اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حل مشکل جیلبریک Tether با SemiTether

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• حل مشکل جیلبریک Tether با SemiTether

در حالی که هر دو گروه هکری iPhone Dev Team و Chronic Dev Team به شدت در حال کار بر روی جیلبریک Untethered برای تمام دستگاه ها ( iPad و iPhone و iPod Touch ) میباشند، BigBoss یک جیلبریک نیمه تتر را ارائه داده است. ممکن است که این نوع جیبلریک عجیب به نظر برسد که در ادامه این متن این نوع جیلبریک را شرح خواهیم داد.

جیلبریک نیمه Tethered چیست ؟

این نوع جیلبریک، نوعی جیلبریک است که به شما اجازه راه اندازی مجدد دستگاه ( Reboot ) را بدون RedSn0w میدهد. این نوع جیلبریک تقریبا شبیه جیلبریک Untethered هستش، با این تفاوت که 99% از برنامه و tweak های Cydia کار نخواهند کرد. این نوع جیلبریک مخصوص مواقعی است که شما دسترسی به برنامه RedSn0w ندارید، مثلا مواقعی که در سفر هستید، یا در جایی که دسترسی به کامپیوتر ندارید. این نوع جیلبریک به شما اجازه استفاده از برخی از امکانات مهم گوشی را خواهد داد، اما تا زمانی که از RedSn0w برای Tethered Boot استفاده نکنید، گوشی شما بطور کامل کار نخواهد کرد.

دستگاه های پشتیبانی شده :

کماکان آیپد 2 و آیفون 4S ساپورت نمیشوند و لیست دستگاه هایی که ساپورت میشوند :

iPhone 4
    iPhone 3GS
    iPhone 3GS New Bootrom
    iPad 1
    iPod Touch 4G
    iPod Touch 3G

اعمالی که قادر به انجام آنها در جیلبریک نیمه Tethered هستید :
    1. میتوانید از Phone و ارسال SMS استفاده کنید.
    2. میتوانید از برنامه های پیشفرض نصب شده در گوشی استفاده کنید.
    3. نمیتوانید از Safari گوشی استفاده کنید.
    4. نمیتوانید از برنامه Mail خود گوشی استفاده کنید، ولی میتوانید با نصب برنامه های مشابه مانند gmail app از آنها استفاده کنید.
    نباید از هیچ Tweak، برنامه یا از خود سایدیا استفاده کنید.

در هنگامی که در وضعیت جیلبریک نیمه Tethered هستید، نباید هیچ tweak ای برای notifications در ios5 مانند sbsettings اضافه کنید، چون در غیر اینصورت گوشی شما در حالت respring باقی خواهد ماند تا هنگامی که از RedSn0w برای Tethered Boot استفاده کنید.

چگونگی فعال کردن این نوع جیلبریک :

برای استفاده از این نوع جیلبریک باید در iOS 5 باشید و جیلبریک Tethered داشته باشید.

بعد از جیلبریک Cydia را باز کنید و داخل Manage > Sources شوید.

حالا گزینه Edit و سپس Add را زده و سورس زیر را اضافه کنید :

کد HTML:
    http://thebigboss.org/semitether

بعد از اضافه شدن سورس بالا، برنامه SemiTether را از این سورس نصب کنید.

حالا شما میتوانید دستگاه را بدون گیر کردن در آرم اپل ریستارت کنید ولی استفاده از گوشی محدیدیت هایی خواهد داشت. برای برداشتن محدودیت ها و استفاده کامل از تمام امکانات گوشی شما باید حتما توسط برنامه RedSn0w گوشی خود را بصورت Just Boot Tethered Now ریستارت کنید.

در آخر متذکر میشوم، این برنامه هنوز در حالت Beta میباشد و ممکن است برخی مواقع یا به خوبی کار نکند، یا مشکلاتی بوجود بیاید.

ورژن 0.7.9 هم ارایه شد
    باگ مربوط به آیتونز برطرف شد

این برنامه در حال حاضر بتا هست تا چندروزه آینده بروز میشه و فاینالش هم بزودی میاد
    ساوریک هم داره کمک میکنه.خلاصه خبرهای خوبی هست.
    ویرایش توسط siwa : https://i-phone.ir/forums/member/25144-siwa در ساعت 23-10-2011, 06:42 PM

نوشته اصلی توسط einstein2010 نمایش پست ها
    برنامه بسیار عالی ارایه شده برای کسانیکه جیلبریک تیتر کردن
    همانطور که میدونید اگه گوشی را بصورت تیتر جیلبریک کنید بوت گوشی از بین میره و درصورت خاموش کردن دیوایستون با کامپیوتر و برنامه رداسنو یا اسنوبریز باید گوشی رو روشن کنید
    برنامه ای بنام semitether ارایه شده که از سورس semitethered jailbreak | iphone news, apps, bigboss, guides & jailbreaking نصب کنید دیگه راحت گوشیرو خاموش کنید و دیگه نیازی به کامپیوتر نیست یه چیزی تو مایه های جیلبریک untether

اما یک مشکل کوچکی وجود داره برنامه ایمیل و سافاری و سیدیا کارنمیکنه که اصلا مهم نیستند.برای اجرای این برنامه ها همچنان به رد اسنو یا اسنوبریز لازم هستند
    دارم روی پکیج کار میکنم ببینم چجوریه.....

