اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با iPhoneDelivery در iOS5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام من روی 3gs و 5.0.1 آنتدر هستم، از سورس اصلیش com.guilleme.iphonedelivery_0.5.2-25_iphoneos-arm.deb نسب کردم sms ارسال میشه ولی delivery نمیده شما آخه چیکار کردیدن که کار کرد ؟ من که هر کاری کردم نشد ...

نظر

نوشته اصلی توسط mrhamed نمایش پست ها
      سلام من روی 3gs و 5.0.1 آنتدر هستم، از سورس اصلیش com.guilleme.iphonedelivery_0.5.2-25_iphoneos-arm.deb نسب کردم sms ارسال میشه ولی delivery نمیده شما آخه چیکار کردیدن که کار کرد ؟ من که هر کاری کردم نشد ...
      enable کردینش ؟
      تو ستینگ - مسیج - دلیوری

نظر

تو تنظیمات دلیوری اون گزینه contact pic به چه درد میخوره؟؟؟!!! برای این نیست که موقع ریپورت دلیوری عکس دفترچه تلفن کسی که بهش اس دادیم رو نشون بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

نه عزيز
          اون عكس مخاطب رو در برنامه مسيج خود اپل كنار مسيجها مياره

نظر

گوشی 1 با خاموش روشن کنید درست میشه و گوشی رو با ورزن 10b3 رد اسنو جیلبرک کن کلی از مشکلا حل شده

نظر

دوستان منم نصب کردم راضیم عالبی کار میکنه..
              فقط یه سوال . با دیلیوری های قدیمی وقت میومد با ok میکردیم تا میرفت ...ولی تو دیلیوری جدید به مدت 2 ثانیه اون بالا میاد و میره ..و اگه ندیدیم باید بدن یه سر به اون notifications center بزنیم تا ببنیم دلیویری قبلا اومده یا نه .. درسته مال بقیه هم همینطوره ؟

نظر

نوشته اصلی توسط air_damned نمایش پست ها
                دوستان منم نصب کردم راضیم عالبی کار میکنه..
                فقط یه سوال . با دیلیوری های قدیمی وقت میومد با ok میکردیم تا میرفت ...ولی تو دیلیوری جدید به مدت 2 ثانیه اون بالا میاد و میره ..و اگه ندیدیم باید بدن یه سر به اون notifications center بزنیم تا ببنیم دلیویری قبلا اومده یا نه .. درسته مال بقیه هم همینطوره ؟
                خوب برید توی ستینگ قسمت مسیج و بعدش او پایین بخش دلیوری و تیک مربوط به دلیوری رو روشن کنید. خواستید نوتیفکیشن رو خاموش کنید

نظر

سلام دوستان من نصب کردم بدون مشکل کار می کنه فقط گوشی یکسره نویز می فرسته من چون کنار دستم تلفن ثابت هست اینو فهمیدم خوب تو دلیوری 4.3.1 اینجوری نبود ولی الان فکر کنم کلی مصرف باطری رو زیاد میکنه هیچ راه حلی براش نیست ؟ وقتی پاکش می کنم حل میشه ولی وقتی نصبه باید از تلفن ثابت دورش کرد

نظر

نوشته اصلی توسط mtksh2000 نمایش پست ها
                    سلام دوستان من نصب کردم بدون مشکل کار می کنه فقط گوشی یکسره نویز می فرسته من چون کنار دستم تلفن ثابت هست اینو فهمیدم خوب تو دلیوری 4.3.1 اینجوری نبود ولی الان فکر کنم کلی مصرف باطری رو زیاد میکنه هیچ راه حلی براش نیست ؟ وقتی پاکش می کنم حل میشه ولی وقتی نصبه باید از تلفن ثابت دورش کرد
                    کلا تا الان دلیوری سالم و درست و حسابی واسه ۵ ارایه نشده. از کدوم سورس گرفتید؟

نظر

سعید جان من از سورس mobile4persian گرفتم هیچ مشکلی هم نداره.

...You are my every thing

نظر

نوشته اصلی توسط saeidjan نمایش پست ها
                        کلا تا الان دلیوری سالم و درست و حسابی واسه ۵ ارایه نشده. از کدوم سورس گرفتید؟
                        mobile4persian

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                          سعید جان من از سورس mobile4persian گرفتم هیچ مشکلی هم نداره.

...You are my every thing
                          سلام پویا جان منم از iphonedelivery.advinux.fr/cydia گرفتم منم مشکل ندارم مخصوصا تنگشم یه bitesms گذاشتم خوب جواب میده اما نمیدونم عین دلیوری ۳.۸.۱۰ که روی فریمور ۴ هستش، به دلم نمیشینه.

نظر

برادر برای شما که از این سورس گرفتید..
                            کار می کنه؟
                            phonedelivery.advinux.fr/cydia
                            تنظیماتش رو چطوری گذاشتید؟
                            برای من اصلا کار نمی کنه هر چی گزینه هاشم تغییر می دم فاییده نداره؟
                            یه توضیح میدید؟>
                            io.s5.0.1 دارید؟
                            و جیل دائم هم کردید؟

نظر

نوشته اصلی توسط yala نمایش پست ها
                              کار می کنه؟
                              یه توضیح میدید؟>
                              io.s5.0.1 دارید؟
                              و جیل دائم هم کردید؟
                              دوست عزیز شما از سورس cydia.mobile4persian.net نصب کنید که به خوبی در ورژن ۵.۰.۱ هم کار می*کنه و سزگاری کامل داره

نظر

نوشته اصلی توسط yala نمایش پست ها
                                کار می کنه؟
                                یه توضیح میدید؟>
                                io.s5.0.1 دارید؟
                                و جیل دائم هم کردید؟
                                دوباره دلیوری رو نصب کنید رو قبلی، دستی روشن خاموش کنید، حله میتونی استفاده کنی.
                                جواب نداد از سورس mobile۴persian بریزید

نظر

صبر کنید ..
                                X