اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط flatset نمایش پست ها
    آیپاد تاچ 3g 32 دارم تازگی به ios4 رفتم، چند تا پکیج از سیدیا نصب کردم ولی حالا که میخوام بیشتر پکیج نصب کنم میگه فضا کمه تو قسمت storage سیدیا هم که میرم نگا میکنم 92% پارتیشنی که مربوط به os و سیدیا هست پر شده .
    چیکار میتونم بکنم ؟
    میتونم این پارتیشن رو بیشترش کنم ؟
    یا کاری بکنم برنامه ها تو اون یکی پارتیشن نصب بشه ؟
    لطفا راهنماییم کنید چون نمیخوام پکیج هامم پاک کنم .
    ممنون .
    یکی نیست جواب منو بده ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط flatset نمایش پست ها
      یکی نیست جواب منو بده ؟؟؟
      دوست عزیز سوالات و مشکلاتتون رو فقط و فقط تو یه تاپیک مطرح کنید !
      اگه کسی کمکی از دستش بر بیاد دریغ نمی کنه ...

Power of Creation
      www.i-Phone.ir

نظر

• سلام.میگم امتحان کنید برید تو سدیا.مال من باز نمیشه با اینترنت وایرلس.یعنی وا میشه ولی پکیج ها رو نصب نمیکنه.میخوام ببینم مال راه پیماییه قطعه یا اشکال از اینترنت خودمه؟!اخه با کامپیوتر راحت وصل میشم!پارس انلاین اهواز.مودم d-link وایرلس.رو 3gs و 2g تست کردم نشد
        ویرایش توسط mohsenloveme : https://i-phone.ir/forums/member/11362-mohsenloveme در ساعت 17-09-2010, 09:27 PM

نظر

• کسی نیست تست کنه؟

نظر

• اقا یک سوال تکراری میپرسم من در هر فریموری با برنامه های اسپریت وجیلبرک می دستگاهم رو جیلبرک میکنم هیچ سورسی اضافه نمیشه ارور رفرشینگ دیتا میده حتی وقتی که هیچ برنامه ای هم نصب نکردم الان در 312 هستم ایا با برنامه دیگه ای میتونم جیلبرک کنم که از دست این حناق راحت بشم ایراد از گوشیم نیست ؟اگه سیدیا رو با برنامه ایفون باکس دستی نصب کنم اثری داره خلاصه یک نسخه برای این مشکل چند ماهه من بپیچید لطفا ببخشید که زیاد شد

نظر

• مشکل با cydia

نوشته اصلی توسط parsa arab نمایش پست ها
              اقا یک سوال تکراری میپرسم من در هر فریموری با برنامه های اسپریت وجیلبرک می دستگاهم رو جیلبرک میکنم هیچ سورسی اضافه نمیشه ارور رفرشینگ دیتا میده حتی وقتی که هیچ برنامه ای هم نصب نکردم الان در 312 هستم ایا با برنامه دیگه ای میتونم جیلبرک کنم که از دست این حناق راحت بشم ایراد از گوشیم نیست ؟اگه سیدیا رو با برنامه ایفون باکس دستی نصب کنم اثری داره خلاصه یک نسخه برای این مشکل چند ماهه من بپیچید لطفا ببخشید که زیاد شد
              اگه ۳Gs هستی با چیزه دیگه ای نمیتونی جیلبریک کنی
              این مشکل رو فکر کنم همه دارند،از جمله خودم
              واسه اضافه کردن یه سورس و دانلود یه برنامه باید ۱ ساعت وقت صرف کنم..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Power of Creation
              www.i-Phone.ir

نظر

• نوشته اصلی توسط om!d نمایش پست ها
                اگه ۳gs هستی با چیزه دیگه ای نمیتونی جیلبریک کنی
                این مشکل رو فکر کنم همه دارند،از جمله خودم
                واسه اضافه کردن یه سورس و دانلود یه برنامه باید ۱ ساعت وقت صرف کنم..

