اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

airblue sharing برنامه برای bluetooth و wifi

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• در ضمن من وقتی میخوام ارسال کنم نمیره ولی واسم ارسال میشه وقتی میخوام بفرستم این پیام رو میده
    faild to connect to OBEX object push service on remote device please try again in a few minutes later
    من صبر هم کردم یه چند وقت ولی هیچ تغییری نکرد

نظر

• نوشته اصلی توسط pahang65 نمایش پست ها
      در ضمن من وقتی میخوام ارسال کنم نمیره ولی واسم ارسال میشه وقتی میخوام بفرستم این پیام رو میده
      faild to connect to obex object push service on remote device please try again in a few minutes later
      ارجینال نباید مشکل داشته باشد یک بار از سیدیا پاک کنید و دوباره نصب کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط pahang65 نمایش پست ها
        در ضمن من وقتی میخوام ارسال کنم نمیره ولی واسم ارسال میشه وقتی میخوام بفرستم این پیام رو میده
        faild to connect to obex object push service on remote device please try again in a few minutes later
        احتمالا شما دارید از کرک استفاده میکیند

نظر

• سلام
          این airblueء new ipad رو ساپورت میکنه؟

نظر

• با سلام
            من چند ماه پیش خریداری کردم ولی امروز با این پیغام مواجه شدم :
            AirBlue Sharing Daemon Not Found
            We can not found AirBlue Sharing to connect. Pleasw make sure you hav installed AirBlue Sharing correctly without any error
            چیکار کنم ؟ لطفا کمکم کنید...

نظر

• نوشته اصلی توسط مهران عدالت نمایش پست ها
              با سلام
              من چند ماه پیش خریداری کردم ولی امروز با این پیغام مواجه شدم :
              AirBlue Sharing Daemon Not Found
              We can not found AirBlue Sharing to connect. Pleasw make sure you hav installed AirBlue Sharing correctly without any error
              چیکار کنم ؟ لطفا کمکم کنید...
              شما وقتی airblue رو خریداری میکنید تا یک ماه فرصت دارین اونو نصب و استفاده کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط David_Soheil نمایش پست ها
                سلام
                این airblueء new ipad رو ساپورت میکنه؟
                بله ، ساپورت می کند.

نظر

• نوشته اصلی توسط freston نمایش پست ها
                  شما وقتی airblue رو خریداری میکنید تا یک ماه فرصت دارین اونو نصب و استفاده کنید
                  ولي فكر كنم اگر ازايمان بخري بايد همون روز نصب كني

نظر

• قربان رو گوشیم نصب هستش. آیکون AirBlue هم دارم تو صفحه ولی تو tackbar که چند بار میزنم که بخواد بیاد این پیغام رو میده...

نظر

قربان رو گوشیم نصب هستش. آیکون AirBlue هم دارم تو صفحه ولی تو tackbar که چند بار میزنم که بخواد بیاد این پیغام رو میده...
                      موقعی که نصب کردید اکتیو هم کردید؟

نظر

قربان رو گوشیم نصب هستش. آیکون AirBlue هم دارم تو صفحه ولی تو tackbar که چند بار میزنم که بخواد بیاد این پیغام رو میده...
                        خوب دوست عزیز شما که خریداری کردین میتونی حذفش کنی دوباره نصبش کن.دیگه پولم نمیخواد بدی

نظر

• بله ، الان از تو cydia، reinstall کردم بعد توی taskbar که چندتا میزنم که بیاد بالا، آیکون هواپیما کاغذی میاد فقط، دیگه هم نمیره...
                          چیکار کنم ؟

نظر

• بله ، الان از تو cydia، reinstall کردم بعد توی taskbar که چندتا میزنم که بیاد بالا، آیکون هواپیما کاغذی میاد فقط، دیگه هم نمیره...
                            چیکار کنم ؟

نظر

بله ، الان از تو cydia، reinstall کردم بعد توی taskbar که چندتا میزنم که بیاد بالا، آیکون هواپیما کاغذی میاد فقط، دیگه هم نمیره...
                              چیکار کنم ؟
                              حالا یکبار هم remove کنید و بعد از ریبوت شدن ، دوباره اقدام به نصب کنید.

نظر

• remove کردم 2تاشو بعد خاموش روشن کردم بعد دوباره نصب کردم درست شد، با تشکر...

نظر

صبر کنید ..
                                X