اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

any ring برنامه کانورت آهنگ به رینگتون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• any ring برنامه کانورت آهنگ به رینگتون

[با سلام خدمت همه دوستان
    نرم افزار کرک شده ی any ring توسط گروه Xsellize بر روی سورسش دز سایدیا قرار گرفت که با استفاده از این نرما فزار میتوانید هر فرمتی از فایلهای صوتی که در گوشی دارید من جمله تمام موزیکهای موجود در ایپادتون رو بعنوان زنگ موبایل برای ایفونتون انتخاب کنبن.
    امیدوارم از این برنامه لذت ببرین یک تصویر هم برای شما از محیط برنامه میگذارم
    [/SIZE][/SIZE]

سلام
    واسه من اجرا نشده خارج میشه که
    فریمور : 2.2
    ویرایش توسط passenger2000 : https://i-phone.ir/forums/member/5175-passenger2000 در ساعت 05-09-2009, 07:11 PM

نظر

برای فریمور 3 هستش اما فکر کنم قبلی ها رو هم ساپورت کنه نمیدونم چرا شما این مشکلو دارین بزار بقیه دوستان دانلود کنن و نظرشون رو اینجا بنویسن تا ببینیم مشکل از چیه من خودم os 3 دارم خیلی عالی و سریع کار میکنه

نظر

عدد بقل باطری چی هست

نظر

درصد شارژ باطریه !

نظر

مال منم همون زنگ قبلی رو ميزنه
            fw:3.0

نظر

تنظیمات رو باید مثل بالا انجام میدی اول میری اهنگتو انتخاب میکنی بعدش از منوی اصلی اون دو گزینه رو Enable میکنی بعد دکمه Home ایفون رو فشار میدی برنامه اتومات گوشی رو Respring میکنه و الان به گوشیت زنگ بزنی همون اهنگی رو که انتخاب کردی به صدا در میاد

نظر

خیلی برنامه جالبیه.
                دیگه لازم نیست که بری توی آیتونزووقت تلف کنی برای درست کردن زنگ تلفن.
                دستتون درد نکنه!

نظر

از من یوزر و پسورد میخواد

نظر

سلام می شه فایلipaاین برنامه را بزارین.ممنون میشم

نظر

ميييييييييشه يکي Deb رو بزاره لطفااااااااااااااااااااا" خيلي نياز دارم

نظر

نوشته اصلی توسط arshin نمایش پست ها
                        ميييييييييشه يکي Deb رو بزاره لطفااااااااااااااااااااا" خيلي نياز دارم
                        Download file deb

pass: starbucks

نظر

من فایل deb رو نصب کردم
                          وقتی آهنگ رو انتخاب میکنم، چه موقعی که رو دیفالت میذارم و چه موقعی که واسه کانتکت خاصیه کار نمیکنه.
                          گوشی ری اسپرینگ هم میشه.اما وقتی تست میکنم همون آهنگ خودمو میزنه.

یک سوال دیگه اینکه با این برنامه هم رینگتون 30 ثانیه س؟
                          sigpic

نظر

اولا طبق عکسی که در صفحه قبل گذاشتم تنظیماتش رو انجام بده بعد از اون گوشیتو respring کن بعدش یک آهنگ از لیست آهنگهات انتخاب میکنی و این بعنوان زنگ موبایل برات میمونه
                            خیر 30 ثانیه نیست و کل آهنگ بعنوان زنگ موبایل براتون پخش میشه

نظر

لطفاً اگر کرک این برنامه را دارید قرار بدید چون بدون کرک بیشتر از ده روز کار نمیکنه

نظر

صبر کنید ..
                              X