اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش تصویری بکاپ گرفتن از فایل های deb

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش تصویری بکاپ گرفتن از فایل های deb

سلام دوستان
    شاید شما هم پکیج های زیادی نصب می کنید و بعد از هر ریستور دوباره همه ی پکیج های مورد نیازتون رو دوباره نصب می کنید...
    توی این تاپیک 3 روش از بکاپ گرفتن از پکیج های سیدیا رو آموزش میدهم!

روش اول:

اگر فقط از 1 پکیج یا تعداد کمی از فایل ها بکاپ بگیرید از این روش استفاده کنید
    مواد مورد نیاز:
    1-دیوایس جیلبریک شده! :دی
    2- مک یا پی سی
    3-برنامه ی ifunbox یا هر برنامه ی دیگر مانند iTools-iphone explorer-......
    لینک دانلود برنامه ی ifunbox:

برای pc از سایت اصلی:
    برای mac از سایت اصلی:

برای دانلود فیلم آموزشی این برنامه به تاپیک http://www.i-phone.ir/forums/thread81581.html مراجعه کنید!

1-خب گوشی خود را به کامپیوتر وصل کنید
    2-برنامه ی مورد نظر (در این آموزش از ifunbox استفاده می شود) را باز کنید
    3-روی "Raw File System" کلیک کنید

و به مسیر زیر بروید
    کد:
    var/cache/apt/archives

4- گوشی خود را از طریق وای فای به اینترنت وصل کنید و سیدیا را باز کنید، سپس برنامه ای رو که می خواهید از فایل دب آن بکاپ بگیرید رو باز کنید،روی گزینه ی modify و سپس روی Reinstall رو بزنید و صبر کنید تا دوباره نصب کند،
    به هیچ وجه روی Reboot device یا Return to Cydia یا Restart SpringBoard نزنید!!!! چون با زدن فایل های موقت پاک می شوند!

5- در ifunbox روی refresh کلیک کنید، تا فایل deb برنامه ی مورد نظر ظاهر شود. آن فایل را روی دسکتاپ خود کپی کنید!

روش دوم:

با استفاده از برنامه ی Cyder
    لینک مستقیم دانلود این برنامه :Cyder2.zip
    برنامه را دانلود کنید، نصب کنید(هنگام نصب برنامه های غیر مورد نیاز می توانید روی decline کلیک کنید)
    یک فولدر روی دسکتاپ ایجاد می شود و برنامه در آن قرار می گیرد.
    برنامه را باز کنید و آیفون خود را وصل کنید.

متاسفانه در حال حاضر قادر به نصب این برنامه نمی باشم ولی قبلا از این روش جواب گرفتم، برای همین یک فیلم آموزشی از یـــو تـــیـــو ب دانلود و آپلود کردم تا از آن استفاده کنید.
    در این ویدیو چگونه از سورس ها و بکیج ها بکاپ بگیرید و آنها را نصب کنید!
    لینک دانلود از مدیافایر با حجم 8 مگابایت:

روش سوم:

شاید این روش راحترین روش باشد، این برنامه با نام PkgBackup که در سورس bigboss با قیمت 9.99$ قرار دارد را می توانید بخرید یا از سورس های دیگر کرک شده نصب کنید، این برنامه از پکیج های نصب شده در گوشی خود را به صورت اتوماتیک بکاپ می گیرد و با بکاپ گیری با استفاده از آیتونز (در بکاپ اصلی آیتونز) قرار می گیرد، شما می توانید بعد از ریستور از این برنامه استفاده کنید و همه ی پکیج های خود را ریستور کنید!

آپدیت: دوستان اطلاعات بیشتر درباره ی این برنامه:PkgBackup · Cydia

آموزش تصویری کامل از نحوه ی استفاده از این برنامه:PKGBackup Tutorial – How To Backup And Restore Your Jailbreak Apps, Settings, and Preferences

این برنامه در سورس بزرگ انجمن قرار دارد!
    آدرس سورس انجمن: cydia.i-phone.ir

موفق باشید!
    هر سوالی هم بود در خدمت هستم!
    ویرایش توسط erikonem : https://i-phone.ir/forums/member/45448-erikonem در ساعت 01-03-2013, 04:17 PM

کسی تاحالا pkgbackup رو تست کرده؟قبلا یادمه کرک شدشو رو 4.3.3 نصب کرده بودم ولی جواب نداد.

نظر

نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
      کسی تاحالا pkgbackup رو تست کرده؟قبلا یادمه کرک شدشو رو 4.3.3 نصب کرده بودم ولی جواب نداد.
      جواب 10000 % ميدهد فقط بعد از ريستور و جيلبريك دوباره بايد اين برنامه را از سيديا نصب كنيد و روي گزينه ريستور بزنيد تا همي پكيج هايتان بر گردند

- - - - - - - - - -

جواب 10000 % ميدهد فقط بعد از ريستور و جيلبريك دوباره بايد اين برنامه را از سيديا نصب كنيد و روي گزينه ريستور بزنيد تا همي پكيج هايتان بر گردند

نظر

همون طور که ahmadjoon گفنتد نسخه ی اصلی 100% جواب می دهد، نسخه ی کرک شده به احتمال زیاد...!

نظر

نوشته اصلی توسط erikonem نمایش پست ها
          همون طور که ahmadjoon گفنتد نسخه ی اصلی 100% جواب می دهد، نسخه ی کرک شده به احتمال زیاد...!
          نسخه اصلی رو که میدونم.ولی کرک شده رو میخواستم بپرسم کسی اگه جواب گرفتنه بگه از کدوم سورس دانلود کرده؟

نظر

نسخه اصلی رو که میدونم.ولی کرک شده رو میخواستم بپرسم کسی اگه جواب گرفتنه بگه از کدوم سورس دانلود کرده؟
            همون طور که توی آخر پست 1 نوشتم این برنامه روی سورس انجمن موجود هستش، می توانید نصب و استفاده کنید!

نظر

نوشته اصلی توسط erikonem نمایش پست ها
              همون طور که توی آخر پست 1 نوشتم این برنامه روی سورس انجمن موجود هستش، می توانید نصب و استفاده کنید!
              سورسهای ایرانی هیچ وقت آپدیت نیستن.لطفا یه سورس خارجی که تست شده باشه بدین.

نظر

سورسهای ایرانی هیچ وقت آپدیت نیستن.لطفا یه سورس خارجی که تست شده باشه بدین.
                آخرین ورژن 5.3.2 هستش، توی سورس انجمن 5.1.6 هستش ولی یه نظر من قابل اطمینان ترین هستش
                یه سرچ کردم هیچ کدوم از سورس های خارجی نسخه آخر نداشتن، یکی دو تا پیدا کردم که قابل اطمینان نیستند

نظر

صبر کنید ..
                X