اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه هاي سیدیا براي ios 7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط masoud519 نمایش پست ها
    کرک کدوم برنامه خوب کار نمیکنه؟
    Fancy

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Reza.ziaei نمایش پست ها
      Fancy

شما باید اول قسمت global tint رو غیرفعال کنی و بعد تغییرات دلخواهت رو اعمال کنی. شاید اینکارو نکردی.

نظر

• برنامه هاي سیدیا براي ios 7

همچنین بعد از هر تغییر اونو save کنی

نظر

• برنامه هاي سیدیا براي ios 7

نوشته اصلی توسط masoud519 نمایش پست ها
          شما باید اول قسمت global tint رو غیرفعال کنی و بعد تغییرات دلخواهت رو اعمال کنی. شاید اینکارو نکردی.
          ایول این برنامه color keyboard هم داره
          البته فقط تو spolit search

ویرایش توسط Reza.ziaei : https://i-phone.ir/forums/member/75865-reza-ziaei در ساعت 22-01-2014, 12:18 AM

نظر

• دوستان یه سورس سالم برای نصب کرک Miniplayer 3.0.1 میدید ؟ هر چی سورس هست یا 2.3.4 هست یا 3.0.1 خراب

نظر

• با سلام بالاخره یک فونت فارسی عربی سازگار با او اس ۷ اومد به اسم: oshiraw با bytafont 2 نصب کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط armindehnad نمایش پست ها
                با سلام بالاخره یک فونت فارسی عربی سازگار با او اس ۷ اومد به اسم: oshiraw با bytafont 2 نصب کنید
                این فونت فونت فارسی رو تغییر میده یا انگلیسی رو هم تغییر میده ؟! من فقط فونت فارسی شو میخوام میشه ؟!

نظر

با سلام بالاخره یک فونت فارسی عربی سازگار با او اس ۷ اومد به اسم: oshiraw با bytafont 2 نصب کنید
                  فونت های عربی Khalid art, Dima , Rkaa هم با IOS7 ساز گاره

نظر

• من نصب کردم عالی شد اگه ممکنه یه تاپیک در موردی باز کنیم و فونت ها رو معرفی کنیم
                    اینم فونتی که دوستان اشاره کردند

نظر

• سلام
                      دوستان نسخه کرک bitesms هنوز نیومده؟! ، از نسخه تریال که برای تست هست خوشم نمیاد سورس های معروف هنوز برنامرو ندادن یا جایگزین براش نیست؟

نظر

• نمیدونم چه توییکی نصب کردم که آنتن گوشیم هر از گاهی میره!!
                        کسی میدونه راه حالش چیه؟!!
                        قبلش اینجور نبود ها!
                        اصلا نمیدونم چطور این توییک هایی که نصب کردم رو پیدا کنم که پاکشون کنم!

نظر

• نوشته اصلی توسط pishro0o0o نمایش پست ها
                          نمیدونم چه توییکی نصب کردم که آنتن گوشیم هر از گاهی میره!!
                          کسی میدونه راه حالش چیه؟!!
                          قبلش اینجور نبود ها!
                          اصلا نمیدونم چطور این توییک هایی که نصب کردم رو پیدا کنم که پاکشون کنم!
                          اگر خط ایرانسل داری که واسه همه اینجوریه از طرف خود ایرانسل شبکه ها مشکل داره

نظر

• دوستان توييكي ميخوام كه برنامه هاي آيفون در آيپد اير بصورت 2* نشون بده البته قبلا دوستان retinapad , fullforce معرفي كردند كه اولي براي 7 نيومده و دومي هم بصورت درست كار نميكنه ...اينم بگم كه قبل از جيل كردن برنامه هابه صورت 2* باز ميشدند ولي الان ديگه نه!!!؟؟؟؟؟

نظر

سلام
                              دقیقا این فونت فقط یه روز تو سیدیا بود منم اشتباه کردم پاکش کردم دوباره نصبش کنم، دیگه تو modmyi نیست کسی پکیج دبش رو نداره ؟

نظر

• دوستان توییک folder enhancer برای ورزن 7 اپدیت شده و نسخه سالم کرک شده رو می تونید از سورس insanelyi نصب کنید
                                همونطور که میدونید این با این توییک تو نسخه جدید می تونید صفحات فولدر و تعداد ایکون های اونو افزایش بدید. البته اینم بگم هرچند تو ios 7 فولدرها نامحدود شده ولی بازم فکر میکنم نصب folder enhancer و استفاده از اون خالی از لطف نباشه

نظر

صبر کنید ..
                                X