اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راه حل هایی که شاید کمکتون کنه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راه حل هایی که شاید کمکتون کنه

سلام چند تا نکته میخوام بهتون بگم که شاید به دردتون بخوره:

1. instalus : زمانی که میخواهید از ایدویستون بر نامه ای به دوستتون بفرستیت اگر توجه کرده باشید سرعت سند و رسیو حدود 150KB که برای فرستادانه فایل هایی با حجم بالا با مشکل روبرومیشد( وستا فرستادن ارور میده)

راه حال بلوتوته celeste! میدونم خیلی عجیبه ولی 100% قطعیه!

این برنامرو هم میتونید کرک شدشو بگیرید هم بخرید

میدونم برای اکسریت کرکش خرابه و نمیشه فرستاد , ولی اصلا مهم نیست فقط شما نصبش کنید بعدش delete کنید حالا برید توinstalus سرعت حدود 2MB! ! ! ! ! ! ! ! ! !

2.آappstore : میدونم این قضیه اصلا به بخشcydia مربوط نمیشه ولی میخواستم فقط 1 تایپیک ایجاد شه( تمام مدیرا و دوستان عذر میخوام)

اگر توجه کرده باشید appstore در ایران تحریم و فقط مجبورید با چیز پی این دانلود کنید, حالا ممکنه بعضی از دوستان سرعت چیز پی انشون برای دانلود کردن کافی نباشه, راه حل برای راحتی اینه که برید تو چیز پی این برنامه ای که دلتون میخوادو بزنید رو دانلود وقتی که نوشت loading از چیز پی این برید بیرون! دانلود ادامه میده و اگرم ارور conection داد بزنید retry! دلیلش اینه که اپل سرور دانلود را تحریم نکرده و فقط appstore و itunes رو تحریم کرده
    بعد از خارج شدن از چیز پی این از سرعت اینترنت خودتون برای دانلود استفاده میکنید که در بعضی از چیز پی انها کم بودن سرعت, پدر آدمو در میاره

میتونید از این روش رو mac . pc و laptop هم استفاده کنید که بازم روشش همینجوریه! این کار به من خیلی کمک کرده چون من از چیز پی انه رایگان که سرعتش 30KBاست میتونم براحتی از appstore دانلود کنم

امیدوارم خوشتون اومده باشه و اگر خوشتون اومده بهم بگید تا بقیه ی مطالب رو پیدا کنم
    و بنویسم.
    توجه داشته باشید که اینارو خودم کشفشون کردم!

امیدوارم مشکل یکیتونم حداقل حل کرده باشم با این راه حلها
    ویرایش توسط amirsrtp : https://i-phone.ir/forums/member/60155-amirsrtp در ساعت 19-10-2011, 05:49 PM

ممنون

مورد اول رو اصلا متوجه نشدم چي شد و چي رفت

اگه ممكنه يه توضيحي بدين

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN
    Bite apple ,Steve

نظر

نوشته اصلی توسط information1371 نمایش پست ها
      ممنون

مورد اول رو اصلا متوجه نشدم چي شد و چي رفت

اگه ممكنه يه توضيحي بدين

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN
      Bite apple ,Steve
      کجاشو متوجه نشدید بگم؟
      اگر بلوتوسه celeste نصب کنید و delete کنید سرعت فرستادانه برنامرو زیاد میکنه که دیگه نمیخواد متل شید

نظر

مرسى بابت كمكت. خيلى عالى بود. فقط اينكه من دنبال celete هستم و نتونستم گيرش بيارم. فقطم تونستم پوليشو پيدا كنم كت خب چون paypal ندارم نميشه خريد. پس بايد كرك شده شو نصب كنم. حالا اگه خودت ميتونى يه لينك دانلودشو بذار كه كلى دعات كنيم.
        راستى چيزى كه هست اينه كه خب اگه كار نكرد و delete كرديم بازم ميشه به بقيه گوشى ها بلوتوث كرد يا ازشون گرفت؟
        مرسى.

