اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با برنامه iBlackList

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با برنامه iBlackList

سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان

من یه مشکلی داشتم میخواستم من. راهنمایی کنید

وقتی نصب مبکنم بلک لیست رو همه ی تلفن ها و اس ام اس ها رد میشه

میشه یه آموزش در رایطه با استفاده از این برنامه بدید؟!

با تشکر

کسی نبود ج بده؟!

نظر

با سلام
      احتمالا لیست سفید فعاله(در این حالت فقط شماره های داخل لیست سفید پذیرفته میشه)

نظر

الان چيكا كنم؟!

نظر

منم همين مشكل داشتم برنامه رو پاك كردم

نظر

اگر میخواین چند شماره رو ردتماس کنین داخل لیست سیاه شماره ها رو وارد کنید
            بعد در قسمتActive listروی General BL کلیک کنید تا فعال بشه ، جلوی اون عددی مثلp01 نوشته میشه(دقت کنید جلویGeneral WL چیزی نباشه،در صورت بودن نوشته ، روی General WL یکبار کلیک کنید)

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadi103mahdi نمایش پست ها
              اگر میخواین چند شماره رو ردتماس کنین داخل لیست سیاه شماره ها رو وارد کنید
              بعد در قسمتActive listروی General BL کلیک کنید تا فعال بشه ، جلوی اون عددی مثلp01 نوشته میشه(دقت کنید جلویGeneral WL چیزی نباشه،در صورت بودن نوشته ، روی General WL یکبار کلیک کنید)
              دوست من اگه iblacklist رو به آخرین ورژن آپدیت کرده باشی میبینی که همه ی شماره ها ازش رد میشن

نظر

نوشته اصلی توسط select1389 نمایش پست ها
                دوست من اگه iblacklist رو به آخرین ورژن آپدیت کرده باشی میبینی که همه ی شماره ها ازش رد میشن
                من آخرین ورژن رو روی گوشی ۴ اس خودم و ۴ دوستانم نصب کرده م. داریم استفاده می کنیم، مثل ساعت هم کار می کنه!

نظر

نوشته اصلی توسط select1389 نمایش پست ها
                  مگه بالاتر ار ورژن۱-۵.۲ ورژنی اومده؟

نظر

از سورس BigBoss دانلود ونصب کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

مال من ۲-۵.۱ هست، و از xsellize نصب کرده م.

نظر

من از وقتی به 2-5.1 بردم دیگه کار نمیکنه.از هر سورسی هم بگی نصب و چک کردم

نظر

[QUOTE=moosavir;590508]مال من ۲-۵.۱ هست، و از xsellize نصب کرده م.[/QUOTE

این برنامه به iblacklist_5.1-2-1 آپدیت شده .از سورس xsellize میتونید آپدیت کنید .این برنامه از فریمور 3 به بالا مشکل داره .من خیلی باهاش کار کردم ولی هنوز باگ داره .

نظر

من از سورسrepo.hackyouriphone.org نصب کردم و بدون مشکل کار میکنه

نظر

نه . منم این مشکلو داشتم . باید از سورس sinfull نصب کنی و هیچ تغییری در تنظیماتش ندی . من که اینطور مشکلی دیگه ندارم

نظر

صبر کنید ..
                              X