اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات ِ به وجود آمده در استفاده از نرم افزار های سیدیا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکلات ِ به وجود آمده در استفاده از نرم افزار های سیدیا

در بخش " معرفی و درخواست برنامه های cydia " ، یک سری نرم افزار جدید معرفی میشه که ممکنه وقتی میری دنبالشون و نصبشون می کنی به مشکل بربخوری که نمیشه توی همون تاپیک مشکلات رو مطرح کرد و امکانش هم نیست برای هر نرم افزار یک تاپیک ایجاد کرد !
    به نظرم اومد وجود یه همچین تاپیکی لازمه ! اگر مدیران و مسئولان مربوطه تاپیکی با این مفهوم سراغ دارند ممنون میشم لینک بدن و این تاپیک رو حذف کنند !
    با تشکر

اولین مشکل رو هم خودم مطرح میکنم !

من بعد از نصب bitesms به یک مشکل عجیب برخوردم و اون هم اینه که قبل از اینکه من اصلا وارد برنامه بشم و تنظیمات رو دستکاری کنم و پسوورد روی sms هام بذارم ، پیام هام به طور خودکار رمزگذاری شده بودند و مثلا اولین sms ای که بعد از نصب bitesms برام اومد پسوورد داشت درحالیکه من هنوز هیچ پسووردی نذاشته بودم و مجبور شدم نهایتا حذفش کنم تا بتونم پیام هام رو بخونم! میدونم که پسوورد دیفالت هم نداره چون قبلا با نرم افزار کار کرده بودم !

در مورد locktopus هم تنظیماتش فقط دوتا گزینه داره :
    change master password
    forgot password ?

چه طوری میتونم با این دو گزینه ی بی ربط روی برنامه هام رمز بذارم ؟

برنامه EzDecline و Gridlock هم نصب شدن و تو بخش package ِ سیدیا هم اومدن پس یعنی نصبن ولی نه کاری که باید انجام میدادن رو انجام میدن و نه ایکون و شورتکاتی ازشون ایجاد شده تا به تنظیماتش دسترسی داشته باشم

دوستان میتونن کمکی بکنن در این زمینه ؟
    ویرایش توسط fasen : https://i-phone.ir/forums/member/45636-fasen در ساعت 23-05-2011, 03:10 PM

نظر

بعد میگن نپرید وسط هر تاپیک مشکلتون رو مطرح کنید ! تاپیک مخصوص هم که میزنی اینجوریه دیگه ! هیشکی نمیاد جواب آدمو بده

نظر

دوست عزيز شما ميتوني از برنامه lockdown pro برا پسورد گذاشتن روي هر قسمتي كه خاستي استفاده كني

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دوست عزیز ممنون از راهنمائیتون ولی تو همین انجمن همه جا همین locktopus رو بهترین برنامه برای رمزگذاری معرفی کردند در ضمن برای حل یک مشکل اون مشکل رو کلا حذفش نمی کنن که ! من برنامه نخواستم که روش کار با همین برنامه رو میخوام !
          به هرحال ممنون ! بازم به معرفت شما که یه جوابی دادی

نظر

با نگه داشتن انگشت روی ایکون برنامه ها یک قفل سمت چپ اضافه میشه که برای هر برنامه ای میتونی فعالش کنی...

نظر

به نظر من برنامه iprotect بهترین برنامه برای قفل گذاریه که رو آیپد هم جواب میده

نظر

salam man chetori barae goshi za ahangam zang entekhab konam

نظر

نوشته اصلی توسط alip1359 نمایش پست ها
                  salam man chetori barae goshi za ahangam zang entekhab konam
                  دوست عزیز اول احترام به قوانین شرطه و خواهشن فارسی تایپ کنید.
                  نمیشه
                  باید از برنامه هایی مثل anyring استفاده کنید

نظر

من یه برنامه دانلود کردم سیدیام پاک شده چه جوری باید بر گردونمش؟؟؟؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                    X