نظر

نوشته اصلی توسط sabii نمایش پست ها
          مرسى بابت كمكت. خيلى عالى بود. فقط اينكه من دنبال celete هستم و نتونستم گيرش بيارم. فقطم تونستم پوليشو پيدا كنم كت خب چون paypal ندارم نميشه خريد. پس بايد كرك شده شو نصب كنم. حالا اگه خودت ميتونى يه لينك دانلودشو بذار كه كلى دعات كنيم.
          راستى چيزى كه هست اينه كه خب اگه كار نكرد و delete كرديم بازم ميشه به بقيه گوشى ها بلوتوث كرد يا ازشون گرفت؟
          مرسى.
          سورس http://cydia.mobile4persian.net ادد کنید و کرک برنامه یceleste رو نصب کنید
          ویرایش توسط alirezadiba : https://i-phone.ir/forums/member/40924-alirezadiba در ساعت 19-10-2011, 07:47 PM

نظر

مرسى.
            توي اين تاپيك ميتونيد ورژن كرك شده سلست رو كه به خولي كار ميكنه نصب كنيد خودم تست كردم
            http://www.i-phone.ir/forums/thread49574.html

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN
            Bite apple ,Steve

نظر

نوشته اصلی توسط amirsrtp نمایش پست ها
              کجاشو متوجه نشدید بگم؟
              اگر بلوتوسه celeste نصب کنید و delete کنید سرعت فرستادانه برنامرو زیاد میکنه که دیگه نمیخواد متل شید
              من متوجه طريق ارسال فايل از طريق اينستالوس نميشم چطور فايل رو مي فرستين؟؟

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN
              Bite apple ,Steve

نظر

مرسى.
                خیر فعلا فقط celeste هست و میتونید از سورس http://sinfuliphonerepo.com یا insanelyi Repository - insanelyi به صورت کرک شدش رو دانلود کنید
                توجه داشته باشید از 4.2.1 به بالا کار میکنه و رو ios 5 دارن روش کار میکنن

نظر

من متوجه طريق ارسال فايل از طريق اينستالوس نميشم چطور فايل رو مي فرستين؟؟

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN
                  Bite apple ,Steve
                  زمانی که بازی رو download کردید یک لار بزنید رو فایلی که دانلود کرده بودید 3 گزینه هست که اولیش install دومیش send ipa و سومیش delete هست اگر می خوایید بفرستید send ipa رو میزنید و دنبال device می گرده (توجه داشته باشید برای فرستادن باید localsharing رو on کنید البته اگر هم on نباشه خودش پیغام میده)
                  میتونید به داحتی به هر کی دلتون خواست بازی و برنامه بفرستید

نظر

در جواب دوستم sabii باید بگم این برنامه کرک سالم نداره و بیشترشون کار نمی کنن ولی برای افزایش سرعت بلوتوس خرابشم مفیده!

نظر

نوشته اصلی توسط amirsrtp نمایش پست ها
                      در جواب دوستم sabii باید بگم این برنامه کرک سالم نداره و بیشترشون کار نمی کنن ولی برای افزایش سرعت بلوتوس خرابشم مفیده!
                      يعني اگه بلوتوثت خراب هم باشه با اينستالوس ميفرستتش؟؟؟

من كه كرك شده اي كه لينكشو براتون گذاشتم رو دارم راحت استفاده وقتي ميزنم روش با بلوتوث سرچ ميكنه حالا اينم سرعتش بيشتر ميشه؟

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN
                      Bite apple ,Steve

نظر

يعني اگه بلوتوثت خراب هم باشه با اينستالوس ميفرستتش؟؟؟

من كه كرك شده اي كه لينكشو براتون گذاشتم رو دارم راحت استفاده وقتي ميزنم روش با بلوتوث سرچ ميكنه حالا اينم سرعتش بيشتر ميشه؟

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN
                        Bite apple ,Steve
                        بلوتوسه celeste چه کار کنه چه نکنه باعثه افزایش سرعت در instalus میشه

اگر خراب هم باشه delete هم بکنید باز هم صورت اینستالوستون بالا میره

اگر هم بلوتوستون درست باشه بازم سرعت فرستادن زیاد میشه

نظر

اقا خیلی عالی بود
                          بازم کشف کن بگو بهمون

We ♥ U .☺

نظر

داداش ممنون.موفق باشی

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

اقا این local shareing رو چطور فعال کنیم؟

We ♥ U .☺

نظر

صبر کنید ..
                              X