اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

براي فرمور 6 رليز شد Iphone Delivery 0.6.0-17

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من نمودونم چرا همه دنبال دلیوری هستند
    آیفون نیاز به اینکه بگه دلیور شد نداره
    اگه فرستاد فرستاده
    بر عکس اگه نفرسته بهت میگه not delivered

نظر

نوشته اصلی توسط shahnazari نمایش پست ها
      من نمودونم چرا همه دنبال دلیوری هستند
      آیفون نیاز به اینکه بگه دلیور شد نداره
      اگه فرستاد فرستاده
      بر عکس اگه نفرسته بهت میگه not delivered
      خب وقتی میفرستی و گوشی طرف خاموشه چی ؟
      اون موقع نیاز داری ببینی اس ام اس رسیده یا نه ٬ تو این مورد هم not delivered نمیده...

نظر

روی ۵ ام کار نکرد

نظر

نوشته اصلی توسط HamidGh نمایش پست ها
          سلام،
          بله، يك بار اين كار لازمه و براي بالا اوردن جاست بوت نماييد.
          دوست عزیز من نمیتونم این سورس رو add کنم
          ارور میده که اسم سورس اشتباهه
          میشه منو راهنمایی کنین؟

نظر

دوستان من زوی ایفون 4 ورژن 6.1 نصب کردم!
            یه دوتا اس ام اس هم دادم و دلیوری هم داد و لی بعدش ذیگه نه تونستم اس بگیرم نه اس بدم و کلا سیستم اس ام اسم مختل شد!
            کسی این مشکل را داشته؟
            راه حلی براش داره؟!

نظر

نوشته اصلی توسط atakhanbak نمایش پست ها
              دوستان من زوی ایفون 4 ورژن 6.1 نصب کردم!
              یه دوتا اس ام اس هم دادم و دلیوری هم داد و لی بعدش ذیگه نه تونستم اس بگیرم نه اس بدم و کلا سیستم اس ام اسم مختل شد!
              کسی این مشکل را داشته؟
              راه حلی براش داره؟!
              برنامه فعلا کاملا رفع باگ نشده خیلی از دوستان بنده این مشکل رو داشتن

برنامه رو پاک کن بهتره

نظر

با سلام خدمت دوستان گلم
                بعد از خواندن كامل كامنت ها لازم ديدم يك سري توضيحات كلي ارائه كنم.

1- آيفون دليوري iphonedelivery 0.6.0-19 بر روي تمامي فرموري هاي 6.0 - 6.0.1 - 6.1 - 6.1.2 قابل اجرا مي باشد.
                2- آيفون دليوري iphonedelivery 0.6.0-19 بر روي تمامي ديوايسها به جز 4S , 5 قابل اجرا بوده و به خوبي كار مي كند.
                3- آيفون دليوري iphonedelivery 0.6.0-19 در حال حاضر با نرم افزار بايت اس ام اس مچ نشده و تيك دليوري در اين برنامه ديده نمي شود، ولي در برنامه پيش فرض قابل رويت است.
                4- آيفون دليوري iphonedelivery 0.6.0-19 را حتما از سورس اصلي سازنده نصب فرماييد كه اولا كامل نصب شده و ثانيا در صورت ارائه آپديت ديوايس شما به راحتي آپديت گردد.(سورس برنامه در پست اول مي باشد)
                5- اگر در هنگام كار آيفون دليوري برنامه به خوبي كار نكرده و يا كرش كرد و غيره ... برنامه را پاك كرده ديوايس را ريستارت كرده مجدد از سورس اصلي نصب نماييد.

با تشكر از همه دوستان اگر مجدد مشكلي بود در خدمتم.

ویرایش توسط HamidGh : https://i-phone.ir/forums/member/1587-hamidgh در ساعت 25-02-2013, 11:18 AM

نظر

4s و 5 دارها، برای همیشه این موضوع رو فراموش کنن، یا امکان داره درست شه؟

نظر

نوشته اصلی توسط hamedrmt نمایش پست ها
                    4s و 5 دارها، برای همیشه این موضوع رو فراموش کنن، یا امکان داره درست شه؟
                    اصلا برای 4اس و 5 رلیز نشده و نخواهد شد که بخواد درست بشه !

