اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد از بین بردن جیلبریک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد از بین بردن جیلبریک

سلام
    من امروز گوشیمو جیلبریک کردم ولی پشیمون شدم حالا هم میخوام به حالت قبلی(بدون جیلبریک)برگردونم
    موقع ریستور تو آیتونز باید فریمور ios 7.1.1 رو open کنم ولی من نمیخوام دوباره ios 7.1.1 رو نصب کنم
    راهی نیست که بتونم بدون دانلود فریمور ios 7.1.1 گوشیمو از جیلبریک بودن در بیارم؟
    راهی نیست از تو خود گوشی رسیت فکتوری کنم؟
    اگه من گوشیمو به ios 8 beta ارتقا بدم جیلبریک حذف میشه دیگه؟
    کلا ارتقا به ios 8 رو پیشنهاد میکنین؟
    ویرایش توسط aryabartar : https://i-phone.ir/forums/member/169303-aryabartar در ساعت 24-06-2014, 11:54 PM

نوشته اصلی توسط aryabartar نمایش پست ها
    سلام
    من امروز گوشیمو جیلبریک کردم ولی پشیمون شدم حالا هم میخوام به حالت قبلی(بدون جیلبریک)برگردونم
    موقع ریستور تو آیتونز باید فریمور ios 7.1.1 رو open کنم ولی من نمیخوام دوباره ios 7.1.1 رو نصب کنم
    راهی نیست که بتونم بدون دانلود فریمور ios 7.1.1 گوشیمو از جیلبریک بودن در بیارم؟
    راهی نیست از تو خود گوشی رسیت فکتوری کنم؟
    اگه من گوشیمو به ios 8 beta ارتقا بدم جیلبریک حذف میشه دیگه؟
    کلا ارتقا به ios 8 رو پیشنهاد میکنین؟
    سلام
    تنها راه از بین بردن جیلبریک رستور میباشد باید فریمور رو دانلود و با آیتونز دانلود کنید

نظر

نوشته اصلی توسط gaemshar نمایش پست ها
      سلام
      تنها راه از بین بردن جیلبریک رستور میباشد باید فریمور رو دانلود و با آیتونز دانلود کنید
      من اگه بخوام بدون دانلود ios 7.1.1 ریستور کنم باید چیکار کنم؟
      اگه من ب سیدیا هیچی دانلود نکنم تو سرعت و باتری گوشی تاثیری میزاره؟

نظر

همه تویک ها و برنامه های سیدیا رو پاک کنید که حداقل تاثیر رو روی گوشی داشته باشه. با این حال به نظرم رو موضوع خیلی حساس نشید.
        .There is no knowledge that is not power

نظر

نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
          همه تویک ها و برنامه های سیدیا رو پاک کنید که حداقل تاثیر رو روی گوشی داشته باشه. با این حال به نظرم رو موضوع خیلی حساس نشید.
          آيكون سيديام با حذف توييك ناپديد شد و ظاهرا تنها راه برگردوندنش ريستوره
          الان سيستم عامل من ios7.1.1هست من بأيد فريمور ios7.1.1 رو دانلود كنم كه حدود ٢٨ مگابايته يا بأيد نسخه ي ديگه اي از سيستم عاملو دانلود و به اون ريستور كنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط aryabartar نمایش پست ها
            آيكون سيديام با حذف توييك ناپديد شد و ظاهرا تنها راه برگردوندنش ريستوره
            الان سيستم عامل من ios7.1.1هست من بأيد فريمور ios7.1.1 رو دانلود كنم كه حدود ٢٨ مگابايته يا بأيد نسخه ي ديگه اي از سيستم عاملو دانلود و به اون ريستور كنم؟
            از قسمت reset،گزينه ي Erase All Content and Settings رو هم امتحان كنيد

نظر

نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
              از قسمت reset،گزينه ي Erase All Content and Settings رو هم امتحان كنيد
              من
              Erase All Content and Settings رو زدم آرم اپل اومد و زیرش یه خط وقتی که اون خط کامل شد یه دایره اومده و مجبور شدم دکمه ی هوم و پاور رو بگیرم تا گوشیم بالا بیاد
              حالا چجوری
              Erase All Content and Settings کنم؟
              ویرایش توسط aryabartar : https://i-phone.ir/forums/member/169303-aryabartar در ساعت 25-06-2014, 01:40 PM

نظر

چون گوشی جیلبریک بوده خیلی بهتره فرمور رو کامل دانلود کنید و رسیستور کنید. از بی ایراد بودن گوشی هم مطمئن میشید.
                .There is no knowledge that is not power

نظر

با سبام
                  من یک دستگاه iPad 3 و با سیستم عامل ios 8.1.1 دارم که جلبریک هست من برای از بین بردن جلبریک بر روی گزینه ی reset all setting and contacts زدم و وقتی این را زدم لوگوی اپل همراه با خطی زیر ان امد یکبار خط پر شد اما بار دوم دیگر پر نشد و همچنان روی لوگوی اپل مانده من حتی با هم دکمه ی پاور و هوم را فشار دادم اما دستگاه دوباره به همان حالت برگشت و فقط یکبار توسط کامپیوتر شانسی شناسایی شد که وقتی زدم بر روی گزینه ی set as new iPad دوباره روی همان حالت بود من نمی دانم چکار کنم لطفا کمکم کنید

نظر

نوشته اصلی توسط Awqszx نمایش پست ها
                    با سبام
                    من یک دستگاه iPad 3 و با سیستم عامل ios 8.1.1 دارم که جلبریک هست من برای از بین بردن جلبریک بر روی گزینه ی reset all setting and contacts زدم و وقتی این را زدم لوگوی اپل همراه با خطی زیر ان امد یکبار خط پر شد اما بار دوم دیگر پر نشد و همچنان روی لوگوی اپل مانده من حتی با هم دکمه ی پاور و هوم را فشار دادم اما دستگاه دوباره به همان حالت برگشت و فقط یکبار توسط کامپیوتر شانسی شناسایی شد که وقتی زدم بر روی گزینه ی set as new iPad دوباره روی همان حالت بود من نمی دانم چکار کنم لطفا کمکم کنید
                    سلام دوست عزیز.
                    یادتون باشه که هیچوقت گوشی جیلبرک شده رو reset all setting نکنید.
                    چون مثل الان روی لوگوی اپل گیر میکنه و گوشی بالا نمیاد.
                    تنها راهتون هم اینه که به آخرین نسخه ریستور کنید.
                    … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
                      سلام دوست عزیز.
                      یادتون باشه که هیچوقت گوشی جیلبرک شده رو reset all setting نکنید.
                      چون مثل الان روی لوگوی اپل گیر میکنه و گوشی بالا نمیاد.
                      تنها راهتون هم اینه که به آخرین نسخه ریستور کنید.
                      اما کامپیوتر ایپدم را نمی شناسد

نظر

نوشته اصلی توسط awqszx نمایش پست ها
                        اما کامپیوتر ایپدم را نمی شناسد
                        ببرید توی حالت dfu
                        اونوقت میشناسه
                        … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

صبر کنید ..
                        X