اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود ،نصب ، آپدیت برنامه های Cydia ازطریق pc

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام من iphone 3.1.2 unlock factory 3gs دارم که با itunes 9 اپگرید کردم و نرم افزار cydia رابا برنامهblackra1n- rc2 نصب کردم ولی هنگام خاموش روشن کردن دیگه بالا نمیاد و در حالت dfu mode میمونه لطفا راهنمایی کنید مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط yas_6969 نمایش پست ها
      سلام من iphone 3.1.2 unlock factory 3gs دارم که با itunes 9 اپگرید کردم و نرم افزار cydia رابا برنامهblackra1n- rc2 نصب کردم ولی هنگام خاموش روشن کردن دیگه بالا نمیاد و در حالت dfu mode میمونه لطفا راهنمایی کنید مرسی
      1- با حالت dfu مد با فريمور اصلي 3.1.2 ريستور كنيد.
      2- با آيتيونز 9.02 اكتيو و آنلاك كنيد.
      3- با blackra1n RC1 جيلبريك كنيد.

نظر

با تشکر اما با rc1 هنگ میکنه به طوری که اصلا بالا نمییاد حتی علامت سیب ولی یا rc2 میتونم cydia نصب کنم اگر فکر میکنید باید با 9.02 انجام بدم دانلود کنم و انجام بدم

نظر

با تشکر اما با rc1 هنگ میکنه به طوری که اصلا بالا نمییاد حتی علامت سیب ولی یا rc2 میتونم cydia نصب کنم اگر فکر میکنید باید با 9.02 انجام بدم دانلود کنم و انجام بدم
          توی Rc2 این مشکل بود که هنگام روشن خاموش کردن دیگه گوشه بالا نمیومد مگر اینکه دوباره با Blackra1n دوباره بالاش میاوردین.
          حالا میتونید از RC3 استفاده کنید و مشکلتون احتمالا حل میشه.

نظر

سلام یه سوال این autoinstall folder چیه هنگام سینک کردن ؟ من openssh رو دانلود کردم و سینکم میشه ولی بازم برای اینستال تو سیدیا اینترنت میخواد. من اینترنت وایرلس ندارم و می خوام openssh - openssl - mobile installation بریزم . یه سوال دیگه طرز کار با اینستالر چه جوریه مثل سیدیا میمونه؟

نظر

آقا منم این مشکلو داشتم
              اول به ۳.۱.۲ ببر
              بعد با rc3 جیلبریک کنی درست میشه.
              اگه خیلی جدید باشه هر بار که خاموش کنی کامل باید یک بار rc3 رو دوباره ران کنی.
              همین

نظر

سلام دوستان...این cyder واسه 3.1.2 کار میکنه؟؟؟ اگه نمیکنه راه حل بهتر واسه نصب برنامه های cydia به صورت آفلاین چیه؟

نظر

آقا من يك cyder جديد دانلود كردم كه ظاهرا ور*ژن 7.8 است اين هم لينك دانلودش
                  Cyder.rar

نظر

نوشته اصلی توسط x360 نمایش پست ها
                    ببخشید برنامه ها تو cydia میره تو package ولی تو صفحه هیچی نیست
                    این respring چیه ؟
                    2 تا سوال واسم پيش اومده terminal کجاست
                    برنامه خاصی هست آيا!
                    respring چطور کنيم

نظر

نوشته اصلی توسط vchamed نمایش پست ها
                      2 تا سوال واسم پيش اومده terminal کجاست
                      برنامه خاصی هست آيا!
                      respring چطور کنيم
                      ترمينال رو با سرچ كردن توي سايديا ميتوني پيدا كني
                      يكي از مهمترين كاراش (الان) عوض كردن روت پسورد است

براي respring از سايديا winterboard زو نصب كن
                      respring يه چيزي مثل refresh ويندوز است كه رم رو خالي ميكنه

نظر

روستان شرمنده من یک سری سوال دارم..اگه میشه یه توضیح بدین..هر جای هم که اشتباه کردم توضیح بدین ممنون میشم.. من میدونم cydia چی هست و برای چی؟؟ اما 1.cydia به عنوان یک برنامه یعنی APP شناخته میشه ؟اگه اره پس چرا تو appstore وجود نداره برنامه؟؟ 2..ایا بدون جیلبریک کردن میشه این برنامه رو دستی نصب کرد یا حتما جزئی از جیلبریک حساب میشه؟؟ ممنون میشم به این سوالات جواب بدین

نظر

دوست عزیز برای آیفون ۲ نوع برنامه وجود داره
                          ۱- برنامه های app store که توسط برنامه نویس نوشته می شود و توسط اپل تایید می شود . این برنامه ها توانایی دسترسی به فایل های سیستمی رو ندارند

۲-برنامه های cydia
                          که این برنامه ها توسط اپل تایید نشده و نمی شود . این برنامه ها توانایی دست کاری فایل های سیستمی هم دارند

برای نصب سیدیا باید جیلبرک کنید . کلا هدف از جیلبرک نصب سیدیا است
                          i-phone.ir
                          The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

با سپاس فراوان..اما 1 سوال دیگه؟؟ یعنی اکه موبایل جیلبریک نشه و زغیهش نصب نشه..من حتی قاد به فعال کردن sms delivery نیستم....ایا برنامه هست که بشه چنین امکاناتی رو تا حدودی ازش گرفت...
                            ممنون که با صبر و تحمل به پرس من جواب دادین
                            ویرایش توسط shahaviz : https://i-phone.ir/forums/member/17884-shahaviz در ساعت 10-02-2010, 08:00 PM

نظر

نوشته اصلی توسط shahaviz نمایش پست ها
                              با سپاس فراوان..اما 1 سوال دیگه؟؟ یعنی اکه موبایل جیلبریک نشه و زغیهش نصب نشه..من حتی قاد به فعال کردن sms delivery نیستم....ایا برنامه هست که بشه چنین امکاناتی رو تا حدودی ازش گرفت...
                              ممنون که با صبر و تحمل به پرس من جواب دادین
                              خیر باید جیلرک شه

نظر

دوستان عزیز لطفا فایل download رو دوباره up میکنید توی یه سایت خوب

نظر

صبر کنید ..
                                X