اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بهترین سورسها برایه هک بازی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط mackie نمایش پست ها
    آقا این iapfree واسه plants vs zombies 2 کار نمیکنه؟ من plug in مخصوص خودشو هم نصب کردم ولی کار نکرد! کسی پیشنهادی نداره؟
    برنامه imodgames با دادن صد امتیاز درست کار کرد لی اون قسمت سکه های بینهایتشو نتونستم با همین برنامه اجرا کنم

Sent from my iPhone 5 using Tap

نظر

من يك مشكلي برام پيش اومده.برنامه locallapstore رو نصب كرده بودم،تو خيلي از برنامه ها كار ميكرد و با in app purchase مشكلي نداشت.امروز آپديتش كردم.كلا از كار افتاده.تو هيچ in app purchase عمل نميكنه.اشكال از كجاست؟
      آيفون ٥ ورژن ios 6.1

نظر

امروز با پست ویژه ای در خدمت شما عزیزان هستیم.همانطور که میدانید برای بازی های iOS هک هایی وجود دارد که سکه زیاد میکنند،شخصیت هارا باز می کنند و … اما این هک ها برای همه ی بازی ها وجود ندارند و هم چنین یافتن هک خوب و مناسب برای بعضی از بازی ها دشوار است.

اما دیگر نگران نباشید.هم اکنون می توانید با iModgame هک ۹۰ درصد بازی ها و هم چنین بیشتر بازی های آنلاین(که قابل هک نیستند) مانند ۸BallPool را به راحتی هک کنید.دقت کنید که هک هایiModgame کاملا متفاوت هستند.به طور مثال هک مربوط به Modern Combat 4 باعث می شود که هیچ وقت گلوله تان تمام نشود و …

iModgame به طور کلی به دو دسته تقسیم می شود:هک های جیلبریکی و هک هایی که نیاز به جیلبریک ندارند.هک بازی های آنلاین معمولا فقط برای دیوایس های جیلبریک موجود است.اما هک های بدون نیاز به جیلبریک iModgame هم بسیار فراوان است.

این نرم افزار هم برای PC و مک و هم چنین دیوایس های iOS ارائه شده از این سورش بگیرید.cydia.imodgame.net

سیستم این نرم افزار به این شکل است که به محض نصب،بازی های نصب شده روی دیوایس شما را شناسایی میکند و هک های مربوط به آن را نشان می دهد.تنها مشکلی که می شود از این نرم افزار گرفت اینست که برای دانلود هک ها باید امتیاز جمع کنید.هک های آن یا ۵۰ امتیازی هستند یا ۱۰۰ امتیازی.

http://www.cultofmac.com/wp-content/...purchases1.jpg

حالا چگونه امتیاز بگیریم؟

وقتی نرم افزا را نصب میکنید باید با استفاده از جیمیل خود وارد شوید.وقتی وارد می شود نرم افزار یک ID به شما می دهد.اگر شما این ID را به دوستتان دهید او می تواند با وارد کردن ID شما هم خودش ۵۰ امتیاز بگیرد و هم به شما ۵۰ امتیاز بدهد!

البته خود نرم افزار امتیاز ها را برای علاقه مندان می فروشد که هر ۱۰۰۰ امتیاز آن برابر با ۱۰ دلار میباشد که التبه فکر نمی کنم نیازی به خرید داشته یاشد!

