اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

رفع مشکل بعضی از ارورهای سیدیا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ben نمایش پست ها
    دوستان کسی نمیدونه این پیغام یعنی چی
    منظورش اینه که داره چند تا آپدیت خیلی مهم انجام میده و گفته چند ساعت دیگه برگردید

نظر

• آقا من حواسم نبود فولدر partial رو پاک کردم cydia دیگه سورس نمیاره و نمیتونه add کنه میگه missing folder partial....حالا باید چیکار کنم؟؟؟؟؟

نظر

• از وقتی سیدیا اپدیت کردم هر بار که سیدیا رو باز میکنم درهنگام آپدیت با این صفحه روبرو میشم و این صفحه میاد! چیکار باید کرد؟

نظر

• من مشكل alireza honda را دارم كسي نيست جواب بده

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza honda نمایش پست ها
            از وقتی سیدیا اپدیت کردم هر بار که سیدیا رو باز میکنم درهنگام آپدیت با این صفحه روبرو میشم و این صفحه میاد! چیکار باید کرد؟

نوشته اصلی توسط sh_khoei نمایش پست ها
            من مشكل alireza honda را دارم كسي نيست جواب بده
            به قسمت changes برید و refresh کنید و اصلا cancel نکنید معمولا حل میشه مشکلتون

نظر

• مشكل من حل نشد هرچي ميزنم دوباره همون مشكل رو ميده
              بعد تو changes دو فايل نياز به upgrades دارن كه همين جوري موندن اصلا نميرن اپديت كه ميكنم تموم ميشه و ميگه ريلود اسپرينگ بكن كه دو باره نياز به اپديت شدن دارن
              ویرایش توسط sh_khoei : https://i-phone.ir/forums/member/11415-sh_khoei در ساعت 01-04-2011, 01:51 AM

نظر

• چون ساختار cydia عوض شده نوع پیغام هاش هم کمی فرق کرده ؛ بعضی اوقات نمی تونه اطلاعات سورس رو دریافت کنه که این طوری نشون میده ؛ محل نذارید ادامه بدید.

نظر

• من هم همین مشکل رو پیدا کردم
                  از وقتی سیدیا آپدیت شده با سورس انجمن مشکل دارم
                  نه آپدیت میشه
                  نه برنامه از توش میتونم نصب کنم
                  در ضمن مدل سیگنال موبایلم رو هم عوض کرده به جای شکل آنتن عدد میده (این از همه چیز بیشتر رو اعصابم رفته)

البته روی سیگنال که کلیک می کنم شکلش عوض میشه ولی به صورت پیش فرض روی عدد هست
                  لطفاً راهنمایی بفرمایید

نظر

• این مشکل رو توی سایتهای مختلف پرسیدم وهر کسی یه جواب میده !مثلا یکی میگفت فلان سورس ای پی سورسش رو عوض کرده و باید ای پی مودم رو تنطییم کنیم!که اصلا اینو من قبول ندارم به نظر منم همونطور که اقا رضا گفتند: چون ساختار cydia عوض شده نوع پیغام هاش هم کمی فرق کرده و بعضی اوقات نمی تونه اطلاعات سورس رو دریافت کنه که این طوری نشون میده و مشکلی بوجود نمیارن وبهتره محل نذارید و مشکل sh_khoei هم اون دو فایل رو از سورس قبلی حذف کن و از سورس دیگه نصب کن درست میشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط amiry65 نمایش پست ها
                      من هم همین مشکل رو پیدا کردم
                      از وقتی سیدیا آپدیت شده با سورس انجمن مشکل دارم
                      نه آپدیت میشه
                      نه برنامه از توش میتونم نصب کنم
                      در ضمن مدل سیگنال موبایلم رو هم عوض کرده به جای شکل آنتن عدد میده (این از همه چیز بیشتر رو اعصابم رفته)

البته روی سیگنال که کلیک می کنم شکلش عوض میشه ولی به صورت پیش فرض روی عدد هست
                      لطفاً راهنمایی بفرمایید
                      این مشکل موقتی هست به زودی درست میشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط Professional نمایش پست ها
                        این مشکل موقتی هست به زودی درست میشه.
                        آقا این مشکل کی قراره حل بشه؟مشکله cydiaهستش یا سورس ها؟چرا سورسی اضافه نمیشه؟چرا چیزی دانلود نمیشه؟
                        (البته بعد آپدیت سایدیا این مشکلات پیش اومد)

نظر

• من این 12 صفحه رو مطالعه کردم ولی نتونستم مشکلی سیدیا رو حل کنم قبل از اینکه ریستور کنم خیلی خوب بود ولی آلان با همون ورژن همش از این اخطارها میده .
                          ممنون میشم به منم جواب بدین باید چکار کنم ؟
                          ویرایش توسط hamidsed : https://i-phone.ir/forums/member/27358-hamidsed در ساعت 07-05-2011, 09:03 PM

نظر

• دوستان معذرت میخوام سیدیای من چند روزیه این ارور رو میده و نمیزاره چیزی ازش دانلود کنم ممنون میشم کمکم کنید
                            i wasnt able to locate file for the sandcastle package this might mean you need to manually fix this package

ممنونم جواب بدید
                            صفحه قبل هم سوالی کردم که جواب ندادید
                            ممنون میشم راهنماییم کنید من begineer هستم

نظر

• بعد از جیلبریک همه چیز خوب بود و سایدیا درست کار میکرد اما الان نمیتونم باهاش سورس اد کنم یا اپلیکیشن نصب کنم همش هم یه ارور میده:
                              trying to overwrite '/usr/bin/patchsync',which is also in package us.hackulo.appsync40plus
                              sub-process/usr/bin/dpkg returned an error code(1)

الان نه میتونم چیزی با آپد نصب کنم نه کامپیوتر چون ارور 800800 رو میده درحالیکه من همون اول appsync رو نصب کردم(اما آیکونش تو منو نیومد)
                              موقع رفرش در changes هم همین اروری که دوستان گفتن بوجود میاد

چکار کنم؟

نظر

• دوستان من cydia یک آقفون 4 را با توجه به برخی از دستورات دوستان خراب کردم و قبل از خراب شدن کلی مشکل داشت ولی با نصب نسخه جدید آن که در لینک زیر قرار دادم هم برنامه دوباره فعال شد و هم تمامی ایرادهای قبلی از بین رفت .

http://www.mediafire.com/?owcq9kni5ifhv1x

نظر

صبر کنید ..
                                X