اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راه حلهاي كلي براي رفع error هاي Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط yaser1320 نمایش پست ها
    خاموش و روشن کردم ولی باز به همون صورته یعنی هیچ برنامه ای نیس در ضمن Cydia رو هم باز میکنه فقط موقه لود شدن آخر سه تا ارور میده
    هارد رسیت نکردم به هیچ عنوان یعنی با یه بار خاموش و روشن کردن همه برنامه هام مخفی شدن

من یه همچین مشکلی داشتم ٬‌با سرچ تو فروم های خارجی درستش کردم ... میخوای انجام بده ۹۰٪ درست میشه :‌
    گوشی وصل کن به کامپیوتر ٬‌ با Evanasion بزن دوباره جیلبریک شه ... بعد وقتی برنامه ازت خواست که بری تو گوشیت و روی اپ Evanasion کلیک کنی ٬ این کارو نکن ... اول همون اپو Remove کن ( مثل پاک کردن بقیه ی برنامه ها )
    بعد خود برنامه رو هم رو کامپیوترت ببند (‌ هر جوری که شده ٬‌مثلا با Task Manager )
    حالا بورو تو Cydia و بذار کاراشو بکنه ... حالا باید درست شده باشه ...

نظر

• نوشته اصلی توسط vahidpersia نمایش پست ها
      سلام دوستان
      دستگاه آیپد ۳ خودم رو با آی او اِس ۷.۰.۴ جیلبریک کردم. ولی وقتی میخوام توئیک appsync رو نصب کنم این اِرور رو میده:
      Size mismatch
      ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

Sent from my iPad using Tapatalk HD
      راهایی که به نظرم میرسه :

تغییر آی پی ( با خاموش روشن کردن مودم )
      استفاده از * پی ان ...
      از یه سورس دیگه استفاده کردن

نظر

• سایدیا فعلا یه باگی داره اونم اینکه سورس ها وقتی از 5 تا بیشتر میشه سایدیا قفل میکنه تعداد سورس ها رو حد اکثر به 5 برسونید بعدش از سایدیا کامل خارج بشید و یه ریبوت و دوباره سایدیا رو ریفرش کنید
        ویرایش توسط saman_rm : https://i-phone.ir/forums/member/95308-saman_rm در ساعت 19-01-2014, 12:50 PM

نظر

• مشکلم حل نشد من باز ریستور کردم به 7.0.4 بعد جیل کردم الان اپا رو دارم ولی گوشی به دفعات هنگ میکنه روی لاک اسکرین میمونه مجبور میشم کلید پاور و هوم رو نگه دارم گوشی رسیت بشه بعد میتونم تا یه مدتی کار کنم دوباره تکرار میشه هنگ کردنش سورس ها رو هم به شیش تا کاهش دادم ولی بازم این مشکلو دارم در ضمن safari و weather و ... کرش میشن لطفا بگید مشکل از کجاست
          ممنون

نظر

• درود وقتی میخوام سیدیا رو بروز رسانی کنم به ارور host unreachable میده انگار اینترنتم وصل نیست ولی با gprs همچین مشکلی ندارم و وقتیم میره برا نصب همچین اروری میده NetDB:open nodename nor servname provided ,or not know این مشکل رو فقط با وای فای دارم دقیقا مثل موقعی میمونه که گوشی به نت وصل نیست چه کنم بنظرتون مشکل از مودممه
            کمک کنید لطفا.

نظر

• سلام چه جوري ميشه ارور half installed package رو رفع كرد ا

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط sinaeng نمایش پست ها
                سلام خسته نباشید الان 2 روز وقتی وارد سیدیا میشم با این ارور مواجه میشم اصلا نه میتونم برنامه بریزم نه میتونم چیزی پاک کنم
                گوشیم آیفون 4 ios 6.1
                منم همین مشکل رو دارم .....!

