اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Celeste بتا 1.1e2-3 برای ios5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• منم با چیز هم نصب کرادم بازم خالی میاد

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsan.ir نمایش پست ها
      منم با چیز هم نصب کرادم بازم خالی میاد
      خب درست ادد نشده، چند بار تست کن درست می شه

نظر

• سلام دوستان عزیز من فایلهای deb را در گوشی تزریق کردم و با اینکه celeste را در ios 4.3.5 خریده بوده و استفاده میکردم ، در ios 5.0.1 طبق آموزش صفحه نخست به نتیجه ای نرسیدم، چند بار نیز نصب و چند باری نیز remove کردم ولی حاصلی نداشت و تمامی صفحات را نیز مطالعه و به اینجا رسیدم، لطفا در صورت امکان راهنمایی نمایید با تشکر

نظر

• دوست عزیز به نظر بنده شما باید سورس را اد کنین بعد از اد کردن سورس فایل های پست اول را بریزی تو گوشی بعد یه باز گوشیرو خاموش روشن کنی و بعد دوباره وارد سیدیا بشی یه برنامه کم حجم نصب ککنی تا celeste به خوبی نصب بشه منم دیشب همین طوری نصب کردم

نظر

• نوشته اصلی توسط saeid000 نمایش پست ها
            دوست عزیز به نظر بنده شما باید سورس را اد کنین بعد از اد کردن سورس فایل های پست اول را بریزی تو گوشی بعد یه باز گوشیرو خاموش روشن کنی و بعد دوباره وارد سیدیا بشی یه برنامه کم حجم نصب ککنی تا celeste به خوبی نصب بشه منم دیشب همین طوری نصب کردم
            دوست محترم از سیدیا بعد از چند روز با چیز پی ان به زحمت دانلود و نصب کردم ولی باز هم همین مشکلو داشتم . مورد دوم هم اینه که وقتی سلست و ابزار هاشو remove میکنم همش حذف میشن الا گرملین ، هر کاری میکنم از سیدیا حذف نمیشه شاید هم بخاطر اینه که btstack کار نمیکنه . الان هم اصلا نمیخوام گوشی رو ریستور کنم چون فرصت ندارم . باز هم ازتون ممنونم...

نظر

• من یه مشکلی دارم اینه که از آیفونم به همه گوشی ها می تونم بفرستم ولی از سایر گوشی ها به آیفون نمیشه فرستاد و ارور میده
              با اینکه قبلش گزینه receive رو فعال می کنم
              در ضمن باید بگم که من برنامه رو به صورت دستی نصب کردم و طبق آموزش یه فایل دیگه از سیدیا هم نصب کردم که همه چی اوکی بشه
              ممنون میشم راهنمایی کنین

نظر

• نوشته اصلی توسط farzadnic نمایش پست ها
                من یه مشکلی دارم اینه که از آیفونم به همه گوشی ها می تونم بفرستم ولی از سایر گوشی ها به آیفون نمیشه فرستاد و ارور میده
                در ضمن باید بگم که من برنامه رو به صورت دستی نصب کردم و طبق آموزش یه فایل دیگه از سیدیا هم نصب کردم که همه چی اوکی بشه
                ممنون میشم راهنمایی کنین
                این نسخه که در الان جوابگو است مشکلاتی هم دارد که با آمدن نسخه کامل رفع میشود.
                فعلا باید به همین هم قانع باشیم.

نظر

• نوشته اصلی توسط farzadnic نمایش پست ها
                  من یه مشکلی دارم اینه که از آیفونم به همه گوشی ها می تونم بفرستم ولی از سایر گوشی ها به آیفون نمیشه فرستاد و ارور میده
                  ممنون میشم راهنمایی کنین
                  فکر می کنم با بعضی گوشی ها این مشکل باشه
                  اما یه بار کامل پاک کن(سلست و گرملین و ...) دوباره نصب کن شاید حل بشه ( بعضی از این مشکلا با یه بار پاک کردن ونصب دوباره کامل حل می شن)

نظر

• oiukuiy

نظر

• نوشته اصلی توسط masoud-j نمایش پست ها
                      دوست محترم از سیدیا بعد از چند روز با چیز پی ان به زحمت دانلود و نصب کردم ولی باز هم همین مشکلو داشتم . مورد دوم هم اینه که وقتی سلست و ابزار هاشو remove میکنم همش حذف میشن الا گرملین ، هر کاری میکنم از سیدیا حذف نمیشه شاید هم بخاطر اینه که btstack کار نمیکنه . الان هم اصلا نمیخوام گوشی رو ریستور کنم چون فرصت ندارم . باز هم ازتون ممنونم...
                      یه بار خود سلست رو reinstall کن
                      یا پاکش کن
                      و همه ی فایلهای قرار داده شده رو با هم از طریق ifunbox بریز توی بخش cydia و بعد گوشیتو reboot کن
                      یکی از این دو تا باید مشکلتو حل کنه

