اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بلک لیست،قفل برنامه ها،حفظ اطلاعات 360mobilesafe

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط alireza8531 نمایش پست ها
    سلام به همه
    من نصب کردم ولی وقتی برنامه رو اجرا میکنم گوشی ریسپرینگ میشه
    چند بار پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی مشکل حل نشد و پاکش کردم
    کسی مشکل رو میدونه
    البته یک بار هم قبل از نصب گوشی رو خاموش روشن کردم ولی مشکل حل نشد
    سلام
    فک کنم تنها علتش این باشه که یه برنامه از سیدیا نصب کردی که با این سازگار نیست

نظر

نوشته اصلی توسط dav00d نمایش پست ها
      مصرف باتريش خيلي زياده
      میتونی وقتی استفاده ای ازش نداری کل سرویس هاشو قطع کنی!

نظر

واسه من يه مشكل پيش اومده تا امروز فقط واسه تماس از اين برنامه استفاده ميكردم اما امروز كه خواستم واسه sms ازش استفاده كنم هركاري كردم و هرچي setting رو دستكاري كردم و روي حالتهاي مختلف گذاشتم بازم فايده نداشت و sms ميومد واسم..؟؟؟!!!

كسي نميدونه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Zartoshtkabir نمایش پست ها
          واسه من يه مشكل پيش اومده تا امروز فقط واسه تماس از اين برنامه استفاده ميكردم اما امروز كه خواستم واسه sms ازش استفاده كنم هركاري كردم و هرچي setting رو دستكاري كردم و روي حالتهاي مختلف گذاشتم بازم فايده نداشت و sms ميومد واسم..؟؟؟!!!

كسي نميدونه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk
          سلام
          شما یکبار بعد از تنظیماتی که انجام دادی گوشی رو Respering کن ببین درست میشه یا نه..؟

نظر

نوشته اصلی توسط feryalone نمایش پست ها
            سلام
            فک کنم تنها علتش این باشه که یه برنامه از سیدیا نصب کردی که با این سازگار نیست
            سلام
            مثلا چی
            من از سایدیا چیز خاصی نصب نکردم
            در حد دلیوری ریپورت و اکتیویتور و aero
            همین
            شما چه احتمالی می دید

نظر

نوشته اصلی توسط alireza8531 نمایش پست ها
              سلام
              مثلا چی
              من از سایدیا چیز خاصی نصب نکردم
              در حد دلیوری ریپورت و اکتیویتور و aero
              همین
              شما چه احتمالی می دید
              aero رو پاک کن یه ریبوت بزن احتمالا درست بشه
              خبرشو بده

نظر

دوستان این برنامه phone buzzer رو من قبلاً نصب کردم اما ویبره گوشی به هم خورد و گوشی برا خودش ویبره می زد به خاطر همین پاکش کردم می خوام بدونم برا این برنامه خوب کار می کنه یا اینم ویبره گوشی رو مختل می کنه آخه به نظر من این که وقتی به کسی زنگ می زنی یه ویبره بزنه خیلی کاربردیه مخصوصاً پشت فرمون ماشین که هستی و این یکی از آپشن های سیستم عامل آندروید چون قبلاً که آندروید داشتم این حالت رو تو ستینگ خود گوشی داشت اما متاسفانه ios نداره این برنامه های جانبی سیدیا هم به نظرم خوب کار نمی دن و ورژن های مختلف هماهنگ نیستن.

نظر

نوشته اصلی توسط id_nabood نمایش پست ها
                  البته اسم برنامه قفل گذاری روی آیفون نیست.
                  یکی از قابلیت هاش هست.
                  برنامه بسیار مفیدیه.البته بعضی وقت ها گوشی respiring میشه اما در کل عالیه.

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
                  نوشته اصلی توسط rapere021 نمایش پست ها
                  باطری میخوره اساسی ولی می ارزه

به نظر من اتفاقا برنامه قوی ای نیست و اشکالاتی هم داره.باتری که خوراک هر وعدشه!
                  این مشکل ریسپرینگ رو هم من داشتم که مجبور شدم برنامه رو disbale کنم.

نظر

سلام
                    خیچکس نمیدونه میشه رو ایپد هم نصب کرد یا نه؟

نظر

نوشته اصلی توسط deragonkhare نمایش پست ها
                      دوستان این برنامه phone buzzer رو من قبلاً نصب کردم اما ویبره گوشی به هم خورد و گوشی برا خودش ویبره می زد به خاطر همین پاکش کردم می خوام بدونم برا این برنامه خوب کار می کنه یا اینم ویبره گوشی رو مختل می کنه آخه به نظر من این که وقتی به کسی زنگ می زنی یه ویبره بزنه خیلی کاربردیه مخصوصاً پشت فرمون ماشین که هستی و این یکی از آپشن های سیستم عامل آندروید چون قبلاً که آندروید داشتم این حالت رو تو ستینگ خود گوشی داشت اما متاسفانه ios نداره این برنامه های جانبی سیدیا هم به نظرم خوب کار نمی دن و ورژن های مختلف هماهنگ نیستن.
                      سلام
                      نه دوسته من
                      هیچ مشکلی پیش نمیاد

نظر

نوشته اصلی توسط deragonkhare نمایش پست ها
                        اکر شما فقط ویبره می خوای موقعی که زنگ زدی و طرف برداشته
                        از این توییک استفاده کن: KuaiDial
                        (چرا می خوای 6mg دانلود کنی!!)

نظر

سلام من با برنامه safe mobile 360 به مشکل خوردم؛ مسج دادم گوشیم لاک شده حالا چجوری لاکشو بردارم؟

نظر

نوشته اصلی توسط آرش رستمی نمایش پست ها
                            سلام من با برنامه safe mobile 360 به مشکل خوردم؛ مسج دادم گوشیم لاک شده حالا چجوری لاکشو بردارم؟
                            باifunbox برنامه رو کلا حذف کن

--------------------------------
                            جیلبریک ۵.۱.۱ در تاریخ ۱ خرداد تا ۴ خرداد در کنفرانسhack in the box
                            ریلیز میشه 😊

نظر

این کارو کردم ولی جواب نداد.

نظر

سلام
                                من امروز از سیدیا 360 رو آبدیت کردم زبانش کامل چینی (خرچنگ قورباغه) شده توی هر منویی هم که رفتم چیزی به عنوان زبان پیدا نکردم و دیگه باهاش هیچ کاری نمیشه کرد . کسی با ورژن جدیدش کار نکرده ببینه چطوری زبانش به انگلیسی بر میگرده ؟ ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X