به طور مثال میتوانید ID بنده هم اضافه کنید و ۵۰ امتیاز بگیرید: 350094

شما فقط یکبار میتونید Thanks کنید!برای امتیاز بیشتر باید بقیه افراد شما را Thanks کنند!
        ویرایش توسط anarin : https://i-phone.ir/forums/member/5903-anarin در ساعت 07-08-2013, 01:20 PM

نظر

درود
          بازی clash of clans هم میشه هک کرد؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط hamed.200626 نمایش پست ها
            درود
            بازی clash of clans هم میشه هک کرد؟؟؟
            تنها يك راه داره و اون هم بگرديد پيدا ميكنيد تو انجمن ؛)

نظر

با سلام.بازی clash of clans هم میشه هک کرد؟
              iOS 7

نظر

از توییک AIPfree استفاده کنید

نظر

درود بر دوستان عزیز
                  میخواستم بدونم راهی برای خرید های داخل بازی perfect kick هست ؟
                  با هیچ کدوم از نرم افزار ها نتونستم اینکار رو بکنم

نظر

برنامه iap unlocker که توی سورس idwaneo هست چیه ؟! کسی نصب کرده ؟

من برنامه localapstpre رو نصب کردم روی خیلی از بازی ها توی ios 7.0.6 کار کرد ! چیز خوبیه.
                    روی اینفینیتی بلد ها کار نکرد.
                    ویرایش توسط Rhodes : https://i-phone.ir/forums/member/43982-rhodes در ساعت 12-03-2014, 08:35 PM

نظر

سلام. من دنبال هک بازی boom Beach هستم هر چقدر که تو اینترنت گشتم نتونستم پیدا کنم.اینجا کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم

نظر

سلام تنها رورش هک بازی clash of clans هک سرور هست که به نظر غیر ممکن میاد - تنها کار تغییر سرور برایه هک هستش برایه این کار سورس Cydia.Myrepospace.com/ProjectPEKKA اد کنید بعد tweak Project PEKKA Server نصب کنید برایه برگشت به سرور supersell tweak اولیو نصب و بعد ریموو کنید به یاد داشته باشید با این هک سرور تغییر میکنه چیزی تو سرور اصلی تغییر نمیکنه

نظر

نوشته اصلی توسط Shahab.ir نمایش پست ها
                          سلام تنها رورش هک بازی clash of clans هک سرور هست که به نظر غیر ممکن میاد - تنها کار تغییر سرور برایه هک هستش برایه این کار سورس Cydia.Myrepospace.com/ProjectPEKKA اد کنید بعد tweak Project PEKKA Server نصب کنید برایه برگشت به سرور supersell tweak اولیو نصب و بعد ریموو کنید به یاد داشته باشید با این هک سرور تغییر میکنه چیزی تو سرور اصلی تغییر نمیکنه
                          یعنی چی سرور تغییر میکنه ؟! لطفا توضیح بدین با نصب این توییک چه اتفاقی میوفته ؟!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Shahab.ir نمایش پست ها
                            دوست عزیز مطلبی اگر بلد هستین کامل ذکر کنید یا منبعی دارین بگین وگرنه بقیه دوستان گمراه نکنید تا اونجایی که من میدونم هیچ راهی برای هک بازی clash of clans نیست کلا بازی هایی که انلاین هستن نمیشه هک کرد

نظر

این کار رو نمیشه هک گفت چون بازی از سرور اصلی جدا میشه و به یه سرور دیگه که هیچ ارزشی نداره وصل میشه و در بازی اصلی هیچ تغییری انجام نمیشه وشما فقط تو سرور مجازی الماس و پول دارید ..و احتمال بن شدن ایدی هم هست

نظر

نوشته اصلی توسط ehsan.ir نمایش پست ها
                                این کار رو نمیشه هک گفت چون بازی از سرور اصلی جدا میشه و به یه سرور دیگه که هیچ ارزشی نداره وصل میشه و در بازی اصلی هیچ تغییری انجام نمیشه وشما فقط تو سرور مجازی الماس و پول دارید ..و احتمال بن شدن ایدی هم هست
                                درسته با این کار از سرور اصلی بازی جدا میشید - لطفا اطلاع نا درست ندید این کار تو سرور به نامه pekka انجام میشه ربطی به بن شدن نداره با نصب این tweak بازی تو سروره دیگه از صفر شروع میشه و برایه برگشتن به حالت قبلsupersell tweak اولیو نصب و بعد ریموو کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X