نظر

نوشته اصلی توسط SaNbOy نمایش پست ها
                      اصلا برای 4اس و 5 رلیز نشده و نخواهد شد که بخواد درست بشه !
                      پس با احترام کامل اولا به مدیر بخش ثانیا به برند اپل: گوشی 1100 نوکیا از این اپل بهتره یا سامسونگ گالاکسی اس4 . گوشی که نه بلوتوث درست حسابی داشته باشه.نه بشه دلیوری نشون دادوباور کنین بدون جیل گوشی یه گرون نمی ارزه با این اوصاف یا اپل باید از خاص بودنش فاصله بگیره و به نیاز کاربراش اهمیت بده یا باید منتظر سقوط اپل از قله لااقل موبایل شد

نظر

نوشته اصلی توسط iarashphone نمایش پست ها
                        پس با احترام کامل اولا به مدیر بخش ثانیا به برند اپل: گوشی 1100 نوکیا از این اپل بهتره یا سامسونگ گالاکسی اس4 . گوشی که نه بلوتوث درست حسابی داشته باشه.نه بشه دلیوری نشون دادوباور کنین بدون جیل گوشی یه گرون نمی ارزه با این اوصاف یا اپل باید از خاص بودنش فاصله بگیره و به نیاز کاربراش اهمیت بده یا باید منتظر سقوط اپل از قله لااقل موبایل شد
                        دوست عزیز شما چند وقت هست که آیدیوایس دارید؟؟؟ معمولاً کسانی که تازه آیدیوایس گرفتن و بلد نیستن از امکاناتش استفاده کنن چنین حرف هایی میزنند...

نظر

نوشته اصلی توسط iarashphone نمایش پست ها
                          دوست عزیز ایفون نسل اول بلوتوس که هیچی حتی کپی و پیست ساده رو هم نداشت اما سقوط کرد؟ خیر. محبوب تر شد و فروش میلیونی کرد.

الان هم میلیون ها نفر در دنیا ایفون دارن بدون جیلبریک یکیش خود من که جیلبریک نمیکنم .....اما تا به حال نشده اصلا به دلیوری فکر کنم.

شما نیاز خودتون رو به کمپانی اپل نسبت ندین....دلیوری و یا بلوتوس براتون مهم هست خب برند دیگری رو انتخاب کنید.

متاسفانه هنوز در کشور ما بر عکس کشور های پیشرفته که دارای اینترنتی خوب هستند هنوز تکنولوژی های قدیمی مثل بلوتوس خیلی پر طرفدار هست ولی واقعیت این هست که زمونه انتقال فایل با بلوتوس با اون سرعت کم و زیاد شدن حجم اطلاعات داره تموم میشه دوست من.

دلایل استفاده نکردن اپل از بعضی چیزهای پیش پا افتاده به قول شما دلایل کپی رایتی هست...مثل همین بلوتوس....شما فرض کن اهنگ و یا هر چیزی رواز ایتیونز میخرید بعد با داشتن بلوتوس راحت اون رو بفرستید....یعنی نقض کامل کپی رایت.

در مورد دلیوری هم خب اپل توجه اصلیش به سیستم مخابراتی کشور های پیشرفته هست که اس ام اس با تکنولوژی های جدیدی ارسال میشه که خطا در اون در حد صفر هست و اصلا نیازی به دلیوری نیست... والا من 4 سال هست ایفون دارم تعداد مواقعی که شده اس ام اس ارسال کنم و ارسال نشه و من خبر دار نشوم به تعداد انگشتان دست نمیرسه تازه با این سیستم مخابرات قدیمی ایران..

در کل این مسائلی که شما میگید برای کاربرای اپل و در کل مصرف کنندگان گوشی حل شده هست تا حدی که حتی کاربران اندروید هم در مورد این مسائل صحبتی نمیکنن.

نظر

نوشته اصلی توسط alimt699 نمایش پست ها
                            دوست عزیز ایفون نسل اول بلوتوس که هیچی حتی کپی و پیست ساده رو هم نداشت اما سقوط کرد؟ خیر. محبوب تر شد و فروش میلیونی کرد.

