اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راه حلهاي كلي براي رفع error هاي Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ارور 256 واس چیه زمان نصب دستی فایل deb??????????

نظر

دوستان عزیز سلام
      من یک ایفون 4 دارم که جیل کردم ولی 3 هفته هست که بالای سیدیا بهم یک اررور میده که توشتم
      جزییات گوشی انلاک هست ورژن 4.3.3 با jailbreakme جیل کردم
      اررور :This device is in the pending TSS queue

نظر

نوشته اصلی توسط emeidanshahi نمایش پست ها
        دوستان عزیز سلام
        من یک ایفون 4 دارم که جیل کردم ولی 3 هفته هست که بالای سیدیا بهم یک اررور میده که توشتم
        جزییات گوشی انلاک هست ورژن 4.3.3 با jailbreakme جیل کردم
        اررور :this device is in the pending tss queue
        این ارور نیست عزیز جان. طبیعیه. دستگاهت ۴.۳.۳ هست ولی اس اچ اس اچی روی سیدیا سیو نیست. هیچ مشکلی هم نداره.
        فقط توصیه می کنم هر چه زودتر با آیفیث اس اچ اس اچ دستگاهت رو بگیر. البته از اون طریق هم تو سیدیا دیده نمیشه، و اون "پیغامی" که میگی باقی می مونه.

نظر

من اينم امتحان کردم فايده نداشت

من ios 5.0.1 دارم
          و به روش تتر جيلبريک کردم

هر سورسي که وارد ميکنم ارور
          verification error
          the request timed out
          پايينش هم نوشته ok

خواهشا کمک کنيد که يه برنامه هم ندارم

نظر

نوشته اصلی توسط yerozkhob نمایش پست ها
            من اينم امتحان کردم فايده نداشت

من ios 5.0.1 دارم
            و به روش تتر جيلبريک کردم

هر سورسي که وارد ميکنم ارور
            verification error
            the request timed out
            پايينش هم نوشته ok

خواهشا کمک کنيد که يه برنامه هم ندارم
            این ارور یعنی سرعت اینترنتتون پایینه یا اون سورس شلوغه.چند بار امتحان کنین سورس نصب میشه

نظر

ببخشید...من 1مشکلی دارم...اینه که وقتی همون دفه اول بعد از جیلبرک،سیدیا رو باز میکنم...بخاطر سرعت پایین اینترنت نمیتونه پکیج​های سورس​های دیفالت خود سیدیا​ مثل Bigboss رو دانلود کنه...و به همین علت سورس​های دیگه رو هم که می​خوام اضافه کنم...بازم اررورهایی میده که مربوط به سورس​های BigBoss و بقیه دیفالت سورس​ها هست!!
              می​خواستم ببینم راهی هست که من با لپ​تاپ این سورس​ها رو دانلود کنم و خودم اون​ها رو به سیدیا منتقل کنم؟!
              چون سرعت اینترنت روی لپ​تاپ ام خوبه!ولی روی گوشی وحشتناک پایینه!
              ویرایش توسط omidr65 : https://i-phone.ir/forums/member/29309-omidr65 در ساعت 20-12-2011, 10:13 PM

نظر

نوشته اصلی توسط omidr65 نمایش پست ها
                ببخشید...من 1مشکلی دارم...اینه که وقتی همون دفه اول بعد از جیلبرک،سیدیا رو باز میکنم...بخاطر سرعت پایین اینترنت نمیتونه پکیج​های سورس​های دیفالت خود سیدیا​ مثل bigboss رو دانلود کنه...و به همین علت سورس​های دیگه رو هم که می​خوام اضافه کنم...بازم اررورهایی میده که مربوط به سورس​های bigboss و بقیه دیفالت سورس​ها هست!!
                می​خواستم ببینم راهی هست که من با لپ​تاپ این سورس​ها رو دانلود کنم و خودم اون​ها رو به سیدیا منتقل کنم؟!
                یعنی واقعا کسی از اینجا رد نشد که بخواد جواب بده!!!!!!!؟

نظر

تاسف!

