اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راه حلهاي كلي براي رفع error هاي Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
    دوستان من هر چی میخوام از سورس نصب کنم هر برنامه ای که نصب میکنم همش اینجوری میاد نوشته های قرمز رنگ و برنامه رو نصب نمیکنه و سرعت اینترنتم هم بالا هست و مشکلی نداره .مشکل از کجاست و دقیقا باید چکار کنم ؟
    دوست عزيز 1 بار reset network كن بايد درست بشه
    زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
      دوستان من هر چی میخوام از سورس نصب کنم هر برنامه ای که نصب میکنم همش اینجوری میاد نوشته های قرمز رنگ و برنامه رو نصب نمیکنه و سرعت اینترنتم هم بالا هست و مشکلی نداره .مشکل از کجاست و دقیقا باید چکار کنم ؟
      بهتون پیشنهاد میکنم یه بار با chiz pi en سیدیا رو رفرش کنید و یه بار هم سیدیا اینستایلر رو ری اینستال کنید . ممکنه کمکتون کنه!

نظر

• من هم اين ارور داشتم از سرعت اينترنت هستش يك راه ديگه هست با ***امتحان كن

- - - - - - - - - -

من هم اين ارور داشتم از سرعت اينترنت هستش يك راه ديگه هست با ***امتحان كن

نظر

• دوست عزیز شما یکی از سورسهایی که مشکل رو دارند رو پاک کنید و دوباره سورس را اضافه کنید ، ببینید مشکل برطرف میشه یا خیر....؟ ممکنه هستش مشکل از سرعت نت هم باشه ، پیشنهاد میکنم در بازه های زمانی مختلف این کار را انجام دهید. در اخر هم توصیه میکنم هر برنامه را فقط از همان سورسی که نصب کردید آپدیت نمائید.

نظر

• سلام

من تا چند وقت پیش از V...PN in touch استفاده میکردم و هم روی آیفون هم روی کامپیوتر ازش استفاده میکردم و در کل خوب بود (با Udid faker) ولی الان 2 هفته ای میشه که اکانت دیگه نمیتونم بسازم... (یعنی وقتی Create Account رو میزنم هیچ اتفاقی نمی افته !!! ) .... کسی همچین مشکلی داشته تا حالا یا داره؟ اگه مکنه یه راه حل بگین... مرسی

نظر

• دوست نازنینم واقعا" ازت ممنونم مشکلم حل شد :*

نظر

• سلام !
                یه برنامه از سیدیا نصب کردم .. بعد ریبوت کرد دیگه بالا نمیاد !
                چیکارش کنم ؟

4s 5.1.1

مرسی

نظر

• سلام
                  دوستان دیروز گوشی رو دانگرید کردم و جیلبریکش کردم الان اصلا نمیشه برنامه های سیدیارو نمیشه نصب کرد همش ارور تایم اوت میده

چیکارش کنم؟

نظر

• سلام دوستان من هربرنامه ای می خواهم نصب کنم این ارورهارو مید
                    4اس 6.1 تازه جیلبریک کردم
                    [IMG][/IMG]

نظر

• نوشته اصلی توسط rolsback نمایش پست ها
                      سلام دوستان من هربرنامه ای می خواهم نصب کنم این ارورهارو مید
                      4اس 6.1 تازه جیلبریک کردم
                      [IMG][/IMG]
                      فكر كنم به خاطر شلوغي سرور ها باشه چون منم اين ارور رو ميگرم.

نظر

• خب الان چاره چیه ؟
                        چطوری نصب کنم برنامه ها رو
                        منم همین اررور ها رو میگیرم

نظر

• خیلی جالبه... امروز با گوشیم ور میرفتم و با سایدیا به مشکل برخوردم... واسه حلش به این تاپیک اومدم ... تاپیکی که خودم دو سال پیش ایجاد کردم...
                          گفتم یه پست هم بزنم و از جناب oosin که زحمت ویرایش و ترجمه رو اون زمان کشیدن هم تشکر کنم...
                          انصافا مشکل گوشی هم حل شد...

نظر

• ارور سیدیا

سلام خسته نباشید الان 2 روز وقتی وارد سیدیا میشم با این ارور مواجه میشم اصلا نه میتونم برنامه بریزم نه میتونم چیزی پاک کنم
                            گوشیم آیفون 4 ios 6.1
                            فایل های پیوست شده

نظر

• نوشته اصلی توسط sinaeng نمایش پست ها
                              سلام خسته نباشید الان 2 روز وقتی وارد سیدیا میشم با این ارور مواجه میشم اصلا نه میتونم برنامه بریزم نه میتونم چیزی پاک کنم
                              گوشیم آیفون 4 ios 6.1

لطفاً درباره یک موضوع یکجا پست بدید!

دوستان جوابتون رو تو تاپیک دومی دادند.
                              .:amgr:.

نظر

• داداش مرسی از اموزش خوبتون مشکلم حل شد

نظر

صبر کنید ..
                                X