اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام

دوست من شما دستگاه رو خاموش کن ، power + volum up رو بزن وقتی لوگوی اپل امد power رو رها کن و volum up نگه دار تا بره تو Safe Mode بعد اون توییک رو پاک کن .

پیروز باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط masoud737 نمایش پست ها
      سلام

دوست من شما دستگاه رو خاموش کن ، power + volum up رو بزن وقتی لوگوی اپل امد power رو رها کن و volum up نگه دار تا بره تو Safe Mode بعد اون توییک رو پاک کن .

پیروز باشید
      حلله.ممنون.اومد بالا و زدم پاکش کزدم.
      تشکر.

نظر

• هر برنامه ای که میخوام دانلود کنم از قبیل ایربلو این ارور میده

نظر

• احتمالا برنامه هایی در سبدیا نیاز به آپدیت دارن. در صفحه changes انجام بدید. در غیر اینصورت ببینید برنامه هایی که با زمینه قرمز مشخص شدن آپدیت هستن و یا حتی روی گوشی شما نصب هست.
          .There is no knowledge that is not power

نظر

• نخیر دوست عزیز
            همین راه رو امتحان کردم
            نتیجه ای حاصل نشد

نظر

• مشکلش حل شد
              قند شکن

نظر

• با سلام
                من نمیدونستم این موضوع من به جیلبریکم هم ربط داره یا نه به خاطر همین اینجا هم مطرح می‏کنم
                من ایپد رو برداشتم رمز رو که زدم تا صفحه اول معلوم شد ارم اپل بالا اومد و بعد پیام safe mode اومد من هم restart رو زدم بعد از بالا امدن برنامه dimmer رو از سورس hack your iphone ریختم
                بالای اون قسمت اطلاعات tweak نوشته بود که برای ios 7 ممکنه کار نکنه من هم اسم این برنامه رو از دوستم گرفتم که اون هم ios7 هست ولی برنامه برای اون کار میکنه
                برنامه که کامل دانلود و نصب شد به حالت عادی درخواست restart springboard رو زدم ولی بعد یه مدت چرخیدن دایره loading (حدود 5-10 دقیقه ) ارم اپل بالا اومد و بعد از یکی دو دقیقه فلش زد مثل حالت ریبوت و دوباره ارم اپل اومد الان حدود 2-3 ساعته این اتفاق هی میافته و نه خواموش میشه نه از این حالت در میاد
                با توجه به این که کامپیوتر مشکل اپدیت itune داره نمیتونم backup یا restore بکنم
                ممنون میشم راهنمایی کنین مثلا ببرمش توی safe mode از بیرون که بشه درستش کرد
                ios7.0.3 ipad3
                با تشکر

نظر

• سلام من رو ایفونم ایربلو شیرینگو فعال کردم ولی برای نصبش یه پیش نیاز هایی داره که داخل سورسapt.saurik.com هست و اینو رفرش میکنم ارور میده و برنامه ای درش نمیاد میشه کمک کنیدذ .و بگید مشکل از کجاست

نظر

• سیدیا رو ببندید و دوباره باز کنید. کمی صبر کنید تا سیدیا کاملا لود بشه و دوباره امتحان کنید.

نظر

• یه مشکل دانلود با appcake دارم که ریزوم نداره راه حلی نمیشناسید ؟
                      به جز appcake نرم افزار دیگه برای دانلود مستقیم بازی سراغ دارد که از cydia دانلود کنیم /؟

نظر

• نوشته اصلی توسط A._.A نمایش پست ها
                        یه مشکل دانلود با appcake دارم که ریزوم نداره راه حلی نمیشناسید ؟
                        به جز appcake نرم افزار دیگه برای دانلود مستقیم بازی سراغ دارد که از cydia دانلود کنیم /؟
                        شما اگه بخواین اپشن ریزوم داشته باشین باید یا پریمیوم اکانت اون سایتهای شرینگ رو داشته باشین یا مستقیم appadict رو نصب کنید و فقط پریمیومشو خریداری و از لینک مستقیم استفاده کنید در هر صورت باید پول پرداخت کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط lordofpilot نمایش پست ها
                          شما اگه بخواین اپشن ریزوم داشته باشین باید یا پریمیوم اکانت اون سایتهای شرینگ رو داشته باشین یا مستقیم appadict رو نصب کنید و فقط پریمیومشو خریداری و از لینک مستقیم استفاده کنید در هر صورت باید پول پرداخت کنید.
                          امکانش هست بازی ها رو مستقیما از سورس دانلود کرد ؟
                          سورسی خاص هست که فقط بازی ها رو اپدیت کنه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط A._.A نمایش پست ها
                            امکانش هست بازی ها رو مستقیما از سورس دانلود کرد ؟
                            سورسی خاص هست که فقط بازی ها رو اپدیت کنه ؟
                            متاسفانه خیر.

نظر

• سلام. من آیفون 5 رو امروز با پانگو جیلبریک کردم ، متاسفانه اشتباها cydia installer رو حذف کردم و الان آیکون سیدیا حذف شده... خواهشا بگین چیکار کنم ممنون... هیچ توییک و یا نرم افزاری هم ندارم رو گوشی ولی با Itools به فایل های سیستمی دسترسی دارم

نظر

• از لینک زیر سیدیا رو دانلود و با کمک ifunbox نصب کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X