الان هم میلیون ها نفر در دنیا ایفون دارن بدون جیلبریک یکیش خود من که جیلبریک نمیکنم .....اما تا به حال نشده اصلا به دلیوری فکر کنم.

شما نیاز خودتون رو به کمپانی اپل نسبت ندین....دلیوری و یا بلوتوس براتون مهم هست خب برند دیگری رو انتخاب کنید.

متاسفانه هنوز در کشور ما بر عکس کشور های پیشرفته که دارای اینترنتی خوب هستند هنوز تکنولوژی های قدیمی مثل بلوتوس خیلی پر طرفدار هست ولی واقعیت این هست که زمونه انتقال فایل با بلوتوس با اون سرعت کم و زیاد شدن حجم اطلاعات داره تموم میشه دوست من.

دلایل استفاده نکردن اپل از بعضی چیزهای پیش پا افتاده به قول شما دلایل کپی رایتی هست...مثل همین بلوتوس....شما فرض کن اهنگ و یا هر چیزی رواز ایتیونز میخرید بعد با داشتن بلوتوس راحت اون رو بفرستید....یعنی نقض کامل کپی رایت.

در مورد دلیوری هم خب اپل توجه اصلیش به سیستم مخابراتی کشور های پیشرفته هست که اس ام اس با تکنولوژی های جدیدی ارسال میشه که خطا در اون در حد صفر هست و اصلا نیازی به دلیوری نیست... والا من 4 سال هست ایفون دارم تعداد مواقعی که شده اس ام اس ارسال کنم و ارسال نشه و من خبر دار نشوم به تعداد انگشتان دست نمیرسه تازه با این سیستم مخابرات قدیمی ایران..

در کل این مسائلی که شما میگید برای کاربرای اپل و در کل مصرف کنندگان گوشی حل شده هست تا حدی که حتی کاربران اندروید هم در مورد این مسائل صحبتی نمیکنن.
                            شرمنده که چند وقتی نبودم

.حرف های شما قبول ولی لااقل در مورد نسل ما جهان سومی ها که با اون تکنولوژی دنیا خیلی فاصله داریم باید قبول کرد که استفاده این کوشی ( با توجه به نکته نظر هایی که خودتون گفتین) در کشورهای جهان سوم و در حال توسعه مثل ایران ما رو از انتضار هایی که از یه گوشی هوشمند داریم فاصله میندازه.

من از این حرفام متنفرم چون خودم عاشق برند اپلم ولی لااقل کوشی های هوشمند برند های دیگه تونسته نیاز هایی که ما از یه کوشی هوشمند داریم بر طرف کنه.و به جرات می تونم بگم تنها علتی که باعث شده و میشه ما این برند انتخاب کنیم دل بستن به برند و مارک اپل.

به نظر من اپل بهترین کاربرد داره ولی نه در ایران.بلکه در کشوری که نه تحریم اینترنتی داره و میتونه نیاز های استفتده کنندگان را با ملحق شدن با همین آرم جهانی اپل برطرف کنه. یه نکته هم بگم: تمامیه برند های گوشی به غیر از اپل سعی دارن تا نیاز های فقط مردم جهان سوم را حل کنن در حالی که اپل سعی میکنه تمامیه نیاز های کل جهان را حل کنه.
                            ویرایش توسط iarashphone : https://i-phone.ir/forums/member/46038-iarashphone در ساعت 05-06-2013, 01:37 AM

نظر

دوستان سلام من الان گوشیم سی دیا رو نداره خب چطوری اینو نصب کنم برای دلیوری مسیج ؟؟
                              هیچ برنامه ی بدرد بخوری هم تو اپ استور پیدا نکردم

نظر

نوشته اصلی توسط nika88 نمایش پست ها
                                دوستان سلام من الان گوشیم سی دیا رو نداره خب چطوری اینو نصب کنم برای دلیوری مسیج ؟؟
                                هیچ برنامه ی بدرد بخوری هم تو اپ استور پیدا نکردم
                                حتما باید جیلبریک باشید.
                                مدل آیفنتون چیه و رو چه نسخه ای هستید؟ شاید بشه جیلبریک کرد.
                                البته اینرو هم بگم که فقط تا آیفون ۴ ساپورت میشه.
                                .:amgr:.

نظر

صبر کنید ..
                                X