اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام
    هنگام نصب برنامه ارور :subprocess post-installation script returned error exit status 1
    و بعدش : sub process/usr/bin/apkg returned an erorr code (1
    لطفا راهنمایی کنید

نظر

• سلام
      من یه 4اس دارم جلبرک کردم
      ولی وقتی هر برنامه ای رو از سیدیا نصب می کنم، باز می کنم می ندازتم بیرون چرا
      ویرایش توسط nabeel : https://i-phone.ir/forums/member/86355-nabeel در ساعت 20-07-2012, 01:41 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط nabeel نمایش پست ها
        سلام
        من یه 4اس دارم جلبرک کردم
        ولی وقتی هر برنامه ای رو از سیدیا نصب می کنم، باز می کنم می ندازتم بیرون چرا
        مثلا چه برنامه اي؟ از برنامه سيديا مندازدتون بيرون ؟ يا از برنامه هاي خود گوشيكه با آيتونز سينك كردين ؟

نظر

• باسلام،چطور می تونم توییک های نصب شده cydia رو حذف کنم؟cydelete هم نصب کردم اما ظاهراً فقط بابت ipa هست

نظر

• نوشته اصلی توسط enrick نمایش پست ها
            باسلام،چطور می تونم توییک های نصب شده cydia رو حذف کنم؟cydelete هم نصب کردم اما ظاهراً فقط بابت ipa هست
            سیدیا را باز کنید. به قسمت manage و packages بروید وفایلتون را حذف کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط navidmac نمایش پست ها
              سیدیا را باز کنید. به قسمت manage و packages بروید وفایلتون را حذف کنید.
              ممنون،اینجا یه سری توییک هست که من نصبشون نکردم،دلیلش چیه؟یعنی بعد از جیل بصورت خودکار اضافه میشه؟

نظر

ممنون،اینجا یه سری توییک هست که من نصبشون نکردم،دلیلش چیه؟یعنی بعد از جیل بصورت خودکار اضافه میشه؟
                بله .

نظر

اون ها رو به هيچ وجه پاك نكنيد . به جيلبريكتون آسيب ميرسه . حتي ممكنه مجبور به ريستور شيد .

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                    مثلا چه برنامه اي؟ از برنامه سيديا مندازدتون بيرون ؟ يا از برنامه هاي خود گوشيكه با آيتونز سينك كردين ؟
                    هر برنامه ای که با سیدیا نصب کردم مثلا ilog هیچ مشکلی باامکانات یا برنامه های دیگه گوشی ندارم

نظر

• نوشته اصلی توسط nabeel نمایش پست ها

هر برنامه ای که با سیدیا نصب کردم مثلا ilog هیچ مشکلی باامکانات یا برنامه های دیگه گوشی ندارم
                      مشكلتون رو توو يه تاپيك پيگيري كنيد

نظر

• سلام
                        من udid faker رو نصب کنم فقط برای یک برنامه میخوام
                        برای برنامه هایی که از سیدیا خریدم مشکلی ایجاد میکنه؟
                        این برنامه on و off داره؟
                        برای برنامه های دیگه چی؟

برنامه ها باید بسته باشن؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان . من چندتا lock screen از سیدیا گرفتم . اما نمیدونم کجا رفتن . پیداشون نکردم . اگه میشه کمکم کنید .

نظر

• SALAM Man taze jail break kardam baram cydia rikht az kojash mishe barname dl konam?

نظر

• نوشته اصلی توسط amirap نمایش پست ها
                              salam man taze jail break kardam baram cydia rikht az kojash mishe barname dl konam?
                              دوست عزيز قبل از هر چيزي بايد به اين نكته توجه داشته باشيد كه اينجا يه انجمن فارسي هست و بايد طبق قوانينش فارسي تايپ كنيد

منظورتون از برنامه چيه؟ چه برنامه هايي ميخواين دانلود كنيد ؟ منظورتون برنامه هاي سيدياست يا بازي و ... ؟*

نظر

• اخه کیبوردم فارسی نداره!
                                بازی و برنامه

نظر

صبر کنید ..
                                X