اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

انتقال اعتبار

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• انتقال اعتبار

سلام و خسته نباشی خدمت مدیریت محترم سایت.
    با عرض پوزش در صورت مقدر بودن وقت جنابتان، به چند سوال اینجانب جواب دهید:
    ۱. آیا امکان انتقال اعتبار کارت آیتونز به آی دی دیگران وجود دارد؟
    ۲. چه طور میشه برنامه ی  رو که از سایدیا خریداری کردی برای دیگران بفرستی؟(یعنی من یه برنامه ای از سایدیا برای دوستم بخرم و بخوام اون رو براش از طریق ایمیل یا از طریق های دیگه ارسال کنم).
    با تشکر از شما.

1. منظورت اینه که روی اکانت خودتون Redeem کرده باشید و بعد بخواید منتقل کنید؟ در این صورت فکر نمی کنم راهی باشه و اگر هم باشه من بی اطلاع هستم.
    2. فکر می کنم هر نسخه از برنامه مخصوص یک iDevise باشه و امکان این کار وجود نداره.

نظر

نوشته اصلی توسط Etemadi نمایش پست ها
      سلام و خسته نباشی خدمت مدیریت محترم سایت.
      با عرض پوزش در صورت مقدر بودن وقت جنابتان، به چند سوال اینجانب جواب دهید:
      ۱. آیا امکان انتقال اعتبار کارت آیتونز به آی دی دیگران وجود دارد؟
      ۲. چه طور میشه برنامه ی  رو که از سایدیا خریداری کردی برای دیگران بفرستی؟(یعنی من یه برنامه ای از سایدیا برای دوستم بخرم و بخوام اون رو براش از طریق ایمیل یا از طریق های دیگه ارسال کنم).
      با تشکر از شما.
      تا اونجایی که بنده بدونم خیر نمیشه توی آیتونز انتقال داد اما میشه براش برنامه گیفت کنی اگه کردیت کارت داشته باشی

سوال دوم رو بنده نمیدونم!!!

نظر

قسمته اول رو که دوستان جواب دادن که به نظر من هم اگه گیفت کارت نیست و کردیت کارت هست ، گیفت کردنه برنامه ها به آیدیه جدید هست .
        واسه سواله دوم اطلاعاته من هم محدوده اما همین قدرشو میگم خدمتتون. یه برنامه رو که شما از سیدیا خریداری کنید قابلیت این رو داره که با همون خرید روی 4 تا دیوایس نصبش کنید .

که فکر میکنم از طریق لاگ این شدن با جی میله شما باشه . اما کاملا مطلع نیستم و باید دوستانی که تو کاره خرید و فروشه برنامه های سیدیا هستن راهنماییتون کنن!

نظر

ممنون از راهنمایی که کردین.

نظر

در رابطه با دومین سوالت این رو می تونم بگم که باید حتما آی دیوایس طرف رو داشته باشی یا یه کار دیگه اینکه اگه خیلی با هم صمیمی هستین خیلی راحت اکانتت رو بش بده بذار بنده خدا حال کنه بابا!

نظر

صبر کنید ..
            X