اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

BiteSMS به ورژن 6.2 آپدیت شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستانی که از iMessages استفاده میکنند زحمت بکشند تست بزنند.
    من با بایت اس ام اس نمیتونم از این سرویس استفاده کنم ولی با خود Messages گوشیم مشکلی نداره!
    در حقیقت دکمه Send آبی نمیشه؟!

نظر

نوشته اصلی توسط Mishelgooo نمایش پست ها
      من با بایت اس ام اس نمیتونم از این سرویس استفاده کنم ولی با خود Messages گوشیم مشکلی نداره!
      برای من که سند آبی می*شه توی بیت س ام س و هیچ مشکلیم باهاش ندارم

نظر

نوشته اصلی توسط Mishelgooo نمایش پست ها
        تو ستینگ via mobile carrier رو تیک بزن.

نظر

نوشته اصلی توسط deragonkhare نمایش پست ها
          تو ستینگ via mobile carrier رو تیک بزن.
          چند روزه این مشکل رو دارم
          روی همون گزینه تیک داشت.
          توی ستینگ گوشی و قسمت iMessages رو روشن خاموش کردم ولی همه گزینه ها میاد ولی مینویسه:
          Waiting for activaition...
          و همینطور میمونه!؟

نظر

biteSMS 6.2x ارائه شد .
            تغییراتی که نسبت به ورژن 6.2k اعمال شده هنوز مشخص نیست ...
            این نسخه رو از همون سورس repo.insanelyi.com می تونید دریافت کنید .

Power of Creation
            www.i-Phone.ir

نظر

چرا برنامه تبلیغات داره
              از سرور سایت گرفتم
              بد رفته رو مخم

نظر

فیکس جدید که همون 6.2X هست روی سرور انجمن قرار گرفت که مشکل کرش در ورژن های 4.3.x و... حل شده

نظر

نوشته اصلی توسط sinavaio نمایش پست ها
                  چرا برنامه تبلیغات داره
                  از سرور سایت گرفتم
                  بد رفته رو مخم
                  سلام
                  چرا از تو سیدیا نمی گیرید ...؟
                  در سورسهای Insanelyi - BigBoss قابل دسترسی هستند
                  شخصا از سورس Insanelyi نصب کردم و تا الان هم به مشکلی نخوردم
                  موفق باشید

=========

حیف که امضا ندارم ...!!!
                  ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 01-05-2012, 08:43 PM

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                    سلام
                    چرا از تو سیدیا نمی گیرید ...؟
                    در سورسهای Insanelyi - BigBoss قابل دسترسی هستند
                    شخصا از سورس Insanelyi نصب کردم و تا الان هم به مشکلی نخوردم
                    موفق باشید

=========

حیف که امضا ندارم ...!!!
                    البته ايشون منظورشون همون سرور سايت كه در سيديا موجود هست بود...
                    ضمنا در سورس BigBoss كرك شده وجود نداره. مي تونيد از اين سورس فقط خريداري كنيد!

نظر

با این برنامه هر کاری کردم ؛ آخر میشه از یه جایی مسیج رو خوند . !

نظر

نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
                        با این برنامه هر کاری کردم ؛ آخر میشه از یه جایی مسیج رو خوند . !
                        ميشه بيشتر توضيح بديد؟
                        وقتي شما براش پسورد بذاريد از كجا ميشه خوند؟!

نظر

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
                          البته ايشون منظورشون همون سرور سايت كه در سيديا موجود هست بود...
                          ضمنا در سورس BigBoss كرك شده وجود نداره. مي تونيد از اين سورس فقط خريداري كنيد!
                          البته بنده هم کاملا متوجه منظور ایشون شده بودم .... و به همین خاطر پیشنهاد دادم ، اگر با نسخه ای که از سورس سایت دریافت میکنند مشکل دارند ، از سایر سورسها این برنامه رو دانلود کنند ...

ضمنا در سورس BigBoss نسخه کرک شده این برنامه موجوده.... فکر نمیکنم نیازی به خریدن از این سایت باشه...!!!
                          و البته طبق گفته های پست 35 تغییرات این ورژن با ورژن جدید هنوز معلوم نیست
                          تو Cydia دکمه Reload خیلی دکمه خوبیه ، اگــر ....

این هم جهت رفع ابهام ...!

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                            البته بنده هم کاملا متوجه منظور ایشون شده بودم .... و به همین خاطر پیشنهاد دادم ، اگر با نسخه ای که از سورس سایت دریافت میکنند مشکل دارند ، از سایر سورسها این برنامه رو دانلود کنند ...

ضمنا در سورس BigBoss نسخه کرک شده این برنامه موجوده.... فکر نمیکنم نیازی به خریدن از این سایت باشه...!!!
                            و البته طبق گفته های پست 35 تغییرات این ورژن با ورژن جدید هنوز معلوم نیست
                            تو Cydia دکمه Reload خیلی دکمه خوبیه ، اگــر ....

این هم جهت رفع ابهام ...!

دوست عزيزم
                            من كه بدي براي شما نمي خوام. سورس BigBoss از سورس هايي هست كه شما حتي يك برنامه كرك شده سيديايي هم روش قرار نمي ده. يا كاملا به طور رايگان هست و يا پولي. اين حالت را هم كه شما مطرح كرديد و ديديد كه Install داره دليلش اينه كه برنامه بايت اس ام اس به صورت تريال به مدت يك هفته براي استفاده شما در نظر گرفته شده است كه بعد از يك هفته از كار مي افته.
                            براي نصب برنامه كرك بهترين سورس xsellize و insanellyi هست...

نظر

دوستان من ورژن 6.2 رو نصب کردم ios 5.1 یه مشکل دارم اونم اینه که وقتی اس ام اس میدم دلیور میاد باید اوکی کنم اگه این کارئ نکنم اس ام اس بعدی که میاد میخوام بدون سریع reply کنم صفحه کلید میاد وع هیج کار نمیکنه تا من با هزار مکافات اون دلیور اوکی کنم تا بتونم جواب بدم حالا راهی هست دلیور بشه اما اوکی نخواد یا راه دیگه ای؟

نظر

نوشته اصلی توسط balaban25 نمایش پست ها
                                دوستان من ورژن 6.2 رو نصب کردم ios 5.1 یه مشکل دارم اونم اینه که وقتی اس ام اس میدم دلیور میاد باید اوکی کنم اگه این کارئ نکنم اس ام اس بعدی که میاد میخوام بدون سریع reply کنم صفحه کلید میاد وع هیج کار نمیکنه تا من با هزار مکافات اون دلیور اوکی کنم تا بتونم جواب بدم حالا راهی هست دلیور بشه اما اوکی نخواد یا راه دیگه ای؟
                                ظاهرا شما iphone delivery رو هم نصب کردید اگه اینطوریه در مسیر setting>messages>delivery receipts برید و notification style را روی حالت notification center بگذارید؛امیدوارم مشکلتون حل بشه و ربطی به اینکه سازنده اپلیکیشن دلیوری دیگه اون رو روی ایفون ساپورت نمیکنه نداشته باشه/.
                                ویرایش توسط shamsir : https://i-phone.ir/forums/member/36988-shamsir در ساعت 10-05-2012, 12:56 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X