اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اول به روی ساعت آیفون بزنید تا Restart بشه بعد هم وارد cydia بشید و آخرین برنامه ایی رو که نصب کردید پاک کنید

اگر هم نشد mobile substrate رو پاک کنید
    Rest in peace Steve
    Do What You Love
    Steve Jobs

نظر

• نوشته اصلی توسط Red Boy نمایش پست ها
      اول به روی ساعت آیفون بزنید تا Restart بشه بعد هم وارد cydia بشید و آخرین برنامه ایی رو که نصب کردید پاک کنید

اگر هم نشد mobile substrate رو پاک کنید

mobile substaret رو پاک کردم حالا انتنم رفته!! mtn irancell رو کنار انتنم نمیزنه!!!

نظر

• نمیشه از اطلاعات سایدیا بک آپ گرفت که هر دفعه ریستور میکنیم گوشیو نخوایم دوباره همه سورسا و برنامه ها رو نصب کنیم ؟! البته برنامه iBye رو نصب کردم ولی وقتی backup یا restore رو میزنم هیچ اتفاقی نمی افته !

نظر

• نوشته اصلی توسط nomad_609 نمایش پست ها
          نمیشه از اطلاعات سایدیا بک آپ گرفت که هر دفعه ریستور میکنیم گوشیو نخوایم دوباره همه سورسا و برنامه ها رو نصب کنیم ؟! البته برنامه iBye رو نصب کردم ولی وقتی backup یا restore رو میزنم هیچ اتفاقی نمی افته !
          از BackToDeb استفاده کن
          از حدود نود درصد پکیج های سیدیا بکاپ میتونه بگیره.

Tapatalking...

نظر

• دوستان من برنامه wiki2touch رو (برای خواندن فایلهای ویکی پدیا) از سورس bigboos نصب کردم و علامت تیکش رو هم که یعنی نصب شده توی سیدیا زده منتهی برنامه توی منوها نیست سرچ هم کردم پیداش نکردم یعنی نصب شده ولی توی صفحه نمیاد حتی دوبار هم reinstall کردم.مشکل از کجاست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ttr نمایش پست ها
              دوستان من برنامه wiki2touch رو (برای خواندن فایلهای ویکی پدیا) از سورس bigboos نصب کردم و علامت تیکش رو هم که یعنی نصب شده توی سیدیا زده منتهی برنامه توی منوها نیست سرچ هم کردم پیداش نکردم یعنی نصب شده ولی توی صفحه نمیاد حتی دوبار هم reinstall کردم.مشکل از کجاست؟

نظر

• گوشیم 3G هست
                از دیروز گوشیم رو ریستور کردم به os 3.1.3 با Spirit جیبرلیک کردم
                بعد بردم رو 4.0 و با redsn0w جیبرلیک کردم
                هر بار که به صفحه Cydia اومدم این ارور میده و نمیتونم چیزی از روش نصب کنم
                مشکل از چیه چی کارش کنم

نظر

• از وصل بودن گوشي به اينترنت اطمينان حاصل كرده و سيديا را كه باز ميكنيد بگذاريد اپديت كامل بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط arash-1 نمایش پست ها
                    از وصل بودن گوشي به اينترنت اطمينان حاصل كرده و سيديا را كه باز ميكنيد بگذاريد اپديت كامل بشه
                    هر دو کا رو انجام دادم
                    به اینترنتم وصلم

نظر

• نوشته اصلی توسط mpeg نمایش پست ها
                      گوشیم 3G هست
                      از دیروز گوشیم رو ریستور کردم به os 3.1.3 با Spirit جیبرلیک کردم
                      بعد بردم رو 4.0 و با redsn0w جیبرلیک کردم
                      هر بار که به صفحه Cydia اومدم این ارور میده و نمیتونم چیزی از روش نصب کنم
                      مشکل از چیه چی کارش کنم
                      وارد قسمت Settings/General/Rest/ بشید
                      و reset Network Settings رو کلیک کنید و دوباره چک کنید

نظر

• هیچ فرقی نکرد
                        در ضمن من رو هردو فریمور که گفتم مشکل داشتم
                        هم 3.1.3 هم 4.0

نظر

• دوستان من هم اکنون یه مشکلی پیدا کردم با سایدیا.
                          لیست سورس ها و پکیج ها رو نشون نمیده
                          چیکار کنم؟
                          آهان اینم بگم دستگام ipod touch جدید, ورژن 4.1
                          ویرایش توسط oxin : https://i-phone.ir/forums/member/40987-oxin در ساعت 09-05-2011, 05:52 PM

نظر

• يك بار سيديا را كه باز ميكنيد بگذاريد اپديت بشه بعد از سورس هاي موجود استفاده كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط mpeg نمایش پست ها
                              هیچ فرقی نکرد
                              در ضمن من رو هردو فریمور که گفتم مشکل داشتم
                              هم 3.1.3 هم 4.0
                              دوست عزيز براي راحتي ميتونيد يك بار به 4.0 ريستور كنيد وبعد جيلبريك بعد سيديا را باز كنيد بگذاريد اپديت كامل بشه / با اين كار ميتونيد سيديا سالم وبدون نقص داشته باشيد

نظر

• سلام
                                وقتی میخوام یه سورت جدید تو سدیا نصب کنم این ارورو میده با همچین تیتری

Did not Fin Repository

مشکل چیه؟

ویرایش توسط daviditnet : https://i-phone.ir/forums/member/38369-daviditnet در ساعت 09-05-2011, 11:50 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X