اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ورژن جدید برنامه y!room 3.5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ورژن جدید برنامه y!room 3.5

با سلام خدمت دوستان:

ورژن جدید برنامه Y!room 3.5 در سرور
    Http://my.opera.com/vnsoft/cydia قرار گرفت. در این ورژن جدید تمام مشکلات پیشین کاملا برطرف شده، و شما می توانید به راحتی وارد چت روم ها شوید.

فایل ipa : http://files.myopera.com/vnsoft/YRoom/YRoom.ipa
    ویرایش توسط TOHID8167 : https://i-phone.ir/forums/member/70589-tohid8167 در ساعت 12-04-2012, 08:52 PM

یه سوال :
    هنوز این امکان که بشه مکالماتی که رو تالک صحبت میشه هنوز برقرار نشده دراین نرم افزار؟ البته میدونم انتظار زیادیه اما سواله دیگه .
    ممنون.

نظر

نوشته اصلی توسط paket نمایش پست ها
      یه سوال :
      هنوز این امکان که بشه مکالماتی که رو تالک صحبت میشه هنوز برقرار نشده دراین نرم افزار؟ البته میدونم انتظار زیادیه اما سواله دیگه .
      ممنون.
      فکر نکنم چنین امکاناتی تو این برنامه وجود داشته باشه، توصیه می کنم از این برنامه استفاده کنید.

Palringo Instant Messenger Premium - iPhone Download Center
      ویرایش توسط TOHID8167 : https://i-phone.ir/forums/member/70589-tohid8167 در ساعت 12-04-2012, 09:35 PM

نظر

نوشته اصلی توسط TOHID8167 نمایش پست ها
        فکر نکنم چنین امکاناتی تو این برنامه وجود داشته باشه، توصیه می کنم از این برنامه استفاده کنید.

Palringo Instant Messenger Premium - iPhone Download Center
        داخل روم هم میشه ؟؟؟
        چه امکانات جالب انگیز تراز yroom داره ؟؟؟

نظر

آقایون اساتید لطفا این برنامه رو بررسی بفرمایید .فکر میکنم قابلیت boot کردن افراد رو از چت روم داره .اگه این قابلیتش کار کنه خیلی جالب میشه

نظر

نوشته اصلی توسط ALEN DELON نمایش پست ها
            آقایون اساتید لطفا این برنامه رو بررسی بفرمایید .فکر میکنم قابلیت boot کردن افراد رو از چت روم داره .اگه این قابلیتش کار کنه خیلی جالب میشه
            اره داره.

نظر

سلام دوستان من هر کاری میکنم نمیتونم بابرنامهY!room کانکت بشم نمیشه همش تایم اوت میزنه اگه میشه یکی راهنمایم کنه

نظر

منم نمیتونم کانکت شم !!! با یاهومسنجر مشکلی ندارم اما این مشکل دارم
                ورژن فعلیم 5.1

iphone4
                v/5.1
                j

نظر

این سرور چرا اد نمیشه

نظر

چون شیلتره! می تونید لطفا بذارینش روی سورس سایت؟

نظر

چطور ؟ یه نفر نیست یه سرور درست حسابی بده واسه این برنامه ؟ سرچ میکنم چیزی نمیاد این سرورها هم ادد نمیشن

نظر

سلام دوستان،من ورژن ٣.٦.٥ اين برنامه رو دانلود كردم اما تو روم نميره
                        تنظيمات خاصي داره يا كلا تعطيل شده؟

نظر

صبر کنید ..
                        X