اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست معرفی برنامه های مفید و پر کاربرد سورس ها برای تازه کارها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام
    من Bitsms 7.4 رو نصب کردم، ولی کرک نبود بعد پاکش کردم از سورس انجمن ورژن 7.3 رو نصب کردم ولی بازم کرک نشد و یه اس ام اس برام اومده که باید لایسنسش رو بخرم چطوری می تونم این مشکل رو حل کنم؟؟

نظر

سلام
      من تاز وارد سیستم ios
      می خواستم بدونم این نرم افزار قابلیت مخفی کردن sms و شماره تلفنها رو هم داره .یعنی اگه sms که شمارشو دادیم امد امد توی باکس اصلی نیاد بلکه وارد این نرم افزار بشه و با پسورد بتونیم اس ها رو ببینم و اون شماره ها رو هم بلاک کنه و اون شماره که زنگ زده در میس کالها نباشه
      همچین برنامه من در سیستم اندروید داشتم الان به دنبال ios هستم

نظر

سلام وخسته نباشید
        فبلا یک تويیکی بود که پسوردهایی را که به wifiتعریف کردی را نشون میداد کسی از دوستان اسم ویا تويیکی مشابه اونو
        میتونه معرفی کنه
        ممنون از لطف دوستان عزیز

- - - - - - - - - -

سلام وخسته نباشید
        فبلا یک تويیکی بود که پسوردهایی را که به wifiتعریف کردی را نشون میداد کسی از دوستان اسم ویا تويیکی مشابه اونو
        میتونه معرفی کنه
        ممنون از لطف دوستان عزیز

نظر

سلام
          یه توپیک میخواستم ک بوسیله اون بتونم تاریخ رو توی قسمت slide to unlock پایین صفه بندازم
          کسی سراغ داره همچین توپیک رو؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط Aamin نمایش پست ها
            سلام
            یه توپیک میخواستم ک بوسیله اون بتونم تاریخ رو توی قسمت slide to unlock پایین صفه بندازم
            کسی سراغ داره همچین توپیک رو؟؟؟؟
            توييك Slider Pro هستش و همچنين Date Silder كه مخصوص اينكار هستش و در سورس ModMyi موجوده.
            .:amgr:.

نظر

با سلام چرا سورس mobile persian در سیدیا اضافه نمیشه و ارور میده ؟
              ویرایش توسط oosin : https://i-phone.ir/forums/member/22-oosin در ساعت 07-01-2014, 02:07 AM

نظر

با سلام. میخواستم بدونم برنامه های سازگار با سایدیا در ios6.1.3 عرضه شده یا نه؟

نظر

نوشته اصلی توسط ghanari2015 نمایش پست ها
                  با سلام. میخواستم بدونم برنامه های سازگار با سایدیا در ios6.1.3 عرضه شده یا نه؟
                  خیلی وقته عرضه شده و اغلب با این ورژن سازگاری دارن!!

Sent from my iPad using Tapatalk
                  .There is no knowledge that is not power

نظر

پس چرا توپیک activator موقع نصبش نوشته های قرمز میده تو برنامه سایدیا

نظر

با عرض سلام و خسته نباشید، من در ios 7 که جدیدا بر روی ایفون 4 خود نصب کردم با مشکلی مواجه شدم و اون اینطور هست که من قطعه jack 3.5 دستگاهم خراب شده و صدا کم و زیاد نمیشود و با کمک silent mode switcher همیشه صدای گوشیم رو فعال نگه میداشتم البته در ios6 ، متاسفانه در ios7 این نرم افزار نصب نمیشه، لطفا به من پیشنهاد بدید چکار کنم

نظر

صبر کنید ..
                      X