اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من آیفون 3GS دارم و با sn0wbreeze 2.0.1 کاستوم ساختم، اوایل که خیلی برنامه و سورس نصب نکرده بودم قسمت changes رو زود میاورد، اما بعد از نصب چند سورس و برنامه این قسمت رو دیگه نمیاره، دیده بودم بعضی ها گفتن کند میشه اما من 2-3 دقیقه هم صبر کردم برام نیاورد

لطفا اگر کسی راه حل رو میدونه راهنمایی کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdinanaz نمایش پست ها
      من آیفون 3gs دارم و با sn0wbreeze 2.0.1 کاستوم ساختم، اوایل که خیلی برنامه و سورس نصب نکرده بودم قسمت changes رو زود میاورد، اما بعد از نصب چند سورس و برنامه این قسمت رو دیگه نمیاره، دیده بودم بعضی ها گفتن کند میشه اما من 2-3 دقیقه هم صبر کردم برام نیاورد

لطفا اگر کسی راه حل رو میدونه راهنمایی کنه
      خوب باید همه برنامه های موجود تو سورس های سیدیا رو لود کنه ...
      نباید سورس زیاد اد کنید که سیدیا کند بشه,2/3 تا سورس مرجع رو اد کنید برنامه های مورد نیازتون رو تامین می کنه

Power of Creation
      www.i-Phone.ir

نظر

• نوشته اصلی توسط parsa arab نمایش پست ها
        من گرفتار ارور رفرشینگ دیتا هستم در گوگل سرچ کردم راه حل هایی گفته شده اگه از دوستان کسی زبان انگلیسی رو خوب بلده ترجمه کنه زحمت بکشه برامون بگه چکار باید بکنیم
        واییییییییی منم همینطور مثل سرطان می مونه این ارور تو هر فریموری بردم جواب نگرفتم.

نظر

• http://www.i-phone.ir/forums/thread6676.html

نظر

• سلام
            من سورسهاى سيديا را پاك كردم ولى باز هم موقع باز شدن سيديا تمام سورسها را نشون ميده و اررور ميده
            ضمنا دوتا برنامه همين الان نصب كردم با وجود اينكه اپديت نداره پيام اپديت ميده وجالب اينكه تو اپديت ووژن أون تغيير نكرده
            خواهش ميكنم هركى كيتونه راهنمايي كنه

نظر

• نوشته اصلی توسط hbb نمایش پست ها
              سلام
              من سورسهاى سيديا را پاك كردم ولى باز هم موقع باز شدن سيديا تمام سورسها را نشون ميده و اررور ميده
              ضمنا دوتا برنامه همين الان نصب كردم با وجود اينكه اپديت نداره پيام اپديت ميده وجالب اينكه تو اپديت ووژن أون تغيير نكرده
              خواهش ميكنم هركى كيتونه راهنمايي كنه
              موقع کار با Cydia اول 2 تا سوال می پرسه اونو کدوم می زنید

نظر

• سوالى نمى پرسه

نظر

• سلام دوستان
                  چرا وقتی تو سایدیا میخوام appsync رو نصب کنم این ارور رو میده
                  اسکرین شات:

نظر

• نوشته اصلی توسط alili نمایش پست ها
                    سلام دوستان
                    چرا وقتی تو سایدیا میخوام appsync رو نصب کنم این ارور رو میده
                    اسکرین شات:
                    دوستان مشکل حل شد
                    مشکل از سورس بود

نظر

• نوشته اصلی توسط hbb نمایش پست ها
                      سوالى نمى پرسه
                      بیشتر اینجور Eroor ها یا از سورس نامناسب ایجاد می شه
                      یا 2 سوال اول به دوروستی انتخاب نمی کنند

نظر

• امروز یک چیز جدیدی در ارور سیدیا میده کسی میدونه چیه شاید از دست رفرشینگ دیتا خلاص بشیم
                        ویرایش توسط parsa arab : https://i-phone.ir/forums/member/13178-parsa-arab در ساعت 10-10-2010, 09:53 PM

نظر

• http://www.i-phone.ir/forums/thread22386.html

نظر

• چند وقتی هست روی changes که می رم ببینم چه نرم افزار هایی امده رو loading changes خیلی می مونه حدوده 3 دقیقه مشکل از کجاست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ghasemizadeh نمایش پست ها
                              چند وقتی هست روی changes که می رم ببینم چه نرم افزار هایی امده رو loading changes خیلی می مونه حدوده 3 دقیقه مشکل از کجاست؟
                              مشکلی نیست طبیعیه.

نظر

• من با اینستالوس یه اپ دانلود کردم الان موقع نصبش همش invalid app میزنه کسی از دوستان میدونه جریان چیه؟توی اینستالوس از لینکای filedude دانلودش کردم

نظر

صبر کنید ..
                                X