اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط CR9 نمایش پست ها
    سلام آقا من برنامه ی AquaBoard رو نصب کردم الان دیگه هر برنامه ای که وابسته به نت و wifiه کار نمیکنه حتی نمیتونم از cydia ریمووش کنم چون cydia هم کار نمیکنه. یعنی refresh میزنی میگه The host unreachable .
    حالا چیکار کنم اساتید لطفا بجز ریستور یه راهی چیزی پیشنهاد بدن . ممنون
    ( مشخصات: iPhone4S version 5.0.1 )

- - - - - - - - - -

سلام آقا من برنامه ی AquaBoard رو نصب کردم الان دیگه هر برنامه ای که وابسته به نت و wifiه کار نمیکنه حتی نمیتونم از cydia ریمووش کنم چون cydia هم کار نمیکنه. یعنی refresh میزنی میگه The host unreachable .
    حالا چیکار کنم اساتید لطفا بجز ریستور یه راهی چیزی پیشنهاد بدن . ممنون
    ( مشخصات: iPhone4S version 5.0.1 )
    دوست عزیز با رفرش چه کار داری برو منیج و پاک اش کن.

نظر

• خوب میگم نمیشه . modify رو میزنم بعد remove بعد میره رو یه صفحه ی سفید وامیسه

نظر

خوب میگم نمیشه . modify رو میزنم بعد remove بعد میره رو یه صفحه ی سفید وامیسه
        میشه عکس بگذارید؟؟؟

چون اگه من درست حدس بزنم برای سرعت اینترنت تونه !

حالا اگه امکان اش هست یه اسکرین شات بگذارید تا راهنمایی تون کنم

نظر

• جالبه بعد از چند بار خاموش روشن کردن سافاری و سیدیا و.. درست شدن نمیدونم مشکل از کجا بود
          ممنون بابت زحمتاتون دوست عزیز

نظر

جالبه بعد از چند بار خاموش روشن کردن سافاری و سیدیا و.. درست شدن نمیدونم مشکل از کجا بود
            ممنون بابت زحمتاتون دوست عزیز
            شما تو سیف مود تست کن
            روش:اول گوشی را خاموش کنید سپس روشن کنید و دکمه + (زیاد کردن صدا) رو نگه دارید و صبر کنید تا گوشی بالا بیاد بعد که اومد همه ی برنامه های سیدیا غیرفعال می شه و تست کنید ببینید پاک می شه ؟؟

اما به نظرم مشکل از جای دیگه , منم همین برنامه رو نصب کردم به صورت کرک اما همچین مشکلی ندارم و بقیه چیز ها رو چک کنید

- - - - - - - - - -

راستی خیلی ممنون که اومدید اینجا!

نظر

• نوشته اصلی توسط Ipooya نمایش پست ها
              شما تو سیف مود تست کن
              روش:اول گوشی را خاموش کنید سپس روشن کنید و دکمه + (زیاد کردن صدا) رو نگه دارید و صبر کنید تا گوشی بالا بیاد بعد که اومد همه ی برنامه های سیدیا غیرفعال می شه و تست کنید ببینید پاک می شه ؟؟

اما به نظرم مشکل از جای دیگه , منم همین برنامه رو نصب کردم به صورت کرک اما همچین مشکلی ندارم و بقیه چیز ها رو چک کنید

- - - - - - - - - -

راستی خیلی ممنون که اومدید اینجا!
              خواهش میکنم !!
              فعلا که حل شد سیدیا درست شد پاکش نمیکنم چون برنامه ی قشنگیه. اما یه باگایی داره که فکر کنم راه حلش ریبوت دیوایسه. مرسی

نظر

خواهش میکنم !!
                فعلا که حل شد سیدیا درست شد پاکش نمیکنم چون برنامه ی قشنگیه. اما یه باگایی داره که فکر کنم راه حلش ریبوت دیوایسه. مرسی
                دوست گلم پاکش کن اون کار به ضرره دیوایست هست اما به نظر من از یه سورس دیگه بگیر حالا که نمی خوایی پاک کنی گاها این کار جواب میده

نظر

• دوستان من یه مشکل دلرم اگر میشه راهنمایی کنید
                  من یه برنامه را از سورس های مختلف توی سایدیا اوروم ولی هر ورژن اون را نصب میکنم ایکون برنامه توی صفحه نمیاد و برنامه هم مشکلی نداره ولی نمیدونم چرا ایکون اون نیاد.
                  مشکل دیگه این هست که هر برنامه از که از توی app store نصب میکنم ایکون برنامه میاد توی صفحه و روی اون نوشته waiting ولی هیچ تغییری نمیکنه.ممنون میشم راهنمایی کنید.

