اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Airbluesharing برنامه ی بلوتوث ios5 کرک شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
    اگر صلاح میدونید ایمیلتون رو پ.خ کنید تا براتون ایمیلش کنم بعد شما برای عموم اگر تونستید اپلود کنید چون من توانایی اپلود ندارم ولی ایمیل میتونم بکنمش !
    سلام
    اگه میشه واسه منم میل کنین، ایمیلمو واستون پ خ کردم
    ممنون

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• لینک مستقیم Airblue stack 1.3.12 . http://files4.thebigboss.org/repofil...ued_1.3.12.deb

با این ورژن به همراه airblue sharing کرک شده،. دریافت و ارسال به خوبی کار میکنه
      ویرایش توسط mesr : https://i-phone.ir/forums/member/37418-mesr در ساعت 26-04-2012, 09:56 PM

نظر

• دستت درد نکنه درست شد، دکمه تشکر کافی نبود

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• دوستان بالاخره من چیرو نصب کنم ؟
          لطفا کامل توجیه کنید :d

نظر

• بله من هم نصب کردم و درست شد.....

نظر

• نوشته اصلی توسط mesr نمایش پست ها
              لینک مستقیم airblue stack 1.3.12 . http://files4.thebigboss.org/repofil...ued_1.3.12.deb

با این ورژن به همراه airblue sharing کرک شده،. دریافت و ارسال به خوبی کار میکنه
              سورسی هست که این ورژن رو داشته باشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
                سورسی هست که این ورژن رو داشته باشه؟
                خیر! همه سورس ها فقط کرک airblue رو گذاشتن و این برنامه رو از سورس اصلی نصب میکنن که اونم به ورژن ۱.۳.۱۸ اپدیت کرده!

نظر

• این روی ios 4.x نصب میشه؟

نظر

• نسخه جدید 751-0.9.78 کرک شده و در سورس insanelyi قرار گرفته است

نظر

• نوشته اصلی توسط amirhosein نمایش پست ها
                      نسخه جدید 751-0.9.78 کرک شده و در سورس insanelyi قرار گرفته است
                      من نصب کردم ولی دیگه نه سند دارم و نه رسیو.

نظر

• منم اپدیت کردم ولی کار نمیکنه!

نظر

• دوستانى كه بعد از اپديت دچار مشكل إرسال و دريافت فايل شدن، برنامه را remove كنيد و از يك سورس ديگر نصب كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط T4ghadar نمایش پست ها
                            دوستانى كه بعد از اپديت دچار مشكل إرسال و دريافت فايل شدن، برنامه را remove كنيد و از يك سورس ديگر نصب كنيد
                            کدوم ورژن ؟ از کدوم سورس بجز insanely ؟
                            اگر منظورتون ورژن قبلی هست که باید airblue stake رو هم به صورت دست نصب کنه چون ورژن ۱.۳.۱۸ با کرک ۰.۹.۶۰ سازگار نیست!

نظر

• راهی نداره که بدون activator کار کنه ؟ مثلا یه آیکون داشته باشه که با اون برنامه اجرا بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsansystem نمایش پست ها
                                راهی نداره که بدون activator کار کنه ؟ مثلا یه آیکون داشته باشه که با اون برنامه اجرا بشه
                                خیر دوست عزیز ولی مگه activator چه مشکلی داره نصبش رو بدون این که این برنامه بخواد پیشنهاد میکنم چون واقعا کار ها رو ساده میکنه من بجای هوم تنظیمات ستینگ و.... ازش استفاده میکنم!

نظر

صبر کنید ..
                                X