اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با installous

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوست من شما يك بار appsyns و installus را پاك كنيد واز سورس گفته شده فقط installus را نصب كنيد ودر هنگام نصب برنامه appsyns بصورت خودكار نصب خواهد شد.

نظر

اتفاقاً همین کار رو کردم و مشکلی که با آیتیونز داشتم حل شد ولی مشکل installus همچنان باقیست...
      قبلا نمیتونستم با آیتیونز سینک کنم که با این کار حل شد ولی بازم از تو installus میپره بیرون

نظر

نوشته اصلی توسط dav00d نمایش پست ها
        سلام
        ورژنش همون 4.4.2 بود که من اشتباه به چشمم خورده بود
        الان مشکلم با آیتیونز حل شده یعنی میتونم برنامه نصب کنم ولی با installus مشکل دارم و میرم داخل installus بدون مشکل کار میکنه همه جا هم میتونم برم ولی به محض اینکه وارد اطلاعت یک app میشم از برنامه خارج میشه...
        خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
        installus 4.2.2.فعلاً باگ دراه بهترین کار حذف و پاک کردن این ورژن و نصب installus 3 است که خودمم همین کارو کردم

نظر

من اینستالوس 4.4.2 رو دارم و هیچ مشکلی هم با هاش ندارم فریمورم هم 4.3.3 هستش

از سورس sinful دانلود کردم

نظر

من برنامه هارو دانلود و نصب میکنم با اینستالوس مینویسه هم installed انا تو منوها آیکونش نیست! هیجا نیست! تو سرچم نیست! درحالیکه تو فولدر مربوط به اینستالوس توی برنامه ی ifile فابلهای دانلود شده وجود دارند

نظر

سلام دوستان
              من installus 4.4.2 از insanely repo ريختم،اما هرچي download ميكنم توي نصب ميگه invalid ipa,ممنون ميشم راهنمايي كنيد

نظر

یه چک کن ببین با installous ، پکیج appsync هم نصب شده؟

نظر

are aziz,on roham nasb karde boodam

لطفا به قوانین احترام بگذارید و فارسی تایپ کنید
                  ویرایش توسط crystalboy : https://i-phone.ir/forums/member/563-crystalboy در ساعت 18-07-2011, 05:26 PM

نظر

سلام من برنامه installous ولی* بیشتره application هاش برای دانلود کرک نشده و باید از App store بگیرم که اونم پولیه...لطفا راهنماییم کنین..مرسی*

inistall AppSync 3.2 , 3.1 نمی*شه در itouch ام,این error میده:The requested modifications cannot be applied due to required dependencies or conflicts that cannot be automatically found or fixed.خواهش می*کنم کمکم کنید
                    ویرایش توسط crystalboy : https://i-phone.ir/forums/member/563-crystalboy در ساعت 18-07-2011, 05:25 PM

نظر

دوستان .
                      راه حلی هستش که بشه فایل هایی رو که دانلودشون کردیم با این نرم افزار رو به داخل کامپیوتر منتقلشون کنیم؟
                      .
                      اگر میشه ممنون میشم یکی از دوستان زحمت توضیح دادنش رو بکشه.

نظر

آقا سلام یه مشکل دارم خواهشا کمک کنید وقتی برنامه istallous رو باز میکنم رو دانلود برنامه ها ه میزنم صفحه دانلود میره گوشه بالا نصفشم معلوم نمیشه ولی وقتی ایپدم تو safe mode باشه مشکل نداره البته چند تا از برنامه های دیگه هم یه اینجور مشکلی داره ممنون میشم کمکم کنین

نظر

سلام
                          چرا يه جواب نميدين
                          اينستالوس نصب ميشه app sync هم نصب ميشه برنامه هم از اينستالوس دانلود ميشه ولى مينويسه failed IPA
                          با يه گوشى ديگه امتحان كردم درست كار ميكنه ولى گوشى من نه .
                          چييييييييييكار كنم ؟!

نظر

نوشته اصلی توسط mojtaba90 نمایش پست ها
                            سلام
                            چرا يه جواب نميدين
                            اينستالوس نصب ميشه app sync هم نصب ميشه برنامه هم از اينستالوس دانلود ميشه ولى مينويسه failed ipa
                            با يه گوشى ديگه امتحان كردم درست كار ميكنه ولى گوشى من نه .
                            چييييييييييكار كنم ؟!
                            دقیقا مشکل من با ایپد ۲ ، وقتی که برنامه دانلود میکنه نه نصب میکنه و نه ذخیره میکنه
                            مشکل کجاست ؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                            X