نظر

• ارور سیدیا

خواهشا یکی جواب بده
                  سلام دوستان من مشکل نصب یه توپیک دارم که با این ارور مواجهم

"NOTE- The requested modifications cannot be applied due to required dependencies or conflicts that cannot be automatically found or fixed."

برای حل این مشکل لازم نیست چند بار Refresh کنید.
                  کافیه برین به مسیر :
                  Cydia رو اجرا کنید و از پایین manage رو انتخاب کنید.
                  در این قسمت packages رو انتخاب کنید و cydia installer رو پیدا کنید و انتخابش کنید.
                  بعد از بالا سمت راست Modify رو بزنین و reinstall رو انتخاب کنید.
                  اگه Error داد به Error ها توجهی نکنید.
                  بعد از نصب دوباره از Cydia خارج میشین.
                  از Multitask برنامه Cydia رو ببندین و دوباره Cydia رو اجرا کنید.
                  بذارین تا Refresh بشه.
                  با این کار دیگه مشکلی نخواهید داشت

این کار رو هم انجام دادم و جواب نگرفتم

نظر

• دوستان کسی می دونه این ارور دلیلش چیه؟ پکیج ها و آپدیت ها رو کلا نشون نمی ده و این ارور رو می ده:

Sent from my iPod touch using Tapatalk 2

نظر

• نوشته اصلی توسط mkhoshpour نمایش پست ها
                      دوستان کسی می دونه این ارور دلیلش چیه؟ پکیج ها و آپدیت ها رو کلا نشون نمی ده و این ارور رو می ده:

برای منم از دیشب این ارور میاد و دقیقا مشکل شما رو دارم

نظر

• نوشته اصلی توسط mkhoshpour نمایش پست ها
                        دوستان کسی می دونه این ارور دلیلش چیه؟ پکیج ها و آپدیت ها رو کلا نشون نمی ده و این ارور رو می ده:

نوشته اصلی توسط masimilyano نمایش پست ها
                        برای منم از دیشب این ارور میاد و دقیقا مشکل شما رو دارم
                        سلام
                        شما سورس Modmyi را از سیدیا حذف کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط goonigooni نمایش پست ها
                          خواهشا یکی جواب بده
                          سلام دوستان من مشکل نصب یه توپیک دارم که با این ارور مواجهم

"NOTE- The requested modifications cannot be applied due to required dependencies or conflicts that cannot be automatically found or fixed."

برای حل این مشکل لازم نیست چند بار Refresh کنید.
                          کافیه برین به مسیر :
                          Cydia رو اجرا کنید و از پایین manage رو انتخاب کنید.
                          در این قسمت packages رو انتخاب کنید و cydia installer رو پیدا کنید و انتخابش کنید.
                          بعد از بالا سمت راست Modify رو بزنین و reinstall رو انتخاب کنید.
                          اگه Error داد به Error ها توجهی نکنید.
                          بعد از نصب دوباره از Cydia خارج میشین.
                          از Multitask برنامه Cydia رو ببندین و دوباره Cydia رو اجرا کنید.
                          بذارین تا Refresh بشه.
                          با این کار دیگه مشکلی نخواهید داشت

این کار رو هم انجام دادم و جواب نگرفتم
                          من هم همین مشکل رو دارم وبا این روش حل نشد

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                            سلام
                            شما سورس Modmyi را از سیدیا حذف کنید.
                            مرسی استاد درست شد

نظر

• لزوما سوری modmy نیست اخرین سورسی که ادد کردید رو پاک کنید هم میشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• با سلام ..من الان دور روزه که 7.0.6 کردم گوشی 5 اس را و جلبریکشم کردم و حالا میبینم از دیشب تا حالا اون ارورهای قرمز میاد و اصلا نمیتونم برنامه ای رو نصب کنم تو سیدیا و تو قیمت more package soures هم میرم میبینم اصلا داخلش سورسهای اصلیشم نیست که اپدیتشم کنم و نمیدونم چرا اینجوری شده باید دقیقا چکار کنم ؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X