اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Airbluesharing برنامه ی بلوتوث ios5 کرک شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط shadmehr نمایش پست ها
    یعنی واقعا ارزش نداره که واسه ۱گوشی که قیمتش بالای ۱میلیون هست ۱۲۰۰۰هزارتومان هزینه کنید و اینقدر اما و اگر نشه و خودتون رو به دردسر نیندازین!
    من هم اگه ايفون (يه وسيله همراه) داشتم ميخريدمش ! ولي الان من مثلا ايپد رو همراه خودم همه جا نميبرم كه به بلوتوث نياز داشته باشم !

نظر

• اينو از چه سورسي بگيريم؟
      من تو سورسي كه پست اول گفته بودين پيدا نكردم

نظر

• نوشته اصلی توسط shadmehr نمایش پست ها
        یعنی واقعا ارزش نداره که واسه ۱گوشی که قیمتش بالای ۱میلیون هست ۱۲۰۰۰هزارتومان هزینه کنید و اینقدر اما و اگر نشه و خودتون رو به دردسر نیندازین!
        دوست عزیز بحث یک گوشی و دو گوشی نیست خیلی ها تعمیر کارن و می خوان برای مشتری ها نصب کنند

با این وضع دلار هم نمی شه هر دفعه این رو خرید

نظر

• نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
          اينو از چه سورسي بگيريم؟
          من تو سورسي كه پست اول گفته بودين پيدا نكردم
          دوست عزیز یهrefresh بکنید
          بعد به سورس اضافه میشه

نظر

• اقایون خب شما بخرید به بقیه چی کار دارید لطفا تو تایپک راجع به موضوع پست بدبد دوستان هم خودشون میدونند بخرند یا نه

نظر

• من مشگل ارسال فایل دارم ولی راحت دریافت میکنم میشه راهنماییم کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط jcs.w نمایش پست ها
                ببخشيد چرا تو اپديت هاي بعدي از كار ميفته ؟

----
                در هر صورت به نظر من كساني كه بلوتوث باز (!) نيستند ميتونن از ورژن كرك شده هم لذت ببرن !
                منظورم این بود که وقتی برنامه اپدیت شد دوباره به این راحتیا کرک نمیشه
                مثله همین سلست که اولا که اومده بود کرک شد ولی با اپدیت شدن برنامه کرکش هم از کار افتاد!

نظر

• نوشته اصلی توسط habibmirzaei نمایش پست ها
                  من مشگل ارسال فایل دارم ولی راحت دریافت میکنم میشه راهنماییم کنید
                  کاریش نمیشه کرد کرک هست دیگه ممکنه به گ.شی دیگه ارسال کنه دریافت نکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط navidcod نمایش پست ها
                    منظورم این بود که وقتی برنامه اپدیت شد دوباره به این راحتیا کرک نمیشه
                    مثله همین سلست که اولا که اومده بود کرک شد ولی با اپدیت شدن برنامه کرکش هم از کار افتاد!
                    خب اگه هم آپدیت بشه این برنامه ای که نصب هست کار میکنه !

نظر

• نوشته اصلی توسط jcs.w نمایش پست ها
                      خب اگه هم آپدیت بشه این برنامه ای که نصب هست کار میکنه !
                      میبخشید الان شما میتونید از نسخه ی قدیم سلست که اپدیت بود استفاده کنید؟؟(الان دیگه نمیشه استفاده کرد)
                      مگه اینکه ریستور نکنی و هیچ وقت اپدیتش نکنی
                      که با این با گهایی که داره اصلا نمیرزه!
                      در کل این نظر شخصی من بود که اگر بخرید بهتره اگه اشتباه گفتم ببخشید!:d

نظر

• نوشته اصلی توسط navidcod نمایش پست ها
                        میبخشید الان شما میتونید از نسخه ی قدیم سلست که اپدیت بود استفاده کنید؟؟(الان دیگه نمیشه استفاده کرد)
                        مگه اینکه ریستور نکنی و هیچ وقت اپدیتش نکنی
                        که با این با گهایی که داره اصلا نمیرزه!
                        در کل این نظر شخصی من بود که اگر بخرید بهتره اگه اشتباه گفتم ببخشید!:d
                        تا وقتی که روی گوشی باشه میشه استفاده کرد .