منظورم تست هست :d و البته باید ببینیم اگر پولی نباشه اقدام ککنیم به دانلودش.

در ضمن سیدیا کرش میکنه ولی سافاری و ایمیل بستگی داره. مال من سافاری کرش میکنه ولی ایمیل نه

نظر

همین الان روی سورس insanelyi هم قرار گرفت

نظر

یه سوال وقتی سیدیا کار نکنه خوب دیگه به چه دردی میخوره این برنامه !!!!!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط king-1 نمایش پست ها
          یه سوال وقتی سیدیا کار نکنه خوب دیگه به چه دردی میخوره این برنامه !!!!!!!!!
          شما همیشه لنگ سیدیا هستی؟!
          اینم سوال بود؟
          شما جیلبریک میکنی برنامه های مورد نظر رو از سیدیا نصب میکنی دیگه سیدیا رو میخواهی چکار

نظر

نوشته اصلی توسط einstein2010 نمایش پست ها
            شما همیشه لنگ سیدیا هستی؟!
            اینم سوال بود؟
            شما جیلبریک میکنی برنامه های مورد نظر رو از سیدیا نصب میکنی دیگه سیدیا رو میخواهی چکار
            نه همیشه لنگ نیستم ولی خوب .....
            بعدا خواستیم از سیدیا برنامه دوباره نصب کنیم باید چیکار کنیم!! مثلا همین الان که منتظر اپدیت برنامه بلوتوث هستم اومدش باید چیکار کنم!!!!

نظر

بعدا خواستیم از سیدیا برنامه دوباره نصب کنیم باید چیکار کنیم!! مثلا همین الان که منتظر اپدیت برنامه بلوتوث هستم اومدش باید چیکار کنم!!!!
              تو پست اول گفتم اگه سیدیا رو میخواهی ببر تو دی اف یو و با رد اسنو جاست بوت خوب همینکه خاموش کنی برای روشن شدن احتیاجی به کامپیوتر نیست یعنی

نظر

اون موقع کافیه 1 بار گوشی رو با redsnow بوت کنید تا همه چی درست کار کنه. این برنامه زمانی به درد میخوره که شما کامپیوتر در کنارتون نیست و گوشی خاموش شده و شما میتونید گوشی رو روشن کنید.

نظر

البته بگم که با نصب این برنامه از سورس insanelyi آیپادم داشت خراب میشد.

از BigBoss بگیریدش حتما

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
                    البته بگم که با نصب این برنامه از سورس insanelyi آیپادم داشت خراب میشد.

از BigBoss بگیریدش حتما
                    برنامه ای از سورس insanelyi دانلود نکنید.سورسش معتبر نیست.سورس فقط sinfuliphonerepo
                    SemiTether رو حتما از سورس BigBoss دریافت کنید
                    فایل deb هم پیدا نکردم

نظر

روی سورس mobile4persian قرار گرفت.
                      ویرایش توسط Professional : https://i-phone.ir/forums/member/14816-professional در ساعت 23-10-2011, 02:05 PM

نظر

دوستان برای من هنوز توی سورس bigboss و insanely اضافه نشده . چی کار کنم بیاد ؟

نظر

نوشته اصلی توسط amir_hma نمایش پست ها
                          دوستان برای من هنوز توی سورس bigboss و insanely اضافه نشده . چی کار کنم بیاد ؟
                          تو پست اول گفتم باید سورس اد کنی
                          Semitethered Jailbreak | iPhone News, Apps, BigBoss, Guides & Jailbreaking

نظر

کلا این برنامه توصیه نمیشه!!!!!!

خیلی وحشتناک ارتباط آیفون با آیتونز رو نابود میکنه!

اینم شات از اروری که بعد نصب این برنامه تو آیتونز میاد

ویرایش توسط Arianismmm : https://i-phone.ir/forums/member/12543-arianismmm در ساعت 23-10-2011, 01:55 PM

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
                              کلا این برنامه توصیه نمیشه!!!!!!

خیلی وحشتناک ارتباط آیفون با آیتونز رو نابود میکنه!

اینم شات از اروری که بعد نصب این برنامه تو آیتونز میاد

چاره کار استفاده از پی سی سویت هست

نظر

صبر کنید ..
                              X