اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سورس i-phone.ir

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان سورس xsellize رو نمیتونم اضافه کنم,اخرش گیر میکنه...!

نظر

خب اگه گیر میکنه یا اضافه نمیشه نمیدونم !*چون خودم هم تاحالا اضافه نکردم .

نظر

نوشته اصلی توسط amireb نمایش پست ها
        دوستان سورس xsellize رو نمیتونم اضافه کنم,اخرش گیر میکنه...!
        من امروز xsellize رو نصب کردم ولی وقتی هر برنامه ای رو میخوام نصب کنم که تحت این سورس باشه سایدیا کرش میکنه

2 بار هم ریستور کردم فرقی نکرد. با هیچ سورسی مشکل ندارم فقط 3 یا 4 روزه این سورس xsellize اینجوری شده

نظر

اول باید یه تشکر جانانه از مدیران انجمن و کسانی که سورس رو راه انداختن کرد.

ولی متاسفانه برخی از برنامه ها خیلی قدیمی شدن... مثلا installous ورژن 2.5 رو سورس هست درحالیکه جدیدا 3.1.2 رلیز شده (در ضمن من با سورس hackulo مشکل دارم)

ولی خوب نباید برنامه فوق العاده کاربردی مثل Caller ID Fix و... از یاد برد.

نظر

username من بینش فاصله داره

چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

سلام من چطوری می تونم کاربر پرمیوم بشم که از تمام برنامه های سورس انجمن استفاده کنم؟؟

نظر

http://www.i-phone.ir/forums/thread2654.html

نظر

به نظر من که سورس انجمن زیاد به درد نمی خوره! چون برنامه های مفیدش برای کاربران پرمیومه!!! آخه دیگه سیدیا که ارزش این کارا رو نداره! به نظر من کم لطفیه! دوستایی که زحمت کشیدن و این سورس رو ایجاد کردن بهتر بود اونو برای همه ی کاربران و اعضای سایت باز بذارن!
                  البته این نظر شخصی بنده است!!!

نظر

نوشته اصلی توسط hesamforg نمایش پست ها
                    به نظر من که سورس انجمن زیاد به درد نمی خوره! چون برنامه های مفیدش برای کاربران پرمیومه!!! آخه دیگه سیدیا که ارزش این کارا رو نداره! به نظر من کم لطفیه! دوستایی که زحمت کشیدن و این سورس رو ایجاد کردن بهتر بود اونو برای همه ی کاربران و اعضای سایت باز بذارن!
                    البته این نظر شخصی بنده است!!!
                    فقط ۲-۳ تا پکیجش مخصوص کاربران premium هست.
                    سورس انجمن در حال آپدیت هست و قراره کاملا دسته بندی بشه فقط کمی وقت نیاز هست.
                    لطفا شما هم کم لطفی نکنید همین سورس کار خیلی ها رو راه میندازه.

نظر

سلام
                      من هر چقدر سیع میکنم سورس انجمن رو نمیشه اد کرد. رو Downloading Packages میمونه. خط Progress اش تا آخر میره ولی دیگه خبری نمیشه و همینطور میمونه...

نظر

ورژن .4.2.1 اگه هستید کمی طول میکشه تو همون مرحله ای که شما میگید اما اخر اد میشه!

نظر

چرا سورس سایت ادد نمیشه؟!

نظر

کمی صبر کنید به خاطر مشکلات این چند روز اخیر هست.
                            هنوز سیتم سایت stable نشده.

نظر

سلام خدمت بزرگان. من از اينترنت gprs همراه اول استفاده ميكنم.ولي هر كاري مبكنم نميتونم هيچ سورسي به سايديا اضافه كنم. اصلا ادرس سورسها رو پيدا نميكنه. كسي هست راهنمايي كنه؟

نظر

با سلام

نوشته اصلی توسط babidreambox نمایش پست ها
                                به نظر من هر چی سریعتر یه وای فای گیر بیار وبرنامه boosprefs رو از cydia نصب کن و gprs رو قطع کن که اخر ماه هزینهgprs کمر شکنه ایفون مثل گوشی های دیگه نیست که ازت برای وصل شدن به اینترنت اجازه بگیره ایفون تشنه اینترنته
                                همه کسایی که تازه ایفون میخرن اولین قبضی که براشون میاد دلشون میخواد ایفونشون رو بکوبن تو دیوار برای خود من دفعه اول 38000 تومان فقط هزینه gprs اومد
                                به هیچ عنوان هم cydiaرو بدون وای فای باز نکن با gprs جواب نمیده پولتم الکی باید بدی هزینه gprs

سر 38000 تومن میخوای گوشی رو بکوبی به دیوار ؟
                                نظرت راجع به 270000 تومنی که من دادم چیه ؟
                                من چیکار باید میکردم ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X