اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان یه سوال من یه آیپدا را جیلبریک کردم و سایدیا را هم نصب کردم ولی اون بالای سایدیا هیچ shsh را ننوشته یعنی هیچ shsh ذخیره نکرده ؟ چیکارش کنم؟
    دوم اینکه من رفتم آیپادم را به روش tethered با رد اسنو جیبریک کنم (ورژن 4.2.1)توی آموزش گفته بود اتوماتیک shsh:4.2b3 ذخیره میشه ولی نشد یعنی اون بالای سایدیا ننوشته بود این را چیکار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hdiablof نمایش پست ها
      سلام
      من یہ iphone 4 version 4.1 دارم
      از سایدیا یه چی دانلود کردم بعد دیگه گوشی بالا نیومد، از همین جا فیرمور 4.1 رو گرفتم تا restore کنم، اما نمی شه
      یه ارور می ده و می گه this build is iligable یا یه هم چین چیزی...
      حالا باید چی کار کنم؟؟؟؟؟ 

شما باید به فرم ور آخری یعنی 4.2.1 ریستور کنی
      4.1 رو دیگه اچازه نمیده

نوشته اصلی توسط sia abedi نمایش پست ها
      دوستان یه سوال من یه آیپدا را جیلبریک کردم و سایدیا را هم نصب کردم ولی اون بالای سایدیا هیچ shsh را ننوشته یعنی هیچ shsh ذخیره نکرده ؟ چیکارش کنم؟
      دوم اینکه من رفتم آیپادم را به روش tethered با رد اسنو جیبریک کنم (ورژن 4.2.1)توی آموزش گفته بود اتوماتیک shsh:4.2b3 ذخیره میشه ولی نشد یعنی اون بالای سایدیا ننوشته بود این را چیکار کنم؟
      اون زمانی خود به خود ذخیره میشه که شما جیلبرک باشید
      شما الان shsh ندارید
      i-phone.ir
      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
        4.1 رو دیگه اچازه نمیده

شما الان shsh ندارید
        میشه یه کمی بیشتر توضیح بدید

نظر

• سلام دوستان
          من iphone4 ver.4.1 دارم نمیدونم چرا callclear رو هرکار میکنم نصب نمیشه

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza56 نمایش پست ها
            سلام دوستان
            من iphone4 ver.4.1 دارم نمیدونم چرا callclear رو هرکار میکنم نصب نمیشه
            از سوروس های دیگه جک کن درس می شود

نظر

4.1 رو دیگه اچازه نمیده

شما الان shsh ندارید
              خواهشا یه کمی توضیح بدید
              من جیلبریک هم بودم و ذخیره نشد!
              خواهشا توضیح بدید یکی که چرا اون ایپاد اصلا shsh نداشت یکی هم اینکه بگید چرا به طور اتوماتیک shsh :4.2b3 ذخیره نشده

نظر

• شما اگر مثلا در فرم ور 4.1 shsh رو گرفته باشه حداقل برای من بطور اتوماتیم shsh 4.2b4 هم ذخیره کرده
                i-phone.ir
                The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• سلام
                  دوستان Cydia من به مشکل خورده. مثلا موقع Remove پیغام اینکه این سورس وجود نداره رو میده و از اینجور داستانا و بدلیل همین مشکل نمیتونه فایل رو پاک کنه . واسه کلیه فایلهای deb موقع پاک کردن همین پیغامو میده. میخوام بدونم چه راهی واسش وجود داره و اینکه میتونم یبار دیگه خود Cydia رو از طریق دستی بریزم تا شاید مشکل برطرف شه ؟ در صورت ریختن Cydia جدید برنامه هایی که از قبل نصب بوده به مشکل نمیخورن ؟
                  متاسفانه من WiFi ندارم. ممنونم .
                  ویرایش توسط fade2black : https://i-phone.ir/forums/member/11019-fade2black در ساعت 26-01-2011, 07:04 PM

نظر

• سلام
                    من امروز گوشیم شارژ نداشت خاموش شد.بعد که زدم تو شارژ موقعی که روشن شد دیدم تمام برنامه هایی که از cydia نصب کردم پاک شده.
                    4.1 limerain

چرا اینجوری شده؟؟؟

نظر

• سلام
                      الان وارد سیدیا شدم این ارور رو میده،
                      warning: database
                      encountered a section with no package: header

باید چیکا کنم؟

نظر

شما اگر مثلا در فرم ور 4.1 shsh رو گرفته باشه حداقل برای من بطور اتوماتیم shsh 4.2b4 هم ذخیره کرده
                        حالا من چی کار کنم درست بشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط fade2black نمایش پست ها
                          سلام
                          دوستان Cydia من به مشکل خورده. مثلا موقع Remove پیغام اینکه این سورس وجود نداره رو میده و از اینجور داستانا و بدلیل همین مشکل نمیتونه فایل رو پاک کنه . واسه کلیه فایلهای deb موقع پاک کردن همین پیغامو میده. میخوام بدونم چه راهی واسش وجود داره و اینکه میتونم یبار دیگه خود Cydia رو از طریق دستی بریزم تا شاید مشکل برطرف شه ؟ در صورت ریختن Cydia جدید برنامه هایی که از قبل نصب بوده به مشکل نمیخورن ؟
                          متاسفانه من WiFi ندارم. ممنونم .
                          بله میشه از روش زیر استفاده کنید:
                          http://www.i-phone.ir/forums/thread25539.html

شما هم یک بار طبق لینک بالا cydia رو آپدیت کنید درست میشه.

نوشته اصلی توسط sia abedi نمایش پست ها
                          خواهشا یه کمی توضیح بدید
                          من جیلبریک هم بودم و ذخیره نشد!
                          خواهشا توضیح بدید یکی که چرا اون ایپاد اصلا shsh نداشت یکی هم اینکه بگید چرا به طور اتوماتیک shsh :4.2b3 ذخیره نشده
                          shsh خیلی به ندرت به صورت اتوماتیک ذخیره میشه همیشه خودتون برای احتیاط با tiny umbrella بگیرید.

نظر

• سلام من جهار پنج روزه با umbrella ش ش 4.3b2 رو گرفتم درخواستم از سایدیا دادم و گفته فرستاده برای cydia اما تو منوی سایدیام اضافه نمیشه.
                            دو سه بارم تکرار کردم الان میگم چهار روزه گدشته ولی نیاومده.
                            ممنون میشم راهنماییم کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط arh_5464 نمایش پست ها
                              سلام من جهار پنج روزه با umbrella ش ش 4.3b2 رو گرفتم درخواستم از سایدیا دادم و گفته فرستاده برای cydia اما تو منوی سایدیام اضافه نمیشه.
                              دو سه بارم تکرار کردم الان میگم چهار روزه گدشته ولی نیاومده.
                              ممنون میشم راهنماییم کنید.
                              اگه با tinyumbrella ذخیره کردید و موفق آمیز بوده مشکلی نیست تو سیدیا ملاک نیست،طول میکشه اونجا نشون بده

Sent from my iPhone using Tapatalk

Power of Creation
                              www.i-Phone.ir

نظر

• نوشته اصلی توسط piggbagg نمایش پست ها
                                من برنامه igotya رو از سورس انمجمن ريختم.نسخه trial.الان expiered شده و هر كتري ميكنم uninstall نميشه.ارور ميده.با pcsuite هم نتونستم پاكش كنم
                                بچه ها منم همین مشکل رو دارم.چی کار کنم؟

نظر

صبر کنید ..
                                X