اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

FolderEnhancer برای ios 5.0

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط behrad_ema نمایش پست ها
    با تشکر
    من این فایل رو آن زیپ کردم فرستادم به ایمیل با
    iFile
    نصب کردم به خوبی هم داره کار میکنه
    حالا یه سوال، اگه مشکلی پیش اورد و خواستم پاکش کنم چیکار باید بکنم؟
    از سیدیا برید به قسمت package و برنامه رو اونجا پیدا کنی. حالا modify و remove

نظر

با تشکر
      من این فایل رو آن زیپ کردم فرستادم به ایمیل با
      iFile
      نصب کردم به خوبی هم داره کار میکنه
      حالا یه سوال، اگه مشکلی پیش اورد و خواستم پاکش کنم چیکار باید بکنم؟
      سلام
      بهترین کار برای پاک کردن برنامه هایی که با فایل DEB نصب میکنید استفاده از برنامه Cydia هستش ، که دوستمون در پست بالا به اون اشاره کردند.
      موفق باشید

نظر

سلام
        جهت اطلاع دوستان عرض کنم که نسخه جدید برنامه Folder Enhancer 1.6.0.1-1 ریلیز شده.
        فقط به این نکات توجه کنید:
        1- اگر ورژن فعلی روی گوشی کار میکنه ، ابتدا آن را پاک کرده و یکبار گوشی را Reboot کنید.
        2- بعد از نصب ورژن جدید برنامه و Reboot شدن گوشی به هیچ وجه آن را اجرا نکنید...!
        3- بعد از اینکه گوشی Reboot شد، برنامه را اجرا نکنید...! شما باید 2 بار دیگر گوشی را Reboot کنید.
        4 - حالا میتوانید از برنامه استفاده کنید.
        این روش کاملا تست شده و الان خودم از همین ورژن جدید دارم استفاده میکنم.
        موفق باشید.

پست آپدیت شد
        ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 26-02-2012, 02:31 PM

نظر

نوشته اصلی توسط h.karimi نمایش پست ها
          سلام
          جهت اطلاع دوستان عرض کنم که نسخه جدید برنامه folder enhancer 1.5.7.1-1 ریلیز شده.
          فقط به این نکات توجه کنید:
          1- اگر ورژن فعلی روی گوشی کار میکنه ، ابتدا آن را پاک کرده و یکبار گوشی را reboot کنید.
          2- بعد از نصب ورژن جدید برنامه و reboot شدن گوشی به هیچ وجه آن را اجرا نکنید...!
          3- بعد از اینکه گوشی reboot شد، برنامه را اجرا نکنید...! شما باید 2 بار دیگر گوشی را reboot کنید.
          4 - حالا میتوانید از برنامه استفاده کنید.
          این روش کاملا تست شده و الان خودم از همین ورژن جدید دارم استفاده میکنم.
          موفق باشید.
          فرقی با 1-5-6-1 داره؟

نظر

فرقی با 1-5-6-1 داره؟
            فکر نمیکنم فرق اساسی داشته باشه ، ولی به نظر باگ ها کمتر شدند ..!
            اگر با ورژن فعلی مشکلی ندارید ، نیازی به آپدیت نیست.

نظر

سلام آقایون واسه من داشت راحت کار میداد اما این ارور رو که دوستان اشاره کردند داد و ورژن جدید هم همینطور دقیقن این ارور رو میده ریبوت کردم ولی بازم نمیشه

ipad2 5.0.1

نظر

نوشته اصلی توسط saeid570 نمایش پست ها

سلام آقایون واسه من داشت راحت کار میداد اما این ارور رو که دوستان اشاره کردند داد و ورژن جدید هم همینطور دقیقن این ارور رو میده ریبوت کردم ولی بازم نمیشه

ipad2 5.0.1
                سلام دوست عزیز
                شما ورژن جدید را پاک کنید و یکبار گوشی را ریبوت کنید ... سپس طبق توضیحات پست 18 همین تاپیک اقدام به نصب دوباره کنید. من هم دقیقاً مثل شما با این مشکل برخوردم .... ولی حل شد.
                موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط h.karimi نمایش پست ها
                  سلام دوست عزیز
                  شما ورژن جدید را پاک کنید و یکبار گوشی را ریبوت کنید ... سپس طبق توضیحات پست 18 همین تاپیک اقدام به نصب دوباره کنید. من هم دقیقاً مثل شما با این مشکل برخوردم .... ولی حل شد.
                  موفق باشید

اين كارو هم كردم دو بار هم كل مراحل رو انجام دادم ولي هم چنان نميشه بايد بخرمش فك كنم

نظر

نوشته اصلی توسط SAEID570 نمایش پست ها
                    اين كارو هم كردم دو بار هم كل مراحل رو انجام دادم ولي هم چنان نميشه بايد بخرمش فك كنم
                    راستش من ورژن قدیمی داشتم و خیلی راحت کار میکرد... ولی وقتی آپدیت کردم به این مشکل برخوردم....!!!!
                    از همین روش هم استفاده کردم . الان دارم استفاده میکنم....!

نظر

آپدیت شد...

نظر

::: دوستان مصرف باتریش چقدره ؟ زیاده ؟

نظر

مصرف باطري؟!
                          چه ربطي داره؟ متوجه منظورتون نشدم...

نظر

سلام
                            این هم فایل آپدیت برنامه به ورژن 1-1.6.0.2
                            دوستان توجه داشته باشند که اگر برنامه بدون مشکل در حال کار کردن هستش فقط کافیه این فایل آپدیت رو نصب کنید و بعد از نصب حتما حتما دوبار گوشی رو Reboot کنید....( نه Respring ) و قبل از اینکار به هیچ عنوان داخل فولدرها نشوید.
                            در ضمن بعد از دانلود لازمه که پسوند فایل رو از zip به deb تغییر بدید.
                            موفق باشید

نظر

توییک FolderEnhancer به ورژن 1-1.7.0 آپدیت شد.
                              دوستان توجه داشته باشند برای آپدیت حتما از سورسی که قبلا برنامه را دریافت کرده اند اقدام به آپدیت نمایند تا دچار مشکل نشوند
                              در حال حاضر آپدیت این توییک در سورسهای BigBoss و SiNfuL iPhone در دسترس میباشد.

نظر

توییک FolderEnhancer به ورژن 1-1.8.0 آپدیت شد.
                                دوستان توجه داشته باشند برای آپدیت حتما از سورسی که قبلا برنامه را دریافت کرده اند اقدام به آپدیت نمایند تا دچار مشکل نشوند
                                در حال حاضر آپدیت این توییک در سورسهای BigBoss و SiNfuL iPhone در دسترس میباشد.

نظر

صبر کنید ..
                                X