اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بچه ها کمک کنین

نظر

• نوشته اصلی توسط feysal نمایش پست ها
      بچه ها کمک کنین
      دوست من كليد هوم+پاور رو بگير تا ارم اپل بياد

هر رويايي خيلي بزرگ نيست و هر رويا پردازي خيلي كوچك نيستpisc

نظر

• نوشته اصلی توسط navid111 نمایش پست ها
        دوست من كليد هوم+پاور رو بگير تا ارم اپل بياد

هر رويايي خيلي بزرگ نيست و هر رويا پردازي خيلي كوچك نيستpisc
        هر کاری کردم نشد آخر به حالت dfu بردم و ریستور کردم

نظر

• سلام.من ایفون۴دارم از مدلی که واسه کشورهای عربیه و فیس تیم نداره قبلا که ios5 بود از سورس ایفون اسلام هکتیو فیس تیم نصب کرده بودم فیس تیمش تو ستینگ پیدا شده بود ولی از وقتی رفتم ورژن ۷.۰.۴ بعد از نصب برنامه هکتیو اصلا پیداش نشد ایا سورس دیگری یا برنامه دیگه ای موجود هست؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• ImageUploadedByTapatalk1403942842.103933.jpgImageUploadedByTapatalk1403942862.309706.jpg
            نمیتونم ifile رو نصب کنم !!!

نظر

• نوشته اصلی توسط paket نمایش پست ها
              [ATTACH]18881[/ATTACH][ATTACH]18882[/ATTACH]
              نمیتونم ifile رو نصب کنم !!!
              از قندشکن استفاده کن مشکلت حل میشه

نظر

• سلام ببخشید من گوشی مو جلبریک پانگو کردم ios 7.1.1 و گوشی 5s حالا یه توییک هس میخوام نصبش کنم این اخطارو میده مشکلش چیه؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط faridlovei نمایش پست ها
                  سلام ببخشید من گوشی مو جلبریک پانگو کردم ios 7.1.1 و گوشی 5s حالا یه توییک هس میخوام نصبش کنم این اخطارو میده مشکلش چیه؟؟؟

احتمالا قبلا از این از یه سرسه دیگه نصب کردید یا تویکی که میخواین نصب کنین با یه تویک دیگه تداخل داره که احتمالش خیلی کمه برای اینکه میگه فایلش همکنون نصبه و باید اوررایت بشه

نظر

• ببخشید یه سوال دیگه
                    این ریستارت شدن های مکرر که بعد از نصب توییک انجام میده واسه گوشی ضرر نداره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط faridlovei نمایش پست ها
                      ببخشید یه سوال دیگه
                      این ریستارت شدن های مکرر که بعد از نصب توییک انجام میده واسه گوشی ضرر نداره؟
                      ضرر که به نظر نمیاد داشته باشه اما اگه چند تویک رو همزمان میخواین نصب کنید برای هر کدوم confirm نکنید و continue queue رو انتخاب کنید و در نهایت همه رو با هم نصب و یکبار ریست کنید.
                      .There is no knowledge that is not power

نظر

• شناخته نشدن گوشی توسط کامپیوتر بعد از نصب توییک

سلام
                        امروز خواستم توییک ifile رو نصب کنم اما بعد از مدتی دیدم کرش میکنه و خواستم پاکش کنم (appsync روی گوشیم نصبه)
                        توییک رو که پاک کردم دیگه گوشی کابل usb رو شناسایی نمیکنه و به کامپیوتر وصل نمیشه

فقط زمانی که گوشی رو خاموش میکنم و کابل رو بهش وصل میکنم گوشی روشن میشه اما وقتی گوشی بالا میاد دیگه شارژ نمیشه و به کامپیوتر وصل نمیشه
                        ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• سلام
                          من گوشیمو به 7.1.2 اپدیت کردم.الان که جیلبریک کردم وقتی میخوام سورس اد کنم همش بعد از چند لحظه این ارور میاد
                          netdb : open nodename nor servname provide,or not known

سرور ناقص اد میشه.وقتی از سورس ها توییک هم میخوام اد کنم اونم همین ارور رو میده
                          خودم از تو اینترنت خوندم یه چندتا فایل سیستمی از گوشیو باید پاک کنم تا درست بشه ولی من دسترسی به فایل سیستمی ندارم اصلا.الان باید چیکار کنم؟5 بار ریستور کردم از اول جیلبریک کردم
                          اعصابم خورد شده لطفا اگه کسی میدونه بهم بگه.ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط mojtabakhezri نمایش پست ها
                            سلام
                            من گوشیمو به 7.1.2 اپدیت کردم.الان که جیلبریک کردم وقتی میخوام سورس اد کنم همش بعد از چند لحظه این ارور میاد
                            netdb : open nodename nor servname provide,or not known

سرور ناقص اد میشه.وقتی از سورس ها توییک هم میخوام اد کنم اونم همین ارور رو میده
                            خودم از تو اینترنت خوندم یه چندتا فایل سیستمی از گوشیو باید پاک کنم تا درست بشه ولی من دسترسی به فایل سیستمی ندارم اصلا.الان باید چیکار کنم؟5 بار ریستور کردم از اول جیلبریک کردم
                            اعصابم خورد شده لطفا اگه کسی میدونه بهم بگه.ممنون
                            با چیز پی ان ،به اینترنت کانکت شو و دوباره امتحان کن.

نظر

• مشكل سيديا

امروز سيديا رو باز كردم اين ارور رو ديدم لطفا كمك كنيد چطور رفعش كنم؟

ویرایش توسط Pb815 : https://i-phone.ir/forums/member/125893-pb815 در ساعت 11-07-2014, 03:42 AM دلیل: forgot somthing

نظر

• یه مشکل دارم اینه که وقتی یه برنامه رو پاک میکنم ( برنامه های .ipa ) بعضی از پکیج های سیدیا ناپدید میشن ! با ریسپرینگ هم نمیان.جز نصب دوباره برنامه.

مشکل از چیه ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X