اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش حل مشکل crash کردن ibooks بعد از جلبرک در os 5.0.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام،
    ببخشید ولی من بخاطر اینکه سرعت اینترنت روی گوشیم خیلی پایینه نتونستم iBooks Fix for IOS 5 رو دانلود کنم!
    خواستم ببینم فایل Deb وجود نداره؟!

نظر

نمیدونم چرا وسط نصب ibooks fix for ios 5 ارور میده...!
      ویرایش توسط amir.reza : https://i-phone.ir/forums/member/74271-amir-reza در ساعت 08-01-2012, 12:43 PM

نظر

نوشته اصلی توسط omidr65 نمایش پست ها
        سلام،
        ببخشید ولی من بخاطر اینکه سرعت اینترنت روی گوشیم خیلی پایینه نتونستم iBooks Fix for IOS 5 رو دانلود کنم!
        خواستم ببینم فایل Deb وجود نداره؟!
        همش Hash Sum Missmatch میده!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط omidr65 نمایش پست ها
          همش hash sum missmatch میده!!!!
          کارهای زیر را بکن امیدوارم مشکل حل شه
          ۱-صبر کن فردا تست کن (الان اینترنت کشور مشکل داره)

۲-سورس را پاک کن و دوباره اضافه کن

۳-از ف......رشکن استفاده کن
          ویرایش توسط m.h : https://i-phone.ir/forums/member/35476-m-h در ساعت 08-01-2012, 08:16 PM

نظر

دوستان من این مشکل رو داشتم ،
            1.5 رو به صورت اورجینال از Itunes دانلود کردم نصب کردم ، واردش نشدم و کتابی هم توش نریختم .
            سپس به سیدیا رفته و برنامه iBooks Fix 2 رو نصب کردم و کتاب هارو ریختم و وارد iBooks شدم و هیچ مشکلی ندارم تا الان

نظر

من بعد اینکه ibooks fix2 نصب کردم اول به ظاهر درست شد اما بعدش با همه کتابا و پی دی اف ها سینک نمیشد. اما نکته جالبش اینجاست که ایکون ibooks مثل اپلیکیشن های اصلی اپل قابل حذف شدن نیست!! چکار کنم که بتونم پاکش کنم و دوباره نصبش کنم؟! ibooks fix2 پاک کردم تغییری نکرد

نظر

نوشته اصلی توسط amiriphon نمایش پست ها
                من بعد اینکه ibooks fix2 نصب کردم اول به ظاهر درست شد اما بعدش با همه کتابا و پی دی اف ها سینک نمیشد. اما نکته جالبش اینجاست که ایکون ibooks مثل اپلیکیشن های اصلی اپل قابل حذف شدن نیست!! چکار کنم که بتونم پاکش کنم و دوباره نصبش کنم؟! ibooks fix2 پاک کردم تغییری نکرد
                از برنامه ifunbox میتونید حذف کنید

نظر

دوستانی که میگن نمیشه بعد اینکار sync کرد من همین الان چندین pdf و کتاب ibook داخل گوشی ریختم و مشکلی نبود. ( با همان روش پست اول )

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

اگه میشه یه نفر فایل دب رو اپلود کته . من هر راهی تو اینترنت بوده رو رفتم حتی ورژن 1 همین برنامه رو هم از سایدیا گرفتم.درست نشد!!!

نظر

چرا کسی کمک نمیکنه؟ یکی فایل دب میذاره بی زحمت؟ دانلود نمیشه اقا نمیشه!

خیلی سعی کردم که بفهمن اما همشون می خندیدن
                      (چارلی چاپلین)

نظر

ضمن تشکر از روش پیشنهادیت ibook رو بدون مشکل و کرش نصب کردم و توی سینک هم هیچ مشکلی نداشت بعد ده جلد شاهنامه انجمن رو منتقل کردم به ibook گوشیم ولی هیچ خبری ازشون نیست,ممنون میشم بتونید راهنماییم کنید/.

نظر

البته الان با ورژن جدید رد اسنو 0.9.10b4 بدون نیاز به این روش و فقط با جیلبرک مجدد میشه ورژن جدید ibooks 2 رو بدون مشکل داشت. فقط کافیه با این ورژن دوباره جیلبرک کنیند. من تست کردم و آیبوکز۲ رو بدون مشکل دارم

نظر

آقا من بدون مشکل این ibooks2رو داشتم
                            اون برنامه ی ibooks fix2رو نصب کردم حالا فقط 1آیکون ibooks دارم که اونم تا میرم تو میپره بیرون
                            حالا نمیتونم برنامرو پاک کنم مثل برنامه های سایدیا شده ولی وقتی از سایدیا اون برنامه ی ibooks fix2رو پاک کردم اون آیکون پاک نشد و الان نه میتونم برم تو برنامه نه میتونم پاکش کنم
                            لطفا کمک کنید

نظر

برید تو سیف مود و برنامه رو پاک کنید

با sb setting میتونید برید

نظر

نوشته اصلی توسط ipadama نمایش پست ها
                                برید تو سیف مود و برنامه رو پاک کنید

با sb setting میتونید برید
                                چجوری می تونم این کارو بکنم
                                میشه یکم توضیح بدید

نظر

صبر کنید ..