اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Installous 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Installous 5

همونطور که در روز های گذشته سایت hackulo قول داده بود امروز برنامه پر طرفدار installous به ورژن ۵ اپدیت شد با تغییر ایکون قبلی و پشتیبانی از notification در iOS 5 .

موجود بر روی سورس Cydia.hackulo.us
    حجم برنامه 5 مگ
    سازگار با تمامی دیوایس ها
    - کار این برنامه شبیه به اپ استور خود اپل هست با این تفاوت که در اون شما میتوند برنامه های کرک شده رو دانلود و نصب کنید .

- یکی از امکانات جدید دانلود از تورنت هست.
    ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 03-06-2012, 01:00 PM

باتشكر از سرعت عملتون
    امكانات ديگردي ذكر نكردن!؟
    شما تست كردين لينكهاش براي ما چيليتر نيست؟

نظر

من همین الان سورسش رو اضافه کردم کمی صبر کنید امکانات جدیدش رو میگم بهتون ولی همینو بدونید که سورسش کامل اضافه نشد و موقه اضافه کردن کلی خطای قرمز داد

نظر

من بدون مشکل و چیز پی ان نصب کردم چیلتر نبود
        ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 03-06-2012, 12:34 PM

نظر

يكى از امكانات جديدش اينه كه download later را رو ديگه نميخواد بريد تو صفحه ى خودشون از اونجا دانلود كنيد همونجا كه ميزنين روش براتون ليست سروراى دانلود مياره
          .:amgr:.

نظر

آقا یک سوال
            این میگه برنامه appsync رو دوباره میخواد نصب کنه در صورتی که من قبلا appsync رو از یک سورس دیگه نصب کردم
            و توی قسمت remove اسم appsync قبلی نیست
            آیا این مشکلی در آیتونز پیش نمیاره؟

نظر

هنوز كانل به تظرن اپديت نشده چون موقع نصب كلي ايكون قرمزداره

نظر

من با آیپاد 2g 4.2.1 آپدیت کردم اجراش می کنم کرش می کنه

نظر

نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
                  يكى از امكانات جديدش اينه كه download later را رو ديگه نميخواد بريد تو صفحه ى خودشون از اونجا دانلود كنيد همونجا كه ميزنين روش براتون ليست سروراى دانلود مياره
                  Download later در ورژن ۴.۴.۲ هم بوده

نوشته اصلی توسط Mostafa_77 نمایش پست ها
                  آقا یک سوال
                  این میگه برنامه appsync رو دوباره میخواد نصب کنه در صورتی که من قبلا appsync رو از یک سورس دیگه نصب کردم
                  و توی قسمت remove اسم appsync قبلی نیست
                  آیا این مشکلی در آیتونز پیش نمیاره؟
                  مشکلی پیش نمیاد شما دانلود کنید
                  چون appsync ساخت hackulo هست و installous هم همچنین برای این گروه میباشد وقتی appsync رو از یک سورس دیگه ای نصب کرده باشید ایراد میگره که باید از سورس اصلی نصب شده باشه
                  فقط فایل deb رو دانلود میکنه و در نصبش به مشکل بر میخوره که مشکل خاصی نه در نصب installous و نه در appsync شما بوجود نمیاره !
                  نوشته اصلی توسط i.p.freely نمایش پست ها
                  من با آیپاد 2g 4.2.1 آپدیت کردم اجراش می کنم کرش می کنه
                  Appsync رو پاک کنید و از سرور خود installous نصب کنید
                  ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 03-06-2012, 01:02 PM

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                    Appsync رو پاک کنید و از سرور خود installous نصب کنید
                    app sync از سورس hackulo نصب کردم
                    ویرایش توسط i.p.freely : https://i-phone.ir/forums/member/44049-i-p-freely در ساعت 03-06-2012, 01:10 PM

نظر

Download later تو ورژن ٤٠٢٠٢ هم بود
                      منظور من اين بود كه قبلا وقتى ميخواستين download later تون داون كنيد وقتى رو هر كدومشون ميزدين ميبردتون صفحه ى معرفى برنامه كه از اونجا داون كنيد ولى الان براتون ليست سروراى دانلود مستقيم مياره بدون اينكه تو صفحه معرفى بريد
                      .:amgr:.

نظر

دوستان من نصب کردم ، اینم تغییرش که تو صفحه ی اول نوشته :
                        ساپورت Bittorrent

نظر

منظور من اين بود كه قبلا وقتى ميخواستين download later تون داون كنيد وقتى رو هر كدومشون ميزدين ميبردتون صفحه ى معرفى برنامه كه از اونجا داون كنيد ولى الان براتون ليست سروراى دانلود مستقيم مياره بدون اينكه تو صفحه معرفى بريد
                          خوب روی ورژن ۴.۴.۲ هم همینطور بود اصلاً این قسمت جزو موارد تغییر یافته نیست !
                          نوشته اصلی توسط i.p.freely نمایش پست ها
                          app sync از سورس hackulo نصب کردم
                          خوب پاک کنید دوباره نصب کنید
                          ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 03-06-2012, 01:23 PM

نظر

تو ورژن 4.4.2 هم همینطور بود

نظر

بچه ها به طرز عجيبي از سيديا پاك شد
                              يه رفرش بزنيد متوجه ميشيد!

نظر

صبر کنید ..
                              X