اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iPhoneDelivery برای آی فون 4 اس عرضه نخواهد شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ما داریم راجع به delivery برای مسیج کریرها و خطوط تحت تماس مخابراتی صحبت میکنیم ،من متوجه نمیشم این تاپیک چه ربطی به برنامه برای تماس و ارسال پیام رایگان توی 4 تا پست بالاداره/.

نظر

برنامه نویس ایرانی وجود نداره این کار رو انجام بده ، به ولله حاضریم 10 تومن هم بخریمش ؟؟؟؟

نظر

پس یا این حساب خوب شد رفتم به 5.1 چون جیلبریک برای من فقط دلیوریش ارزش داشت ! راستی یک سوال ! چجوری اپراتور های کشور های دیگه دلیوری رو فعال میکنن ؟!

نظر

سلام دوستان زیاد سخت نگیرید اینم مثل جیلبیریک حل میشه

نظر

واسه آیون 4s دلیوری ریپرت مسیج هیچ وقت نمیاد ؟؟؟؟؟

خوب یکی دیگه تحقیق کنه !!!!

نظر

اگر یرنامه ای در مورد دیلیوری برای ایفون 4 اس عرضه شود حتما در انجمن اطلاع رسانی خواهد شد.
              لطفا سوال خود را فقد در یک تایپیک مطرح کنید

نظر

سلام

آقا من میگم امسال سال تولید ملی هم هست بیاید به خود کفایی برسیم پول بدیم یه برنامه نویس اینو آپدیت کنه من که رسما دارم دیوانه میشم طرف جواب نمیده نمی دونم رسیده دستش الان ناراحت شده مرده چشه اصلا یه وضی! خداییش ۱۰ هزار تومن هم میرزه دلیوری! بعد شما فکر کن یه ایرانی نوشته باشه موقع نصبش هم آهنگ: همه ی جان و تنم... وطنم وطنم وطنم..... یه حال دیگه داره! من فکر کنم از پسش بر بیان!

نظر

شرمنده ها، اصلا این منبع خبر کجاست؟

نظر

آخه چه فایده این بنده خدا کلی زور بزنه واسه 4s بده بیرون فردا آیفون 5 میاد همه 4s رو میفروشن میرن 5 میخرن باز روز از نو روزی از نو!این کار رو باید اپل بکنه که نمیکنه!یا اینکه ما تقاضا و درخواست بدیم این اپراتورها که هزار و یک برنامه میدن بیرون این دلیوری ریپورت رو هم مثل سایر کشورها واسه اپراتورهاشون بدن که مشکل حل شه.بنده به شخصه میخوام خودم در این زمینه با ایرانسل مکاتبه کنم چون واقعا عذاب آوره نبود این دلیوری خیلی بده به قول این دوستمون آدم نمیدونه اس رسید نرسید خلاصه خیلی بده!
                    ویرایش توسط iHossein : https://i-phone.ir/forums/member/77500-ihossein در ساعت 18-06-2012, 12:13 AM

نظر

Delivery انقدر مهمه یعنی؟

نظر

خیلیییییی مخصوصا واسه ما زن و بچه دارااااا!!!!!!!!!!

نظر

خدا وکیلی زور داره این همه پول میدی آیفون بعد یه ۱۱۰۰ دلیوری داره

من نمیدونم چرا اپل یه گزینه on یا off واسه دلیوری رو گوشی نمیزاره واسه کسایی که اپراتورشون دلیوری نداره ... بخدا من شخصا فقط واسه دلیوری جیلبریک میکنم مطمعنم اگه اپل دلیوری بزاره خیلی ها هستن دیگه جیل نمیکنن ...

خداییش تو قسمت مسیج اپل خیلی خسیس بازی درآورده .خیلی امیدوار بودم تو ios ۶ یه خورده از امکانات بیت اس ام اس رو اضافه میکرد که نشد

نظر

نوشته اصلی توسط bahman2006 نمایش پست ها
                            خدا وکیلی زور داره این همه پول میدی آیفون بعد یه ۱۱۰۰ دلیوری داره

من نمیدونم چرا اپل یه گزینه on یا off واسه دلیوری رو گوشی نمیزاره واسه کسایی که اپراتورشون دلیوری نداره ... بخدا من شخصا فقط واسه دلیوری جیلبریک میکنم مطمعنم اگه اپل دلیوری بزاره خیلی ها هستن دیگه جیل نمیکنن ...

خداییش تو قسمت مسیج اپل خیلی خسیس بازی درآورده .خیلی امیدوار بودم تو ios ۶ یه خورده از امکانات بیت اس ام اس رو اضافه میکرد که نشد
                            آره اما آخه مشكل اينه اپل اين گوشي رو برا اپراتوراي اونور طراحي كرده اونجا كه مثه اينجا نيست كه اس ام است ١ روز بعد به طرف برسه!!!
                            اما واقعا چرا اينجوريه آخه توي اي مسيج دليوري داره !!!
                            حالا خدا كنه يه جوري بياد براش!

اگه كمكى كردم تشكر فراموش نشه!

نظر

ممکنه منبع خبر رو بذارید ؟ من هیچ جایی حتی توی twitter خود advinux هم همچین مطلبی رو پیدا نکردم !!!!!!
                              من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

I turned to look back but It was Gone
                              I cannot put my finger on It now
                              The Child is Grown , The Dream is Gone
                              I ... Have Become COMFORTABLY NUMB

نظر

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
                                شرمنده ها، اصلا این منبع خبر کجاست؟
                                نوشته اصلی توسط lvladreaper نمایش پست ها
                                ممکنه منبع خبر رو بذارید ؟ من هیچ جایی حتی توی twitter خود advinux هم همچین مطلبی رو پیدا نکردم !!!!!!
                                اين دوستمون اگه زحمت بكشه و منبع خبر رو بفرمايند از اين سردرگمي بچه ها در ميان...

نظر

صبر کنید ..
                                X