نظر

• نصب Celeste 1.1e2-3 Bluetooth file shareing بدون هیچ هزینه ای: (100% تست شده در ios5)

پس به ترتیب زیر عمل میکنیم : 100% tested

1. به مسیر زیر یه سری زده و فایل Celeste Zip دانلود کنید : حجم mb8.07

http://xsellize.com/topic/179554-o-celeste-11e2-3/

2. فایل Celeste Zip رو از حالت فشرده خارج کرده که محتوای آن شامل 9 فایل با پسوند deb میباشد.
                        فایل ها رو با استفاده از iPhone Explorer یا هر برنامه دیگه به گوشی جیلبریک شده خود انتقال و با استفاده از برنامه ifile فایل ها رو نصب کنید.

3. دستگاه خود رو ریسپرینگ کنید

4. با استفاده از sbsetting که قبلا آن رو رو دستگاه خود نصب کردید celeste رو on کنید
                        5. در این هنگام با اخطار celeste not inesttaled رو به رو میشوید اما ناراحت نباشید.
                        به cydia رفته ودر قسمت سرچ آن celeste رو سرچ کنید ودر موارد سرچ شده روی celeste bluetooth file sharing که رنگ آن حتمی آبی هستو نصب کنید.
                        (فایل سرچ شده از سورس modmyi)
                        6.با پیغام آرامش بخش secerfully رو به رو میشوید.
                        7. به sbsetting رفته دباره celeste رو on کنید. خواهید دید که علامت بلوتوث در statusBar ظاهر میشود
                        بلوتوث شما با موفقیت نصب شده و به راحتی عکس . فیلم .آهنگ و... رو میتوانید ارسال یا دریافت کنید.
                        ویرایش توسط iman_bad : https://i-phone.ir/forums/member/48227-iman_bad در ساعت 20-02-2012, 02:26 AM

نظر

• دوست عزیز شما چجوری تست کردی ؟ من الان روی آیپدم تست کردم کار نکرد
                          راهی جز خرید نداره
                          لطفا تست نکرده خوحال نشید

نظر

• نوشته اصلی توسط dolt نمایش پست ها
                            دوست عزیز شما چجوری تست کردی ؟ من الان روی آیپدم تست کردم کار نکرد
                            راهی جز خرید نداره
                            لطفا تست نکرده خوحال نشید

آیپد رو نمیدونم اما روی آیفون 100% کار میکنه.
                            ویرایش توسط iman_bad : https://i-phone.ir/forums/member/48227-iman_bad در ساعت 20-02-2012, 02:31 AM

نظر

• عملي نيست اكتيو نميشه

نظر

• نوشته اصلی توسط iman_bad نمایش پست ها
                                نصب celeste 1.1e2-3 bluetooth file shareing بدون هیچ هزینه ای: (100% تست شده در ios5)

پس به ترتیب زیر عمل میکنیم : 100% tested

1. به مسیر زیر یه سری زده و فایل celeste zip دانلود کنید : حجم mb8.07

[O] Celeste 1.1e2-3 - xSellize

2. فایل celeste zip رو از حالت فشرده خارج کرده که محتوای آن شامل 9 فایل با پسوند deb میباشد.
                                فایل ها رو با استفاده از iphone explorer یا هر برنامه دیگه به گوشی جیلبریک شده خود انتقال و با استفاده از برنامه ifile فایل ها رو نصب کنید.

3. دستگاه خود رو ریسپرینگ کنید

4. با استفاده از sbsetting که قبلا آن رو رو دستگاه خود نصب کردید celeste رو on کنید
                                5. در این هنگام با اخطار celeste not inesttaled رو به رو میشوید اما ناراحت نباشید.
                                به cydia رفته ودر قسمت سرچ آن celeste رو سرچ کنید ودر موارد سرچ شده روی celeste bluetooth file sharing که رنگ آن حتمی آبی هستو نصب کنید.
                                (فایل سرچ شده از سورس modmyi)
                                6.با پیغام آرامش بخش secerfully رو به رو میشوید.
                                7. به sbsetting رفته دباره celeste رو on کنید. خواهید دید که علامت بلوتوث در statusbar ظاهر میشود
                                بلوتوث شما با موفقیت نصب شده و به راحتی عکس . فیلم .آهنگ و... رو میتوانید ارسال یا دریافت کنید.
                                دوست عزیز سلست خیلی وقته که ارائه شده و درست کرک نشده، فکر نمی کنم اینم جوابگو باشه، حتی اگه کار کنه مثل اصلیش نمی شه و کلی باگ توش ایجاد می شه

نظر

صبر کنید ..
                                X