اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iPhone Delivery: آوردن دلیوری مسیج به آیفون

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من ایفون ۴ ورژن ۶.۱ دارم ولی دلیوری کار نمیده، اس ام اس هام اصلا ارسال نمیشند، مکرر انت گوشی میپره!
    این برنامه با ۶.۱ مشکل داره فقط؟
    اگه برم ۶.۱.۲ و نصب کنم اوکی میشه دوستان عزیزم؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط __saeed__ نمایش پست ها
      برای آیفون 4 به قبل روی 6.1.2 موجود هستش

من خودم دارم استفاده میکنم
      از این سورس بگیرین

iphonedelivery.advinux.com/ios6
      سلام دوست عزیز میخواستم سوال کنم دلیوری روی ایفون ۵ ورژن ۶.۱.۲ جواب میده؟ ممنون میشم پاسخ بدید.

نظر

• نوشته اصلی توسط haddadi_isf نمایش پست ها
        سلام دوست عزیز میخواستم سوال کنم دلیوری روی ایفون ۵ ورژن ۶.۱.۲ جواب میده؟ ممنون میشم پاسخ بدید.
        خیر.برای بار nام ک در انچمن مطرح میشه ...
        با ایفون ۵ و ۴اس سازگار نیست اصلا

نظر

• نوشته اصلی توسط atakhanbak نمایش پست ها
          من ایفون ۴ ورژن ۶.۱ دارم ولی دلیوری کار نمیده، اس ام اس هام اصلا ارسال نمیشند، مکرر انت گوشی میپره!
          این برنامه با ۶.۱ مشکل داره فقط؟
          اگه برم ۶.۱.۲ و نصب کنم اوکی میشه دوستان عزیزم؟!
          دوست من ایفون دلیوری گفته شده در پست اول برای فریمور 6 یعنی تمام ورژن ها سازگار هست هم 6.1 و هم سایر نسخه ها

این مشکل شما مربوط به خود ایفون دلیوری هست و نسخه ای که نصب کردید..

درون سورس گفته شده دو نسخه وجود داره 0.6.0.77 و نسخه 0.6.0.19 .شما کدوم رو نصب کردید؟؟ هر کدوم رو که نصب کردید پاک کنید و نسخه دیگری رو نصب کنید چون به خاطر ندارم نمیگم دقیقا

کدوم نسخه رو نصب کنید ولی چون 2 تا بیشتر نیست شما هر کدوم رو که نصب کردید پاک کنید و اون یکی نسخه رو نصب کنید تا مشکلتون بر طرف بشه

نظر

• ممنون دوست عزیز!
            نسخه 0.6.0.19 مربوط به IOS 6 است و نسخه 0.6.0.77+debug مربوط به IOS 5 است.من قبلا نسخه 19 را نصب کرده بودم ک مشکل پیدا کرده بود.حالا این نسخه 77 را نصب میکنم و خبرش را بتون میدم دوست عزیزم

نظر

• نوشته اصلی توسط alimt699 نمایش پست ها
              دوست من ایفون دلیوری گفته شده در پست اول برای فریمور 6 یعنی تمام ورژن ها سازگار هست هم 6.1 و هم سایر نسخه ها

این مشکل شما مربوط به خود ایفون دلیوری هست و نسخه ای که نصب کردید..

درون سورس گفته شده دو نسخه وجود داره 0.6.0.77 و نسخه 0.6.0.19 .شما کدوم رو نصب کردید؟؟ هر کدوم رو که نصب کردید پاک کنید و نسخه دیگری رو نصب کنید چون به خاطر ندارم نمیگم دقیقا

کدوم نسخه رو نصب کنید ولی چون 2 تا بیشتر نیست شما هر کدوم رو که نصب کردید پاک کنید و اون یکی نسخه رو نصب کنید تا مشکلتون بر طرف بشه
              هر دوس نسخه را بصورت مجزا نصب کردم و تست کردم.ولی متاسفانه هیچ کدام کار نکرد!
              فکر کنم با 6.1 سازگار نیست یا با یکی از توییک های من سازگار نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط atakhanbak نمایش پست ها
                هر دوس نسخه را بصورت مجزا نصب کردم و تست کردم.ولی متاسفانه هیچ کدام کار نکرد!
                فکر کنم با 6.1 سازگار نیست یا با یکی از توییک های من سازگار نیست
                نه با 6.1سازگارهست چون من روی6.1داشتم و بدون مشکل کار میکرد..

بله این احتمال هم هست که با توییکی سازگارنباشه..

اما الان اگر shsh فریمور 6.1.2 رونداشته باشید نمیتوننید ریستور کنید به این نسخه و اخرین فریمور 6.1.3 هست که هنوز جیلبریک براش نیومده

نظر

صبر کنید ..
                X