دارن !!

نظر

• سلام من کد برنامه رو خریدم و همینطور که توضیح داده بودید عمل کردم . بار اول کد رو گرفت اما No payment information داد.بار دوم کد رو هم Verify نمیکنه.چکار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط rezaeb نمایش پست ها
              سلام من کد برنامه رو خریدم و همینطور که توضیح داده بودید عمل کردم . بار اول کد رو گرفت اما No payment information داد.بار دوم کد رو هم Verify نمیکنه.چکار کنم؟
              کد یکبار مصرف هستش. همون یکبار که رفتید انجام دادید کافی هستش. منتظر بمونید تا فعال بشه

نظر

• سلام چرا سایت سیدیا استور ای ار بالا نمیاد ؟؟؟؟ پس اکانت بلوتوس از کجا بخریم اخه!!!!!!

نظر

• من هنوز پکج رو نخریدم ولی سایت تصور میکنه خریدم نمیزاره روش تیک بزنم باید چیکار کنم

نظر

• بلوتوث Airblue Sharing برای کلیه آی دیوایس ها بروی iOS 6.X آپدیت شد

نوشته اصلی توسط superstars نمایش پست ها
                    من هنوز پکج رو نخریدم ولی سایت تصور میکنه خریدم نمیزاره روش تیک بزنم باید چیکار کنم
                    سیدیا اشتباه نمیکنه شاید شما گوشی رو دست دوم از کسی خریدید که قبلا ایشون خریداری کرده!

نظر

• دوستان آپدیت شد به ورژن 1.0.2
                      میتونید از طریق سیدیا اپدیت کنید.

نظر

• آپدیت کردم ، اما Active نمیشه ؟! ارور تایم اوت میده

نظر

• نوشته اصلی توسط asmanabiali نمایش پست ها
                          آپدیت کردم ، اما Active نمیشه ؟! ارور تایم اوت میده
                          مال من هم اکتیو نمیشه احتمالا دوباره سرورها شلوغ شده و بعد از یه مدتی بشه اکتیو کرد.

نظر

• واقعا سرور های ضعیفی دارن ، ؟!!!!!! . همش Down میشه .
                            =======
                            واسه من که 2 تا ارور میده :
                            فایل های پیوست شده
                            ویرایش توسط Amanita : https://i-phone.ir/forums/member/42799-amanita در ساعت 28-02-2013, 02:03 AM

نظر

• دوستان یه کم منطقی باشید. همه با هم اکتیویت میخوان بکنن به سرور فشار میاد. حوصله داشته باشید.

نظر

• بلوتوث Airblue Sharing برای کلیه آی دیوایس ها بروی iOS 6.X آپدیت شد

منم ابدیت کردم اما اکتیو نمیشه :
                                ImageUploadedByTapatalk1362006528.468196.jpg

نظر

صبر کنید ..
                                X