Sent from my iphone using tapatalk
                بله منم 3جی اس بوت رام قدیم انلاک فکتوری هستم برنامه راک که از دیروز کلا منحل شده یک کم کارمو راه میانداخت برنامه ای شبیه راک وجود داره یا نه اگه کاستوم واسه 4.1 برای ویندوز پیدا بشه تاثیری در سیدیا داره یانه ممنون

نظر

• مشکل با cydia

نوشته اصلی توسط parsa arab نمایش پست ها
                  بله منم 3جی اس بوت رام قدیم انلاک فکتوری هستم برنامه راک که از دیروز کلا منحل شده یک کم کارمو راه میانداخت برنامه ای شبیه راک وجود داره یا نه اگه کاستوم واسه 4.1 برای ویندوز پیدا بشه تاثیری در سیدیا داره یانه ممنون

برنامه های installer و icy هم هستند که مشابه سیدیا عمل میکنند
                  اما هیچ کدوم سیدیا نمیشن
                  شما میتونی با کاستوم هم تست کنی،شاید فرقی بکنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

Power of Creation
                  www.i-Phone.ir

نظر

• نوشته اصلی توسط om!d نمایش پست ها
                    برنامه های installer و icy هم هستند که مشابه سیدیا عمل میکنند
                    اما هیچ کدوم سیدیا نمیشن
                    شما میتونی با کاستوم هم تست کنی،شاید فرقی بکنه

sent from my iphone using tapatalk
                    این دو تا برنامه رو از کجا میتونم نصب کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط parsa arab نمایش پست ها
                      اقا یک سوال تکراری میپرسم من در هر فریموری با برنامه های اسپریت وجیلبرک می دستگاهم رو جیلبرک میکنم هیچ سورسی اضافه نمیشه ارور رفرشینگ دیتا میده حتی وقتی که هیچ برنامه ای هم نصب نکردم الان در 312 هستم ایا با برنامه دیگه ای میتونم جیلبرک کنم که از دست این حناق راحت بشم ایراد از گوشیم نیست ؟اگه سیدیا رو با برنامه ایفون باکس دستی نصب کنم اثری داره خلاصه یک نسخه برای این مشکل چند ماهه من بپیچید لطفا ببخشید که زیاد شد
                      توي os 3x برنامه ترمينال رو به صورت دستي روي گوشي نصب و مرحله H از اين تاپيك رو اجرا كن ببين جواب ميده.

نظر

• نوشته اصلی توسط dark نمایش پست ها
                        توي os 3x برنامه ترمينال رو به صورت دستي روي گوشي نصب و مرحله h از اين تاپيك رو اجرا كن ببين جواب ميده.
                        نه هیچ فرقی نکرد واقعا موضوع عجیبیه

نظر

• کرش cydia

نوشته اصلی توسط incredibleapple نمایش پست ها
                          به این ادرس برو : private / var / lib / dpkg / updates بعد اون دو تا فایل به نام tmp.i و 000... رو ازش یه کپی بگیر و پاکش کن حالا برو تو سیدیا اگه دیدی سورسات نیست نترس بعد از یه بار refresh میاد راستی اگه دیدی درست نشد هرچی فایل تو اون پوشه بود رو کپی و بعد پاک کن اگه درست شد بگو بقیه هم استفاده کنن برای این کار میتونی از file aid تو appstore یا برای کامپیوتر یا مک از disk aid استفاده کنی که تو سایت DiskAid transfers Files to iPhone, iPad & iPod Touch, USB External Drive ادرس هر دو تاش هست
                          ---------------------------------------------------------------------------
                          Don't forget to press THANKS key
                          سلام دوستان از استاد خوبم متشکرم من cydia از کار افتاده بود با پاک کردن این قایلها درست شد البیته تمام راهها را که بقیه دوستان گفتند امتحان کردم نشد

نظر

• دوستان سلام
                            متاسفانه چندروزیه با cydia مشکل پیدا کردم
                            برنامه erica به صورت پیش فرض نصب قرار گرفته و اجازه نصب کردن و پاک کردن هیچ برنا مه ای رو نمیده .به نظر اساتید راه حل چیه .
                            ( ضمنا یک با چند ماه پیش روی ورژن 3.1.3 چنین مشکلی داشتم و مجبور شدم رستور کنم ! )

نظر

• به احتمال زیاد شما باید دوباره ریستور کنید.. ولی قبلش سیدیا رو یکبار ریستارت کنید.. منظورم از تو ifunbox میباشد.. اگر بلد نیستی بگو تا آموزش رو بذارم.

نظر

• من گرفتار ارور رفرشینگ دیتا هستم در گوگل سرچ کردم راه حل هایی گفته شده اگه از دوستان کسی زبان انگلیسی رو خوب بلده ترجمه کنه زحمت بکشه برامون بگه چکار باید بکنیم

نظر

صبر کنید ..
                                X