اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بلوتوث Airblue Sharing برای کلیه آی دیوایس ها بروی iOS 6.X آپدیت شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اقا ایمان من اینو از شما خریداری کردم وداره خوب کار می کنه
    فقط یک مشکل موقع lلینک دادن اکانت دیگه به تصویرهایی که تو سایت فروش گذاشتین نرفت و فقط گزینه بستن داشت
    سوالم اینه که از کجا بفهمم که سریال دستگاهم ثبت شده برای نصب و اپدیت های بعدی این نرم افزار . ایا راهی غیر از ریستو هستش که بفهمیم ثبت شده؟ اگر نشده باشه چگونه ثبت کنیم
    ممنون.
    ویرایش توسط amirmgh : https://i-phone.ir/forums/member/93627-amirmgh در ساعت 20-02-2013, 11:03 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط amirmgh نمایش پست ها
      اقا ایمان من اینو از شما خریداری کردم وداره خوب کار می کنه
      فقط یک مشکل موقع lلینک دادن اکانت دیگه به تصویرهایی که تو سایت فروش گذاشتین نرفت و فقط گزینه بستن داشت
      سوالم اینه که از کجا بفهمم که سریال دستگاهم ثبت شده برای نصب و اپدیت های بعدی این نرم افزار . ایا راهی غیر از ریستو هستش که بفهمیم ثبت شده؟ اگر نشده باشه چگونه ثبت کنیم
      ممنون.
      أخر راهنمای نصب نوشته شده چطوری میتونید متوجه بشید

نظر

• دوستان علیرغم گفته های سازنده برنامه من با بلکبری مشکل دارم و نمیتونم اصلا تو لیست پیداش کنم
        یه سوال دیگه اینکه چظور علامت بلوتوث و خاموش کنیم بالای نوار چون بدجور داره شارژ میخوره.
        ویرایش: دوستان با چندبار ریبوت ایفون درست شد
        ممنون
        ویرایش توسط amirmgh : https://i-phone.ir/forums/member/93627-amirmgh در ساعت 21-02-2013, 07:07 PM

نظر

• دوستان من از لپ تاپ به گوشی اهنگ بلوتوث میکنم
          بالای گوشی هم مینویسه به قسمت موزیک ها انتقال داده شده اما نشده و به اهنگام اضافه نشده
          سرچم کردم نبوود
          نسخه اصل ایر بلو دارم
          ویرایش توسط p.messi : https://i-phone.ir/forums/member/95283-p-messi در ساعت 23-02-2013, 02:08 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط p.messi نمایش پست ها
            دوستان من از لپ تاپ به گوشی اهنگ بلوتوث میکنم
            بالای گوشی هم مینویسه به قسمت موزیک ها انتقال داده شده اما نشده و به اهنگام اضافه نشده
            سرچم کردم نبوود
            نسخه اصل ایر بلو دارم
            تو قسمت پلی لیست یه فولدر میسازه به اسم purchased. توی اون میره

نظر

• بلوتوث Airblue Sharing برای کلیه آی دیوایس ها بروی iOS 6.X آپدیت شد

نوشته اصلی توسط grand123 نمایش پست ها
              تو قسمت پلی لیست یه فولدر میسازه به اسم purchased. توی اون میره
              فولدر هست اما اهنگاييكه بلوتوث كردم نيست

نظر

فولدر هست اما اهنگاييكه بلوتوث كردم نيست
                برای منم اینطوری بود یه ری استارت کردم درست شد

نظر

برای منم اینطوری بود یه ری استارت کردم درست شد
                  ريبوت يا ريسپرينگ؟
                  توي يك ايفون ديگ هم امتحان كردم نشد
                  شايد با٦.١.٢ سازگار نيست؟

نظر

• از دوستان دیگه شنیدم مثل اینکه با ۶.۱.۲ سازگاری داره. توی ستینگ - تنظیمات برنامه ببين گزینه import received روشنه؟ اگه روشن بود فقط میتونم بگم پاک کن و یبار دیگه نصب کن

نظر

از دوستان دیگه شنیدم مثل اینکه با ۶.۱.۲ سازگاری داره. توی ستینگ - تنظیمات برنامه ببين گزینه import received روشنه؟ اگه روشن بود فقط میتونم بگم پاک کن و یبار دیگه نصب کن
                      قطعش كنم بعد پاك كنم؟
                      چون يبار پاك كردمو نصب كردم درست نشد

نظر

قطعش كنم بعد پاك كنم؟
                        چون يبار پاك كردمو نصب كردم درست نشد
                        خیر منظورم اینه که اگه این گزینه روشن بود و باز هم درست نشد پاکش کنید و دوباره نصب کنید که فرمودید یبار پاک کردید و نصب کردید بازم درست نشد.
                        نمیدونم این ربطی داره یا نه ولی توی سیدیا آپدیت های لازم مثل libstatusbar یا آپدیت مربوط به این جلبریک رو انجام دادید؟

نظر

خیر منظورم اینه که اگه این گزینه روشن بود و باز هم درست نشد پاکش کنید و دوباره نصب کنید که فرمودید یبار پاک کردید و نصب کردید بازم درست نشد.
                          نمیدونم این ربطی داره یا نه ولی توی سیدیا آپدیت های لازم مثل libstatusbar یا آپدیت مربوط به این جلبریک رو انجام دادید؟
                          بله! هيچ چيزيو بدون اپديت نذاشتم

نظر

درست شد
                            فقط يك سوال!؟
                            من چجوري اهنگاييكه واس گوشيم بلوتوث كردمو وقتي به كامپيوتر وصل ميكنم بردارم؟ تو ايتونز رفتم سرچ كردم نيومد

نظر

• شما میتونید تیک remove imported رو از تنظیمات ایربلو بردارید بعد با برنامه ای مثل iFunbox توی کامپیوتر میتونید برید به آدرس var/mobile/airreceveid بعد آهنگارو بردارید .

نظر

نوشته اصلی توسط asmanabiali نمایش پست ها
                                شما میتونید تیک remove imported رو از تنظیمات ایربلو بردارید بعد با برنامه ای مثل iFunbox توی کامپیوتر میتونید برید به آدرس var/mobile/airreceveid بعد آهنگارو بردارید .
                                اين دوتا كاراييش چيه؟ كدوم بايد on بزارم و كدومو off يكم بيشتر توضيح ميدين؟
                                remove imported
                                Import received

نظر

صبر کنید ..
                                X