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza_kh نمایش پست ها
                          تا وقتی که روی گوشی باشه میشه استفاده کرد .
                          بله منم دقیقا اینو گفتم تا وقتی رو گوشی نصب هست میشه استفاده کرد اگر اپدیتش نکنید و ریستور نکنید
                          چون من خودم زیاد ریستور میکنم فکر کردم که ممکنه مشکل ایجاد کنه

نظر

• به نظر بنده که حدود یک ماه هست این برنامه را برای گوشی ۴s خریدم و کار میکنم نسخه ارجینال را به قیمت ۱۲۰۰۰تومان خرید کنید بهتر هست به دلایل ذیل:

۱-در نسخه ارجینال ، و دیگر باگ های این نسخه کرک شده را نداره اما با کمک دوستان عزیز چک کردم دیدم همین برنامه هایی که با نسخه کرک نصب میشه از قبل برای من نصب هست پس مشکلی هم اگر باشد از برنامه های همراه نیست از خود برنامه میباشد.(قسمت ۱ ویرایش شد)

۲-شما وقتی خرید کنید به راحتی از آپدیت های برنامه که مخصوصا این برنامه airblue sharing که زود به زود آپدیتش میاد و باگ ها بر طرف میشه استفاده میکنید.
                            ۳-نسخه خریداری شده دیگر باهر ریستور و آپگرید کردن دیگر نیاز به خرید دوباره نیست یک بار برای همیشه میباشد البته تا موقعی که برای جیلبریک جدید آماده بشه که آن هم یه چند هفته بعد آماده میشه
                            ۴-اگر با این نسخه کرک البته آیفن4s دارها مقصودم هست به ریستور بیفتید دیگر با این اوضاع که به فیرمور ۵.۰.۱ نتوانید برگردید خودش بیش از ۱۲۰۰۰تومان ضرر و اعصاب خوردی و استرس دارد.
                            ویرایش توسط radmehr110 : https://i-phone.ir/forums/member/80176-radmehr110 در ساعت 29-03-2012, 10:00 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط radmehr110 نمایش پست ها
                              به نظر بنده که حدود یک ماه هست این برنامه را برای گوشی ۴s خریدم و کار میکنم نسخه ارجینال را به قیمت ۱۲۰۰۰تومان خرید کنید بهتر هست به دلایل ذیل:

۱-در نسخه ارجینال ، برنامه به تنهایی نصب میشود و دیگر مانند نسخه کرک شده برنامه اضافی و شایدم مخرب نصب نمیشود و باگ های این نسخه کرک شده را نداره.
                              ۲-شما وقتی خرید کنید به راحتی از آپدیت های برنامه که مخصوصا این برنامه airblue sharing که زود به زود آپدیتش میاد و باگ ها بر طرف میشه استفاده میکنید.
                              ۳-نسخه خریداری شده دیگر باهر ریستور و آپگرید کردن دیگر نیاز به خرید دوباره نیست یک بار برای همیشه میباشد البته تا موقعی که برای جیلبریک جدید آماده بشه که آن هم یه چند هفته بعد آماده میشه
                              ۴-اگر با این نسخه کرک البته آیفن4s دارها مقصودم هست به ریستور بیفتید دیگر با این اوضاع که به فیرمور ۵.۰.۱ نتوانید برگردید خودش بیش از ۱۲۰۰۰تومان ضرر و اعصاب خوردی و استرس دارد.
                              منم همینو میگم دقیقا دلایل خوبی هست ولی خوب بعضیا که زیاد از بلوتوث استفاده نمیکنن و فقط در مواقعی که لازم هست استفاده میکنن این ورژن کرک شده هم میتونه کارشونو انجام بده

نظر

• @radmehr
                                ببخشيد ميشه بگيد براي ارجينال چيا نصب ميشه ؟
                                شايد شما از قبل اون هارو داشتيد ...

نظر

صبر کنید ..
                                X