ببخشید...من 1مشکلی دارم...اینه که وقتی همون دفه اول بعد از جیلبرک،سیدیا رو باز میکنم...بخاطر سرعت پایین اینترنت نمیتونه پکیج​های سورس​های دیفالت خود سیدیا​ مثل bigboss رو دانلود کنه...و به همین علت سورس​های دیگه رو هم که می​خوام اضافه کنم...بازم اررورهایی میده که مربوط به سورس​های bigboss و بقیه دیفالت سورس​ها هست!!
                  واقعا خیلی خوبه!
                  بعد از 1روز و نیم هیچکس نیست که 1جواب بده!!!!!

نظر

بله عزیز از iphone pc suite استفاده کن بعد از اتصال گوشیت به برنامه به قسمت app برو بعد به قسمت سایدیا و add sources میرید هر سروری که خواستید رو اد کنید از این روش حتی میتونید از اینترنتون نرم افزار هم نصب کنید برای استفاده از برنامه pc suite باید ایتونز تو کامپیوترتون نصب باشه

نظر

نوشته اصلی توسط sina keramat نمایش پست ها
                      بله عزیز از iphone pc suite استفاده کن بعد از اتصال گوشیت به برنامه به قسمت app برو بعد به قسمت سایدیا و add sources میرید هر سروری که خواستید رو اد کنید از این روش حتی میتونید از اینترنتون نرم افزار هم نصب کنید برای استفاده از برنامه pc suite باید ایتونز تو کامپیوترتون نصب باشه
                      واقعا ممنون که جواب دادین...
                      فقط 1سؤال...بعضی جاها خوندم که این نرم​افزار خیلی جالب نیست و بعضی وقتا مشکلات عجیبی بوجود میاره که مجبور میکنه که ریستور کنی گوشی رو یا حتی بعضی جاها خوندم که مجبور به نصب مجدد ویندوز کامپیوتر شده بودن بعضیا!!!
                      الان از این تاپیک خوندم!
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread46897.html
                      واقعیت داره؟!
                      ویرایش توسط omidr65 : https://i-phone.ir/forums/member/29309-omidr65 در ساعت 21-12-2011, 03:16 PM

نظر

بعضی وقت ها برای گوشی مشکل ایجاد میکنه که خیلی کم پیش میاد ولی برای این که ای اتفاق نیفته بعد از هر چند بار استفاده گوشی رو به ایتونز وصل کنید و بذارید بک اپ بگیره ولی مشکل خاصی نداره

نظر

سلام
                          من آپدیت کردم به 5.0.1جیل کردم ولی فقط یه برنامه تونستم نصب کنم همش ارور میده و
                          مهمتراینکه الان داخل سادیامیشم صفحه اول وهمچنین صفحه اینستال برنامه ها سفیدن
                          لطفا راهنمایی کنید

نظر

دوست عزیز اینترنت من دو مگه بازم این ارورهارو میده فکرکنم مشکل از آیپی ایرانه ربطی به سرعت نداره شما از چیز استفاده کن حله

نظر

سلام. یسری برنامه ها که واسه نسب که میرم این رو بعد اینستال میزانه:
                              Note:The requested modifications
                              cannot be applied due to required
                              dependcies or convicts that cannot
                              be automatically found or fixed
                              راه راحت شدن از این ...؟

نظر

نوشته اصلی توسط farshidmehrban نمایش پست ها
                                سلام
                                من آپدیت کردم به 5.0.1جیل کردم ولی فقط یه برنامه تونستم نصب کنم همش ارور میده و
                                مهمتراینکه الان داخل سادیامیشم صفحه اول وهمچنین صفحه اینستال برنامه ها سفیدن
                                لطفا راهنمایی کنید
                                علت فقط شلوغي سرور ها هست.

نظر

صبر کنید ..
                                X