نظر

• سوالات و مشکلات Cydia

نوشته اصلی توسط amir_i3ppc نمایش پست ها
                    دوستان من یه مشکل دلرم اگر میشه راهنمایی کنید
                    من یه برنامه را از سورس های مختلف توی سایدیا اوروم ولی هر ورژن اون را نصب میکنم ایکون برنامه توی صفحه نمیاد و برنامه هم مشکلی نداره ولی نمیدونم چرا ایکون اون نیاد.
                    مشکل دیگه این هست که هر برنامه از که از توی app store نصب میکنم ایکون برنامه میاد توی صفحه و روی اون نوشته waiting ولی هیچ تغییری نمیکنه.ممنون میشم راهنمایی کنید.
                    دوست عزيز همه توييك هايي كه از سيديا نصب مي كنيد نمي ياد آيكون اون رو اسپرينگ بورد نمي ياد و در بخش پايين ستينگ مي آيد
                    اون ديگه به اينترنت اتون بستگي داره و از *** استفاده كنيد

Sent from iPhone10 using Tapatalk

نظر

• ممنون از پاسختون
                      سوال دیگه این هست که وقتی ایپد جدید را که فریمور اون ۵.۱.۱ هست و جیلبریک شده را ریست کامل بدیم بالا نیاد و نیاز یه ریستور داره ؟ یه این مشکل دیگه توی این نسخه حل شده؟
                      و اگر نمیاد راهی هست که با وجود این که جیلبریک شده ریست کامل بدیم و نیاز یه ریستور نباشه؟

- - - - - - - - - -

ممنون از پاسختون
                      سوال دیگه این هست که وقتی ایپد جدید را که فریمور اون ۵.۱.۱ هست و جیلبریک شده را ریست کامل بدیم بالا نیاد و نیاز یه ریستور داره ؟ یه این مشکل دیگه توی این نسخه حل شده؟
                      و اگر نمیاد راهی هست که با وجود این که جیلبریک شده ریست کامل بدیم و نیاز یه ریستور نباشه؟

نظر

• این مشکل نیست دوست عزیز با جیلبریک کردن شما فایل های سیستمی رو تغییر میدی که این اتفاق موقع رست میفته..

نظر

• سلام
                          من ورژنم 4.3.1 هر کاری می کنم سورس اد نمیشه ارور میده time out قبلا خیلی راحت انجام می شد دلیلش چی می تونه باشه؟

نظر

• Re: سوالات و مشکلات Cydia

نوشته اصلی توسط فرشته تیموری نمایش پست ها
                            سلام
                            من ورژنم 4.3.1 هر کاری می کنم سورس اد نمیشه ارور میده time out قبلا خیلی راحت انجام می شد دلیلش چی می تونه باشه؟
                            برای یک بار به چیز p ان وصل شید و سورس رو اد کنید دفعه های دیگه نمیخواد
                            یا از ادرس سورس مطمین بشید

send from my HTC one x using tapatalk 2
                            Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• سلام
                              دوستان خسته نباشید من ای اس او 6 را نصب کردم و حالا می خوام سیدیا را نصب کنم چگونه این کار امکان پذیره اگر کسی می دونه راهنمایی کنید.
                              ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط صفدر حسین نمایش پست ها
                                سلام
                                دوستان خسته نباشید من ای اس او 6 را نصب کردم و حالا می خوام سیدیا را نصب کنم چگونه این کار امکان پذیره اگر کسی می دونه راهنمایی کنید.
                                ممنون
                                اگر دارای دیوایس A4 به پایین هستید از این تاپیک استفاده کنید:
                                http://www.i-phone.ir/forums/thread74478.html

نظر

صبر کنید ..
                                X