اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
    از لینک زیر سیدیا رو دانلود و با کمک ifunbox نصب کنید.
    چطوری؟؟ من اینو تو autoinstaller میریزم ولی با ری استارت هیچ اتفاقی نمی افته...

نظر

• دوباره جیلبریک کنید مشکلی پیش نمیاد.
      .There is no knowledge that is not power

نظر

• دوستان من دیشب ریستور کردم ، دوباره جیلبریک کردم... ولی مشکل دارم هنوز...
        هیچ سورسی نمی تونم اضافه کنم ، ینی موقع اضافه شدن ارور های زیر رو میده ، این ارورا موقع اد کردن سورس همین انجمنه ، هیچ توییکی هم نمی تونم نصب کنم حتی از سورس های پیشفرض خود سیدیا

نظر

• نوشته اصلی توسط neon1 نمایش پست ها
          دوستان من دیشب ریستور کردم ، دوباره جیلبریک کردم... ولی مشکل دارم هنوز...هیچ سورسی نمی تونم اضافه کنم ، ینی موقع اضافه شدن ارور های زیر رو میده ، این ارورا موقع اد کردن سورس همین انجمنه ، هیچ توییکی هم نمی تونم نصب کنم حتی از سورس های پیشفرض خود سیدیا
          سورس ها رو حتما با *** اضافه کنید احتمالا سرعت نتتون هم پایینه اسکرین آخر هم به این معناست که برای نصب اون برنامه ابتدا باید برنامه های وابسته که اسم برده رو دانلود کنید( mobilesubstrate)

نظر

• [IMG][/IMG]
            سلام
            اقا این چه اروری یه مدته تو سیدیا من میاد

لطفا راهنمایی کنید

نظر

• تو لیست آپدیت ها اگه apt-get دارید آپدیتش کنید.

نظر

• چند وقته هیچ توییکیتو سایدیا برای اپ دیت نمیاد
                نزدیک یه هفتس اصلا تو صفحه چنجز سایدیا هیچ توییکی برای اپدیت نمیاد؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط soroush ss نمایش پست ها
                  چند وقته هیچ توییکیتو سایدیا برای اپ دیت نمیاد
                  نزدیک یه هفتس اصلا تو صفحه چنجز سایدیا هیچ توییکی برای اپدیت نمیاد؟؟
                  دوست من رفرش كردي ؟

هر رويايي خيلي بزرگ نيست و هر رويا پردازي خيلي كوچك نيستpisc

نظر

• سلام دوستان من یه مشکلی با بلوتوث airBlue دارم ، البته نسخه رسمی و پولیش :
                    روی چند تا گوشی و تبلت نصب کردم روی اکثرشون مشکلی نداره ولی بعضیاشون تا آهنگ بلوتوث میکنم آهنگی که میره تو قسمت Music خاکستری هست و غیر فعال تو بعضی گوشیا وقتی وای فای رو روشن میکنم کار میکنه ولی بعضیاشونم از یه آهنگ 2 تا میسازه یکیش معمولی هست و کار میکنه یکی دقیقا کپی همونه ولی خاکستری هست مثل اینکه غیر فعال باشه و نمیشه پاکش کرد، دیگه کلافم کرده چیکارش کنم؟ با پاک کردن و نصب از نو هم درست نشده خواهشا بفرمایین مشکل از چیه؟ ممنونم بازم میگم من نسخه رسمیشونو خریداری کردم

نظر

• یافتم دوستان، تو قسمتی که اپل آی دی تونو وارد میکنین حتما باید گزینه Music خاموش یا همون Off باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط neon1 نمایش پست ها
                        دوستان من دیشب ریستور کردم ، دوباره جیلبریک کردم... ولی مشکل دارم هنوز...
                        هیچ سورسی نمی تونم اضافه کنم ، ینی موقع اضافه شدن ارور های زیر رو میده ، این ارورا موقع اد کردن سورس همین انجمنه ، هیچ توییکی هم نمی تونم نصب کنم حتی از سورس های پیشفرض خود سیدیا

منم مشکل این دوستمون رو دارم
                        لطفا به تاپیکی که در این باره ایجاد کردم بیاین و کمکم کنید.
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread97594.html
                        ویرایش توسط poorya0014 : https://i-phone.ir/forums/member/86724-poorya0014 در ساعت 14-09-2014, 04:22 PM

نظر

• درخواست توييك

سلام
                          ميخواستم ببينم ايا توييكي هست كه بتونه do not disturb رو توش در چند زمان مختلف در يك به صورت اتومات فعال كرد؟
                          چون خود اي او اس فقط قابليت اين رو داره كه يك بازه ي زماني براش تعريف بشه
                          من شب تا صبح رو معرفي كردم ولي ميخوام ظهر رو هم اضافه كنم كه نميشه

نظر

• سلام سیدیا این ارورو میده
                            تو لیست اپدیت هامم apt-get ندارم که آپدیت کنم نزدیک سه هفتس این مشکلو دارم
                            باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[IMG][/IMG]

نظر

• سورس های دیگه هم همین مشکل رو دارن؟

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                                سورس های دیگه هم همین مشکل رو دارن؟
                                کلا وقتی رفرش رو تو قسمت سورسها میزنم اپدیت میشه سورسها ولی این ارورو بعد از اپدیت میده

نظر

صبر کنید ..
                                X